Odcinek 11. (14.11.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Odcinek 11. (14.11.10)

Post autor: Martynkaa »

Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: sexuality »

W ostatnim tygodniu z programem "Taniec z gwiazdami" pożegnał się Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno.

W najbliższym odcinku kolejne stracie, tym razem o przejście do ćwierćfinału. Rywalizować będą cztery pary: Monika Pyrek i Robert Rowiński, Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki, Paweł Staliński i Iza Janachowska oraz Edyta Górniak i Jan Kliment. Wszyscy zatańczą po dwa konkursowe tańce.

Gościem muzycznym będzie grupa Afromental – najlepszy polski artysta w plebiscycie MTV Europe Music Awards.

Oglądajcie "Taniec z gwiazdami" w niedzielę o godz. 20 w TVN!
Opis ze strony...

No to ładujemy startery na niedzielę :hellobaby:
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Emila555 »

sexuality pisze:No to ładujemy startery na niedzielę
Ja już załadowałam i dokupiłam sobie dodatkową kartę :hellobaby: Pierwszy raz w życiu tak uzbrojona zasiądę do oglądania tego programu :wink2: Czego się nie robi dla Edyty :wink2:
Limonka
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 07 lis 2010, 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Limonka »

Ponieważ to mój pierwszy post, to najpierw się przywitam. A więc cześć wszystkim! :) Przeglądam forum od jakiegoś czasu, ale dopiero te ostatnie emocje związane ze staniem Edi do odpadki w 10 odcinku skłoniły mnie do zarejestrowania się. Co do 11 odcinka to oczywiście ja też zakupiłam sobie dodatkową kartę, żeby naszej gwieździe pomóc. Ale mam swoje przemyślenia związane z wysyłaniem smsów. Chodzi mi o to, że chyba nie powinniśmy się rzucać do głosowania od razu po 20:00, tylko poczekać z tym możliwie jak najdłużej. W ten sposób może fani Pyrek i Stalińskiego uspokoją się, bo zobaczą, że i tak Edyta odpadnie, bo ma niewielkie poparcie. A tu pod koniec NIESPODZIANKA, bo my nagle zaczniemy torpedować głosowanie (ale tak, żeby zdążyć przed zamknięciem linii). :D A u nich będzie płacz i zgrzytanie zębów. :D
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Martynkaa »

Limonka pisze:Ponieważ to mój pierwszy post, to najpierw się przywitam. A więc cześć wszystkim!
Limonka, tu możesz się nam przedstawić -> http://e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t=440
:d
sexuality pisze:No to ładujemy startery na niedzielę
Ja już ! :D Dodatkowy pakiet sms i karta naładowana ! 8)
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: milencia1992-mk »

Martynkaa pisze:Dodatkowy pakiet sms
:lol3:

Jakoś we wtorek, jade busem ze szkoły, słyszę takie dwie dziewczyny, znam jest z widzenia, totalne zawodówy, jedna farbowana na żółto:D i rozmowa miedzy nimi..

"Ej, głosowałaś na Stalińskiego, on jest taki śliczny"
na co druga ""No pewnie wysłałam 3(albo 4), bo wiesz teraz mam play i darmowe smsy do innych sieci."

:lol3: mam nadzieje, ze jej blokneli konto, gdy przekroczyła 0,00zł :D
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Martynkaa »

milencia1992-mk pisze:"Ej, głosowałaś na Stalińskiego, on jest taki śliczny"
na co druga ""No pewnie wysłałam 3(albo 4), bo wiesz teraz mam play i darmowe smsy do innych sieci."

mam nadzieje, ze jej blokneli konto, gdy przekroczyła 0,00zł
:lol3: Dodatkowy pakiet sms dostałam kiedy doładowałam konto oczywiście w PLAY :P
Ale niestety narazie taka sieć o numerze 7326 nie istnieje :lol3: , więc darmowy pakiet wykorzystam w innym celu :D
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Matiz99 »

milencia1992-mk pisze:wysłałam 3(albo 4), bo wiesz teraz mam play i darmowe smsy do innych sieci."
:lol3: :lol3:
Ja też mam darmowe przez 50 dni w play, ale gdy miałem orange zamawiałem pakiet mesów za 1gr i szturmowaliśmy TNTJM na Popliście - kto wyślę więcej :lol3: Doskonale pamiętam 8)
RMF przynajmniej nie zdziera kasy z ludzi :D
Auli
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:34
Ulubiony album: ****
Lokalizacja: Katowice/Warszawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Auli »

Limonka pisze:Chodzi mi o to, że chyba nie powinniśmy się rzucać do głosowania od razu po 20:00, tylko poczekać z tym możliwie jak najdłużej. W ten sposób może fani Pyrek i Stalińskiego uspokoją się, bo zobaczą, że i tak Edyta odpadnie, bo ma niewielkie poparcie. A tu pod koniec NIESPODZIANKA, bo my nagle zaczniemy torpedować głosowanie (ale tak, żeby zdążyć przed zamknięciem linii). :D A u nich będzie płacz i zgrzytanie zębów. :D
Myślę ze to bardzo dobry pomysł.
Spokojnie możecie zacząć działać ok 21:00
Tym bardziej ze jak pewno zauważyliście Staliski i Pyrek maja przewagę od samego początku programu ( smsy wysyłają przez cały tydzień - zal.pl).
Moje tylko i wyłącznie prywatne zdanie jest takie ze Oni sami glosują na siebie, wydajać pieniądze z gaży za program...

Damy rade! :064:
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: sexuality »

Co by było gdyby Edyta przeznaczała swoją gażę na "TzG". Wygrałaby :)
Jeśli uda się nam doprowadzić Edytę do półfinału to będzie ok. Zapewne później już niestety odpadnie, ale przez jeden odcinek wytrzymamy. Tym bardziej, że wystąpi w finale i kto wie, może TVN poprosi EG. o zaśpiewanie jakiegoś utworu.

Auli wiesz może czy aktualna strona internetowa Edyty wystartuje pod starym adresem edyta-gorniak.com ? Z góry dzięki za odp.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Matiz99 »

A niech tam będzie. Raz wyjątkowo na urodziny wyślę symbolicznego SMS-a. :PP Chociaż szczerze mówiąc wolałbym wysyłać na Edytę na liście przebojów a nie ten durny program.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Madlen »

Edyta tańczy jutro Cha Che ("Tik Tok" - Ke$ha) i Tango ("Disturbia" - Rihanna) :wink2:

Ogólnie tańce do współczesnych przebojów.
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Niekonwencjonalny »

:shock: Nie wyobrażam sobie Edyty tańczącej do tych utworów, przynajmniej w wersji oryginalnej.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: sexuality »

Niekonwencjonalny pisze::shock: Nie wyobrażam sobie Edyty tańczącej do tych utworów, przynajmniej w wersji oryginalnej.
Ja tak samo,ale czy te utworzy były "przebojami" hmmm... mogłabym się kłócić. W każdym razie wierzę, że w "TzG" piosenki współczesne mogą zabrzmieć ciekawie i przebiją prawdziwe wykonania
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Kamille.g »

Matiz99 pisze: Raz wyjątkowo na urodziny wyślę symbolicznego SMS-a. :PP

Jednego? Poświeć się dla Edki i wyślij na nią troszkę więcej niż jednego , to będzie dla Edyty prezent od fanów :)
ODPOWIEDZ