Odcinek 11. (14.11.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: monia80 »

optymista pisze:A mnie cieszy, że w końcu chyba zmieniła makijażystę, bo wreszcie nie ma tak bardzo widocznych worów pod oczami. Wyglądała świeżo i promiennie, a nie na sypiącą się 40, co należy uznać za duży plus.

Co do samego występu to uważam, że jest niestety faworyzowana i zawsze łagodniej oceniana przez jurorów (zwłaszcza Pavlovic) niż inny uczestnicy programu. Teraz po odejściu Kazadi, właściwie nie ma już konkurencji, choć widzowie mogą znów zaskoczyć tak jak to zrobili w tym odcinku :)
jak to nie ma :shock: :shock: własnie sie o to rozchodzi ze ma i to Wielką w Monice Pyrek-Kazadii to pikus przy niej byla i pewnie Edi przegra z Monika zreszta Stalinski to tez mocna konkurencjia.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: ja30 »

scenariusz jest taki: Pyrek leci następna, widzowie ją lubią, więc trzeba ją wyeliminować. Po pierwsze będzie większa dramaturgia, dym medialny, komentarze w rodzaju: szok, jak to się mogło stać, gdzie byli rodzice...Po drugie stanowi za dużą konkurencję dla Edi. W finale odpadnie Pan Model, pokaże klasę, że gentleman, że przecież z kobietą nie będzie rywalizował, może nawet skręci coś sobie, w wzruszona Edi zaprosi go do udziału w swoim nowym klipie.Edi odbierze nagrodę zakontraktowaną w umowie i jedziemy z kolejną edycją. :D :d
patrick.ko7
Make it happen
Make it happen
Posty: 185
Rejestracja: 28 paź 2010, 12:58
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: patrick.ko7 »

lis pisze:scenariusz jest taki: Pyrek leci następna, widzowie ją lubią, więc trzeba ją wyeliminować. Po pierwsze będzie większa dramaturgia, dym medialny, komentarze w rodzaju: szok, jak to się mogło stać, gdzie byli rodzice...Po drugie stanowi za dużą konkurencję dla Edi. W finale odpadnie Pan Model, pokaże klasę, że gentleman, że przecież z kobietą nie będzie rywalizował, może nawet skręci coś sobie, w wzruszona Edi zaprosi go do udziału w swoim nowym klipie.Edi odbierze nagrodę zakontraktowaną w umowie i jedziemy z kolejną edycją. :D :d
lisek chytrusek :] tylko czemu taki stary? :P
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: monia80 »

kuzwa za tydzien jestem w komisji wyborczej :beczy: i nie bede ogladać a pewnie Edi sie bedzie zegnac z programem,ale karte i tak kupie za 50 siatke ,ale tym razem jedna bo teraz ponad 100 zl mnie wyszly te esemesy ,ale warto bylo.

Wymysliłam, ze zostawie mamie komorke i karte zeby calutka wyesemesowala.
a pozniej jak Edzia bedzie z Pyrkowa to juz chyba nie bede esemesowac ,bo Pyrek i tak wygra.
Kurde zadnej edycji ani jednej nie ogladalam Tanca z Gwiazdami a tą edycjię kazdziutki odcinek ,ale przeleciało szybciutko.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: diuk69 »

Ogromnie pozytywnie zaskoczony jestem i występem Edyty, i tym filmikiem ze studia...zatkało mnie ...teraz nikt nie wmówi mi że Edyta zarzuciła śpiew :edi: ...tak brzmi ,jak by odwiedzała studio często :d :D ...a te wstawki w piosence "Liberian Girl"( swoją drogą,ten męski głos już gdzieś chyba słyszalem 8) ) Więc Edyta wystąpiła i w tańcu ,jak i w śpiewie :D ....bossski odcinek,bosska etiuda....nie ma to jak urodziny Edyty :D ...wspaniale !!
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :cloud9:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Matiz99 »

grzechoo pisze:Może to takie złudzenie ale wydawało mi się, że te kobiece wstawki w Liberian Girl to Edyta.
Nie wiem czy ktoś już to zdementował bo nie czytalem całości tematu ale to na bank ktoś inny.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Estratos »

Odniosłem podobne wrażenie co Grzechoo, że to była Edyta. :D
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: angela2311 »

Jak dal mnie super wczoraj, a zwłaszcza drugi taniec - zachwycający! oby tak dalej :P
Ale Pyrek to dostała bardzo dużo głosów, rozkręciła się bardzo przez te wszystkie odcinki.
Zdziwiło mnie że odpadła Patrycja która dostała przecież tak wysoką oceną od jury <szok> a myślałam że to właśnie ona będzie z Edytą w finale..
A co do zdania optymisty że Edyta jest faworyzowana przez jury? jak to możliwe przecież wczoraj po oddaniu wszystkich głosów od jurorów była na przedostatnim miejscu,a od Pavlovic za pierwszy taniec dostała chyba tylko 7...
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: perła6 »

Zatańczyła cudnie. Szczególnie rumbę. Było boskoooo ; ) No a etiuda.... Co tu dużo mówić. Cud, miód i orzeszkii :-D
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Dobi »

patrick.ko7 pisze:
Emila555 pisze:przeraża mnie ilość głosów oddawanych na Monikę Pyrek. Aż 40%??? Matko Jedyna jak ona to robi :shock:
Dokladnie, tez sie nad tym zastanawiam. Jedyne wytlumaczenie to antyfani Edyty (czyt. fani Dody) wybrali sobie do glosowania kogos z kim Edyta moze przegrac i ta osoba jest wlasnie M. Pyrek. Z drugiej strony drugie miejsce (na wzor Eurowizji) bedzie chyba zadowalajace i dla nas i dla Edyty. Oby tylko jeszcze w te niedziele odpadl Stalinski, bo nie chcialbym by on ja pokonal;/
TVN widzi, że ludzie chętnie głosują na Edytę i zarabiają na SMS-ach i telefonach. Nie zdziwiłbym się gdyby niektórym użytkowników dodawano głosów aby ludzie wysyłali jeszcze więcej SMS-ów.

Edyta to dojna krowa tej edycji więc na 100% będzie w finale. Tym bardziej, że przecież przed finałowym programem głosować można przez cały tydzień.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Meg »

Powiem tak - najlepszy taniec Edyty w tej edycji.
Jestem pod ogromnym wrażeniem, patrzę na tę piękność i patrze i napatrzeć się nie mogę. 8P

Wielkie brawa dla stylistek i za uszycie tak pięknej sukni. Odsłoniła to co najlepsze.

Bardzo mnie cieszy fakt że jednak tu na forum (pomimo wszystko) możemy się znowu wszyscy razem zebrać i pokazać że w jedności siła - tak jak to było kiedyś.

Co do Etiudy... serce od razu zabiło szybciej. Mam nadzieję że mi nie wyskoczy gdy usłyszę całość. :P

Jeśli chodzi o te wstawki - jestem przekonana że to Edyta!
Matiz99 pisze:bo nie czytalem całości tematu
No wiesz Ty co :bejsbol: i Ty się śmiesz nazywać moderatorem? :PP
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Hubi11 »

Estratos pisze:Odniosłem podobne wrażenie co Grzechoo, że to była Edyta. :D
Ja rowniez uwazam,ze to byl glos Edyty.
Jesli chodzi o Etiude,to ten fragmencik sprawil,iz znow mam wieksza wiare w Ede. ;)
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: audarya »

Załuję, że nie mogłam tam pojechać w dzień urodzin Edi. Taniec to też przecież rodzaj sztuki :hellobaby:
A czy oprócz Auli ktoś z Was z forum został "dopuszczony" do Edi przed/czy tam po programie? Nikt? ;(
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Emila555 »

Estratos pisze:Odniosłem podobne wrażenie co Grzechoo, że to była Edyta.
Również odniosłam takie wrażenie, ale może to już jakieś skrzywienie, że ja wszędzie słyszę Edytę:D
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: ja30 »

To bedzie glos Edyty. JESZCZE SLUCH MAMY DOBRY :D :d
ODPOWIEDZ