X-FACTOR w Polsce!

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Łukasz »

Dziękuję bardzo Anetko! :)
I nie martw się, że ktoś pokaże Twój precasting w TV. Znajoma, która była w Mam Talent, opowiadała mi, że ci producenci siedzą w takim ciemnym pomieszczeniu, normalnej sali, jest tylko światło padające na kandydata i mała, normalna kamera i tych występów nigdy nie ma w TV. :)
A castingi powinny być od 10ej, chociaż ciekawe co zrobią jak wszystkich nie przesłuchają w dzień. 8)
Także powodzenia i nie bój się stresu! :nutki:
FankaEdytki93
Sit down
Sit down
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:07
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Uwielbiam wszystkie &a
Lokalizacja: Wrocław

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: FankaEdytki93 »

Ja również się wybieram, ale do Wrocławia. Rzeczywiście szybko już są te castingi, nawet jeszcze nie wiem co zaśpiewam. :-D Ciekawe jak tu to wszystko będzie wyglądało i jaka będzie organizacja. Jak byłam w "spiewaj i walcz" to po prostu katastrofa ! juz nigdy sie tam nie wybiore. Szansa na sukces juz lepiej, ale racja, ze nie zawsze przechodzą te osoby które mają talent, naprawdę. Zazwyczaj dostają się babcie, zeby tylko było śmiesznie.
Wybiera się ktoś może na casting we wrocławiu? :)



ANETA, pochwal się swoim talentem. Wrzuć coś na forum do posłuchania! pozdrawiam,
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: aftershave »

Aneta, z tego co kojarzę to wizyty w domach oznaczają wizyty w domu jurora. Wtedy juror wybiera swoich kandydatów, ale mogę się mylić, bo ogladałem tylko fragmenty brytyjskiej edycji.


A z tą W.H. ... dosyć ryzykowny repertuar, bo ciężko zaśpiewać lepiej od orginału. Jurorzy w takich programach często o tym mówią... ale nie znam twoich możliwości :)
Ostatnio zmieniony 08 gru 2010, 23:06 przez aftershave, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: ANETA »

Tzn juror jedzie do uczestnika castingu, mówi, że się dostał i będzie w jego grupie ?
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: aftershave »

Nie... juror zaprasza niektórych uczestników do siebie do domu.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: ANETA »

Aha, bo myślałam, że z kamerą ładują się do domów uczestników :)

Oglądam odcinki z UK i aż płakać się chce, tak zazdroszczę tym ludziom. Samo pojawienie się w pierwszej 20tce programu jest wspaniałą rzeczą bo może ktoś cię zauważy, nawet jeśli odpadniesz.

I to jak jurorzy informują o tym kto przechodzi dalej, gdyby mnie tak Edi wzięła na stronę .... o kurde, bym umarła ze szczęścia nawet jakbym wyleciała na zbity pysk :P

Na stówę się nie dostanę, dziewczyny są tam ładne i uzdolnione.... Musiałabym 100 operacji plastycznych przejść :lol3:
Ostatnio zmieniony 08 gru 2010, 23:17 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: aftershave »

ale najpierw musiała byś zaśpiewać przed nią u niej w domu, niezłe emocje :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: ANETA »

aftershave pisze:ale najpierw musiała byś zaśpiewać przed nią u niej w domu, niezłe emocje :)
Że WHAT ???????? No to już nie mam po co jechać :lol3: :lol3: :lol3: Problem z głowy
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: aftershave »

przypadkowa osoba, ale tak to mniej wiecej wygląda

http://www.youtube.com/watch?v=1BDl-1-w ... re=related

i jeszcze to :

http://www.youtube.com/watch?v=JF7zOQQDaDA
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: vanity »

Estratos pisze:Jury nie lubi, kiedy próbuje się naśladować wielkie divy. Nie wątpię, że jesteś w stanie zaśpiewać ich piosenki, ale może przemyśl repertuar i wybierz piosenkę jakiegoś mniej mainstreamowego artysty, która pozwoli Ci pokazać Twój głos a jednocześnie taką, żeby w głowach słuchających nie pobrzmiewał oryginał.
W Idolu chyba lubili też (jury) gdy się sięgało po polski repertuar.
ANETA pisze:Moja koleżanka która ładnie śpiewa nie przeszła castingu do ,,Szansy na sukces" a przeszedł pozbawiony głosu dziadek
Ten program nigdy nie był tylko i wyłącznie dla uzdolnionych osób, ale także dla tych, które mają ochotę się powygłupiać.
ANETA pisze:Ja chyba postawię na naturalność.
Ekspert ze mnie kiepski w tej sprawie, ale postawienie na naturalność jest bardzo dobrą opcją. Różowa spódniczka będzie odrwacać uwagę od Twojego głosu, interpretacji.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: ANETA »

W takim razie zacznę od najlepszego fragmentu piosenki Bajmu. Jeśli stanie się CUD nad Wisłą to poproszą mnie o drugi utwór i wtedy strzelę Hjustonkę :P

Kurde, mam mokre ręce na samą myśl :P

Jeśli chodzi o ubiór to wolę pójść w stronę elegancji niż wulgarności i epatowania seksem. Jak się nie dostanę to przecież świat się nie zawali. Wierzę, że Bóg wie co robi.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Virtual Tom »

Aneta powodzenia! I wszystkim, którzy się wybierają.
Stres to rzecz normalna, wszystko minie jak zaczniesz śpiewać :kiss3:

Co do osób, które dostaną się do "live show" to o ile dobrze pamiętam mieszkają razem. Muszą być przecież na miejscu, mają codziennie próby, lekcje śpiewu itd.
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Paulik24 »

Szczerze, to ja tam jade tylko po to, żeby zobaczyć jak jest i żeby zapytać ludzi, którzy się znają co mam ćwiczyć żeby to moje śpiewanie miało sens. Nie nastawiam się na jakieś przechodzenie, bo szansa jest 1/1000000 średnio :) Tam serio nie liczy się tylko głos. Patrzą na to, jak się zachowujesz na scenie, czy zjadają cię nerwy, czy radzisz sobie ze stresem, więc denerwowanie się to moim zdaniem najgorsze, co można zrobić :wink2:
Życzę wszystkim powodzonka i, mam nadzieję, do zobaczenia na castingach 8P
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: ANETA »

Virtual Tom pisze:Co do osób, które dostaną się do "live show" to o ile dobrze pamiętam mieszkają razem. Muszą być przecież na miejscu, mają codziennie próby, lekcje śpiewu itd.
Mógłby to ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć ?? To dla mnie bardzo ważna informacja.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: aftershave »

ANETA, nie wiem czy w jury będzie Wojewódzki, ale pamiętam, że w Idolu czepiał się gdy ktoś wybierał repertuar Bajmu

Tak, mieszka się w jednym domu, ale nie w takim jak w programie Big Brother, nie ma tam na stałe kamer czy luster weneckich.
ODPOWIEDZ