„Teraz - tu”

Nowy singiel - premiera 31 grudnia 2010

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
ja-kub
Invisible
Invisible
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2011, 12:43
Ulubiony album: perła
Ulubiona piosenka: ...hmmm
Lokalizacja: Warsaw

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: ja-kub »

Czesc wszystkim. to moj kompletnie pierwszy post :) chcialem powiedziec ze moze nie ciolem sie dla Edyty ale zawsze lubilem ja jako wokalistke.. Glownie plyta Perla przypadla mi do gustu.. nastomias umieram dla nowego singla teraz tu!!!!!!! i stad moja obecnosc utaj.. czy ktos wie gdzie moge pobrac utwor?? jesli ktos ma go w formie mp3 bardzo bardzo bardzo prosze przeslanie mi go na @ [email protected]
kestem juz mega wdzieczny:) poza tym chetnie poznam tu fajnych ludzi:) :hellobaby:
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: casica »

ja-kub pisze:Czesc wszystkim. to moj kompletnie pierwszy post :) chcialem powiedziec ze moze nie ciolem sie dla Edyty ale zawsze lubilem ja jako wokalistke.. Glownie plyta Perla przypadla mi do gustu.. nastomias umieram dla nowego singla teraz tu!!!!!!! i stad moja obecnosc utaj.. czy ktos wie gdzie moge pobrac utwor?? jesli ktos ma go w formie mp3 bardzo bardzo bardzo prosze przeslanie mi go na @ [email protected]
kestem juz mega wdzieczny:) poza tym chetnie poznam tu fajnych ludzi:) :hellobaby:
http://www.youtube.com/watch?v=mtIo8J5fAtI , kopiujesz link i wklejasz tu http://www.video2mp3.net/ , postępujesz zgodnie z instrukcjami i masz mp3 ;)
A tak w ogóle to witamy na Edytowym Forum! :d
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Kopaneek »

witcher pisze:Jeszcze niedawno była "Coco Saba" i nieoficjalny antyfanklub Majki na forum, teraz te same osoby płaczą i pragną jej powrotu.
A co, o mnie? :> "Coco SABA" jest mojego autorstwa - nie "osób" to raz, a dwa nie płaczę za nią i nie pragnę Jej powrotu. Nie odpowiadam za słowa oraz czyny swoich koleżanek, a swoje poglądy zawieram w postach - nie avatarze i podpisie. :wink2:

witcher, zawiodłeś mnie, po Tobie akurat nie spodziewałbym się nieumiejętności rozgraniczania pewnych kwestii.
Mist pisze:no przeciez Lunatique wyszedl jako singiel i Sexuality razem z promocja w Playboyu...
To były inne czasy, inne możliwości.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: witcher »

Kopaneek pisze:A co, o mnie? :> "Coco SABA" jest mojego autorstwa - nie "osób" to raz, a dwa nie płaczę za nią i nie pragnę Jej powrotu. Nie odpowiadam za słowa oraz czyny swoich koleżanek, a swoje poglądy zawieram w postach - nie avatarze i podpisie.
Ależ Kopanku, miałem na myśli osoby, które na początku były anty, a teraz udają największych zwolenników Majki. Co do Coco Saby - nie wiedziałem, kto jest autorem tegoż określenia personalnie, chciałem po prostu wyrazić to, jak irytuje mnie teraz krucjata za Majkę w wykonaniu osób, które kiedyś zwyczajnie ją wyśmiewały. Wybacz, jeśli dotknęło Cię moje generalizowanie. Osoby, które również poczuły się dotknięte zapraszam na piwo po koncercie Edyty :P
Ech, coś czuję, że znowu wyląduję w koszu ;)
Kopaneek pisze:witcher, zawiodłeś mnie, po Tobie akurat nie spodziewałbym się nieumiejętności rozgraniczania pewnych kwestii.
:glaszcze:
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: aftershave »

Ja już definitywnie przekonałem się do "Teraz tu" . Słucham go często i z wielką przyjemnością :) Jest o niebo lepszy niż większość piosenek z EKG. Odpowiada mi ten klimat. Utwór baardzo radiowy, jeżeli nie zaczną go w końcu grać, to nie wiem już o co chodzi...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Kopaneek »

witcher pisze:Ależ Kopanku, miałem na myśli osoby, które na początku były anty, a teraz udają największych zwolenników Majki.
No, ja myślę. :P
witcher pisze:Co do Coco Saby - nie wiedziałem, kto jest autorem tegoż określenia personalnie
:shock: Nie wiedziałeś? ;( FOCH :!: :lol3:
witcher pisze:Wybacz, jeśli dotknęło Cię moje generalizowanie.
Nie dotknęło, raczej zdziwiło. Mimo to - wybaczam. :D
witcher pisze:Osoby, które również poczuły się dotknięte zapraszam na piwo po koncercie Edyty
Uuu, do tego czasu zaproszenie ulegnie przedawnieniu. :hahaha:
witcher pisze:Ech, coś czuję, że znowu wyląduję w koszu
Nie sam. :d
shik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 229
Rejestracja: 16 gru 2010, 15:50
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Wrocław

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: shik »

ja tez sie przekonalem. jest o niebo lepszy od prawie wszystkich kwalkow z ekg i od wiekszosci kawalkow z perly
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Aro »

shik pisze:jest o niebo lepszy od prawie wszystkich kwalkow z ekg i od wiekszosci kawalkow z perly
Nie no i od całego Dotyku, Edyta Górniak, a w ogóle to Dziwny jest ten świat przy tym wysiada. Zmień dilera...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Kopaneek »

Aro pisze:Nie no i od całego Dotyku, Edyta Górniak, a w ogóle to Dziwny jest ten świat przy tym wysiada. Zmień dilera...
:hahaha2:
Aro, Twoja złota myśl z denaturatem jak najbardziej aktualna. :ha:

Mnie również zaczyna się coraz bardziej podobać "Teraz tu". Nadal jednak uważam, że to najgorszy utwór w repertuarze Edyty. :P

I odczepcie się od tego EKG - produkcja słaba, ale większość piosenek jest przyzwoita. Uwielbiam, gdy Edyta śpiewa na koncertach NWNMS, TCN, "List" czy DC. Wy nie?
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: beniu »

Kopaneek pisze: I odczepcie się od tego EKG - produkcja słaba, ale większość piosenek jest przyzwoita. Uwielbiam, gdy Edyta śpiewa na koncertach NWNMS, TCN, "List" czy DC. Wy nie?
spiewa ''Dziekuje Ci'' ?? raptem 2 czy 3 razy. Fajnie jakby czesciej spiewala piosenki z EKG. Blekit Mysli jest moim marzeniem :) a jakby 'Ready for Love' byla spiewana na koncertach to bylaby juz w ogole euforia.

Teraz Tu nie stanie sie hitem jesli nie bedzie promowany. Piosenka jest radiowa, ma zadatki na radiowego gniota (a chyba o to chodzilo) wiec nie rozumiem braku prmocji.
Piosenka jest na prawde dobra, wpadajac w ucho wiec kompletnie nie rozumiem dzialania Edyty.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Blur »

Mnie się Teraz tu bardzo podoba, a po wprowadzeniu zmian naprawdę z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że utwór jest dobry. Końcówka jest świetna.
Kopaneek pisze:Nadal jednak uważam, że to najgorszy utwór w repertuarze Edyty. :P
W mojej opinii Edyta ma gorsze piosenki w swoim repertuarze, np Cross my heart, As if, Invisible (długie i nudne jak flaki z olejem, chociaż wcale nie takie najgorsze), Mogę zapomnieć Ciebie, Aleja gwiazd (FATALNA aranżacja, i w ogóle o czym jest ten song?!), Cygańskie serce. No, ale wszystko jest kwestią GUSTU, dla jednych może to być najlepsza piosneka Edyty, dla drugich najgorsza. Kwestia indywidualna.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Dobi »

Dyskusja o utworach z "E.K.G" przeniesiona do odpowiedniego tematu. Tym razem nie do kosza.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Mist »

Blur pisze:Mnie się Teraz tu bardzo podoba, a po wprowadzeniu zmian naprawdę z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że utwór jest dobry.
Ten kawalek moglby byc naprawde dobry - gdyby ktos kto zna sie na rzeczy przerobil tekst
Aranz 5 poziomow lepszy, dopracowany

Piosenka miala odpowiednia promocje

A tak mamy srednice.... jest lepiej niz wersja z sylwestra ale juz mi sie znudzilo. Mysle ze najgorsza piosenka w karierze Edyty to Cygnskie Serce... zapach tej piosenki naprawde mnie pokonal.... :d :D
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Bob »

Uwielbiam ten kawałek, w koncu Edyta ma radiowy hit po bardzo długiej przerwie...
pisałem juz gdzieś , ze bardzo wpasował sie w klimaty w które wdepnąłem kilka miesiecy temu bardzo sensualne i sexualne -Buddha bar i inne cd związane z tym nurtem...
Strasznie żałuję że nigdy nie był lansowany Błękit Mysli, moim zdaniem najlepszy kawałek na EKG mimo, ze cover
Może powstanie klip, który bedzie motywem przewodnim do reklamy kosmetyków...
Oczami wyobraxni widzę Edytę- na pustyni , zjarana słoncem , skóra połyskująca kropelkami potu , kilku pólnagich tancerzy , jakiś arabski książę porywający ją z haremu... 8)
Awatar użytkownika
Suzka13
Make it happen
Make it happen
Posty: 172
Rejestracja: 29 sty 2011, 12:51
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Perła,Dotyk i List
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Suzka13 »

Naprawde nie rozumiem dlaczego nie puszczają Edyty nowej piosenki w żadnym radiu.... Przecież Teraz Tu jest naprawdę fajną piosenkę i jak pierwszy raz ją usłyszałam to wręcz się w niej zakochałam. :lol:
ODPOWIEDZ