The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: strzalka21 »

Piosnka jest już na YT.
Moim zdaniem chłopak b. dobrze zaśpiewał, pewnie nie słucha Edyty na co dzień i nie układa głosu w tej piosence jak Edyty wiec nie oczekujecie nie wiadomo czego :wink:
Fajna ma chłopak barwę głos, pasuje do tej piosenki.
Piękny aranż, sam chciałbym do takiego zaśpiewać.
A Kayah to bym najchętniej wypie****** w ta ostatnio nabotoksowaną twarz twarz :d
Ostatnio zmieniony 27 lis 2011, 13:35 przez strzalka21, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Mi najbardziej podobali się:
- Monika Urlik (jak zwykle fenomenalna)
- Damian Ukeje
- Piotr Niesłuchowski


A zachowanie Nergala i kompletna ignorancja Edyty poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Co do "Nie proszę o więcej" jeśli chodzi o facetów to tylko tą piosenkę może śpiewać Piotr Cugowski.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: The Voice of Poland

Post autor: Kopaneek »

strzalka21 pisze:Piosnka jest już na YT.
Moim zdaniem chłopak b. dobrze zaśpiewał, pewnie nie słucha Edyty na co dzień i nie układa głosu w tej piosence jak Edyty wiec nie oczekujecie nie wiadomo czego :wink:
Fajna ma chłopak barwę głos, pasuje do tej piosenki.
Piękny aranż, sam chciałbym do takiego zaśpiewać.
A Kayah to bym najchętniej wypie****** w ta ostatnio nabotoksowaną twarz twarz :d
Mogę zgodzić się jedynie z ostatanim zdaniem. :D

Zaśpiewał okropnie. Mega trudna piosenka. Nie dziwię się, że trafiła do naszej Edyty - mało kto jest w stanie ją zaśpiewać. Ten chłopak ma strasznie pusty głos. Do tego ten ruch a'la "ugniatam kiszoną kapustę w beczce" strasznie mnie zirytował. Nie znoszę takiej barwy głosu. Ale to rzecz gustu.

A Nergal... Czy warto przejmować się opinią osoby, która sama nie umie śpiewać? ;)
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: The Voice of Poland

Post autor: Cypix »

Nergal to jednak prostak. Wczorajsze zachowanie tylko mnie w tym utwierdziło. A po raz pierwszy opinia taka pojawiła się u mnie po tym jak wywalił z programu Aleksandrę Kasprzyk. Dwulicowy, zakłamany palant.

strzalka21, mnie Kayah na tych fragmentach co widziałem na youtube wręcz przeraziła. Kochane wokalistki, nie idźcie tą drogą :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: The Voice of Poland

Post autor: betka »

Taaaak- jak dla mnie najlepszym muzycznym programem pozostaje Must Be The Music. Tam również jest dużo muzyki i mało paplaniny, jury najlepsze pod każdym względem....

Co do TVOP- znośne dzięki temu, że jury wybiera dosyć fajny repertuar, najlepszy chyba Dąbrowska. Ania moim zdaniem obok Piaska jest najlepszym jurorem. Nie mizdrzy się, potrafi surowo- sprawiedliwie ocenić każdego wykonawcę, niezależnie z czyjego jest 'teamu'...Jest wierna swoim upodobaniom- lubię :wink2:

Co do Nergala to uwielbiaaaam faceta, ale wczoraj trochę mnie zawiódł. Po pierwsze zdaje się, że nie ma niestety 'open mind'. Jak ktoś wywleka historię sprzed 10 lat, po to żeby wyrazić swoją niechęć do kogokolwiek znaczy, że dużo w nim zawiści i pogardy a to są cechy, których nie wybacza się nikomu.
Po drugie fakt, że członek jury, muzyk gada takie pierdoły świadczy o jego wielkiej ignorancji muzycznej.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: strzalka21 »

Cypix pisze:strzalka21, mnie Kayah na tych fragmentach co widziałem na youtube wręcz przeraziła. Kochane wokalistki, nie idźcie tą drogą :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
To jeszcze nic w porównaniu z tym co zrobiła ze sobą na Opole 2009, wtedy gdy śpiewała z Rynkowskim. Tak się nadęła, że kamera jej nie pokazywała za dużo. WIEDŹMA !!!
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

Mnie ostatnio ciągle chodzi po głowie nowa piosenka "Masz zawsze mnie" kończąca serial "Na dobre i na złe", którą śpiewa uczestnik programu Rafał Brzozowski. Autorami muzyki są: Marek Kościkiewicz i Robert Kozyra, a słów dziennikarka DDTVN, Agnieszka Jastrzębska. Świetna piosenka, a Rafałowi gratuluję pięknego songu :!:
http://www.youtube.com/watch?v=hiKjWpXC5e0
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: The Voice of Poland

Post autor: pilsner »

Oj przeżywacie tą zapowiedź jakby nie wiem co się stało!
Tak się składa, ze to kompozycja Edyty Bartosiewicz żyjąca w dwóch osobnych bytach zarówno jak Nie proszę o więcej, ale także jako Ostatni list Lipnickiej, obie wersje są świetne, co tylko potwierdza GENIUSZ Edyty BARTOSIEWICZ właśnie...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7365
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice of Poland

Post autor: Piter »

Nie jest winą Nergala, że hymn mu się nie podobał.
Wiele osób uważa, że Edyta zmasakrowała hymn, ona sama się z tego od wielu lat śmieje, ma lub próbuje mieć dystans, nie trzeba wieszać psów na sataniście, że porównał wykonanie Filipa do zemsty za hymn na Edycie. Zemsta była bardziej bolesna, gdyż Edyta zaśpiewała hymn lepiej niż Filip kompozycję Bartosiewicz. W każdym razie fakt, iż Nergal ma najlepszą grupę w programie, świadczy o tym, że spełnia się w roli trenera-jurora.

Ze wszystkich wczorajszych wykonań wspominam dziś obydwa Moniki, Damiana i Karoliny "Hallelujah", zaskoczyła mnie, była świetna.

-- Dodano: 27 lis 2011, o 18:18 --
strzalka21 pisze:
Cypix pisze:strzalka21, mnie Kayah na tych fragmentach co widziałem na youtube wręcz przeraziła. Kochane wokalistki, nie idźcie tą drogą :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
To jeszcze nic w porównaniu z tym co zrobiła ze sobą na Opole 2009, wtedy gdy śpiewała z Rynkowskim. Tak się nadęła, że kamera jej nie pokazywała za dużo. WIEDŹMA !!!
Kayah cierpi na chorobę Hashimoto.
Niedawno przez forum przetoczyła się jak burza dyskusja na temat komentowania wyglądu Edyty, która też często bywa napuchnięta bądź napompowana. Ile mądrości wylewało się z forowiczów, że tak się nie powinno, że Wam wstyd, a tu proszę. Od nowa Polska ludowa. Albo jakaś krótkowzroczność, hipokryzja - że tylko Edytę powinny omijać złośliwe komentarze.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: strzalka21 »

Piter pisze:Niedawno przez forum przetoczyła się jak burza dyskusja na temat komentowania wyglądu Edyty, która też często bywa napuchnięta bądź napompowana. Ile mądrości wylewało się z forowiczów, że tak się nie powinno, że Wam wstyd, a tu proszę. Od nowa Polska ludowa. Albo jakaś krótkowzroczność, hipokryzja - że tylko Edytę powinny omijać złośliwe komentarze.
Miałoby to sens gdybym to ja powodował poczucie winny w obrażaniu wyglądu Edi :edi:
Piter pisze:Kayah cierpi na chorobę Hashimoto.
Współczuje jej, lecz przy tej chorobie nie puchnie się w ten sposób.
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: angela2311 »

I znowu fajny odcinek z super utworami. Naprawdę dostają tam świetny repertuar. :)
wczoraj podobała mi się większość wykonów, oprócz Mateusza, którego nie trawię (szkoda, że go Kayah nie wyrzuciła) oraz Filipa, którego występ po prostu mi się nie podobał.

Świetny Piotrek Niesłuchowski, Monika Urlik oczywiście i tym razem też Damian, który moim zdaniem otrzymuje najlepsze kawałki w tym programie. Jedyne co w jego występie mi przeszkadzało, a może bardziej przeszkodziło to ta babka z chóru, która wcięła się jak śpiewał "And nothing else matters", popsuła trochę klimat.
A no i jeszcze dzisiaj Karolina z "Hallelujah" brawo. :)

A Nergal to bez komentarza, gdyby nie to że ma tak świetną drużynę i wybiera genialne utwory to naprawdę bym go nie lubiła.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: The Voice of Poland

Post autor: witcher »

Niezły odcinek, jak zwykle grupa Nergala była górą, świetnie ludziska śpiewają, trzeba im to przyznać. Najsłabiej - też chyba tradycyjnie - grupa Piaska. Nie znoszę wykonań Antka Smykiewicza i Filipa Moniuszki z teamu Kayah. A po tym, co ten drugi zrobił z "Nie proszę o więcej", powinien był odpaść. Trochę mnie Nergal wkurzył, bo bardziej chciał dokopać Edycie niż skrytykować Filipa (strasznie wyuczony tekst, poza tym rozśmieszył mnie zdaniem "jak Polska grała z Seulem"), no ale miał do tego prawo. Niemniej do tej pory wydawało mi się, że dość obiektywnie patrzy na świat, jak się okazało - nie do końca (no i nie pisze tego w kontekście ataku na Edytę, choć to też ma swoje znaczenie, nie oszukujmy się).
Ciekaw jestem kto zostanie zwycięzcą.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Monika albo Damian :d
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: The Voice of Poland

Post autor: betka »

Wolałabym Damiana... ale pewnie wygra Monika ze względu na swój stan...A może się mylę :hmmm:

Piter- wybacz, ale pleciesz głupoty. Nergalowi mógł nie podobać się hymn, kto powiedział, że nie? Ale co to ma do rzeczy?

-- Dodano: 27 lis 2011, o 20:13 --

Wolałabym Damiana... ale pewnie wygra Monika ze względu na swój stan...A może się mylę :hmmm:

Piter- wybacz, ale pleciesz głupoty. Nergalowi mógł nie podobać się hymn, kto powiedział, że nie? Ale co to ma do rzeczy?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7365
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice of Poland

Post autor: Piter »

strzalka21 pisze:Miałoby to sens gdybym to ja powodował poczucie winny w obrażaniu wyglądu Edi :edi:
Miałoby to sens, gdybyś wyciągnął z całej akcji pewne wnioski.
betka pisze:Piter- wybacz, ale pleciesz głupoty. Nergalowi mógł nie podobać się hymn, kto powiedział, że nie? Ale co to ma do rzeczy?
To, że wyraził swoje zdanie.
ODPOWIEDZ