The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice of Poland

Post autor: karen »

Wojtuś pisze:Kayah na swoim facebooku poimformowała, że w sobotę ktoś z jej drużyny zaśpiewa piosenkę Edyty - Nie prosze o więcej. Jestem bardzo ciekway jak to wyjdzie i kto to zaśpiewa?
Oby nie pupilek Mateuszek-bo juz spierniczył piosenke innej Edyty-wystarczy...
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: The Voice of Poland

Post autor: ja30 »

no u mnie od wczoraj jest ten program dzis 2 odslona :)
moze ktos chce ogladac z was i sledzic, o to strona :
http://www.prosieben.de/
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

Wiedziałem, że Patrycja Kawęcka nie "zaśpiewała" jeszcze ostatniego słowa. Dziś "zaplaybackowała" w programie "Jaka to melodia?" :).

-- Dodano: 26 lis 2011, o 22:36 --

22 piosenki :shock: . Wow to jest piękny wynik. W dzisiejszym programie zdecydowanie lepsza była płeć brzydka. I tak:
- w drużynie Piaska - najlepszy był Rafał Brzozowski, najgorsza Kasia Lisowska,
- w drużynie Kayah - najlepszy był oczywiście Filip Moniuszko, najgorsza Edyta Strzycka,
- w drużynie Nergala - najlepsza była Monika Urlik, najgorsza Ewelina Kordy,
- w drużynie Ani - najlepszy był Piotr Niesłuchowski, najgorsza Ola Galewska.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5028
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: addar »

teraz będzię post w cylku flame of fan, czyli lista tych których nie lubię:
1. Nie lubię urbanskiego, już od samego poczatku ale dzisiaj moim zdaniem specjalnie w zapowiedziach nie wymienił edytowego nazwiska(wiem paranoja:) tak więc szczeżnij w jakiejś regionalnej nędzny dziennikarzyno
2. NIE lubię a nawet nie cierpie nergala- dziś "przegieła się czara goryczy :) "- facet miał z gory przygotowany tekst o edycie i specjalnie go użyłł tylko po to aby ją zdyskredytował, nie pozwole by jakieś nieśpiewajace barachło krytykowała naszego Aniołka za jakąś zaszłą przeszłość i nieprawdę co wążniejsze, o ile "swoim " ( keraj, niuto pozdrawiam:)) mogę wybaczyć takim diabłą tandetnym nigdy :592: :617: :618:
2. Nie lubię tez Keyah bo kontynowałą ignorancjce edyty, i nawet jej nie broniła- pamietaj wiedźmo my fani pamiętamy twój paskudny rechot z edyty na youtubowskim filmiku g:zla

z tego wszystkiego dobrze że chłopak przeszedł, przynjamniej nie było by znów że odpadł przez Ede, chodz wykonanie raczej średnie


Moja faworytka to wciąż Monika, obydwa wykonanania świetne, ale" tak tak" zmiażdzyłą mnie interpreacją-GENIALNE i ten głos

bardzo lubię tez głos niesłuchowskiego, świetny!!

program ogólnie jest najlepszy w stosunku do tego co mieliśmy w polsce do tej pory, tyle mzyki jeszcze jednoczesnie nie było:)


uff te se ulżyłem :hipis:
Ostatnio zmieniony 26 lis 2011, 23:48 przez addar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: The Voice of Poland

Post autor: Michael »

Najbardziej podobały mi się dzisiaj wykony Piotrka Niesłuchowskiego.
Nawiązanie Nergala do hymnu - żenujące :? . Od tamtego czasu minęło 9 lat, więc poruszanie tematu hymnu nie jest już nawet odgrzewaniem kotleta, ale reanimacją padliny. Zresztą on jest najmniej kompetentną osobą w składzie jury, aby wypowiadać się na temat śpiewania, gdyż jego twórczość śpiewaniem raczej nazwać się nie da.
Nie oczekuję od Kayah obrony Edyty, ale jej ignoranctwo względem koleżanki z branży, uważam za niestosowne. Mówiąc o piosence, zupełnie pominęła osobę Edyty w swojej wypowiedzi tak, jakby NPOW miało kompozytora i wykonawcę w osobie Edyty Bartosiewicz.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: The Voice of Poland

Post autor: Virtual Tom »

Ja nie trawię Galewskiej :sru: głos może i ma oryginalny, ale za grosz pokory, jest nadęta do mega rozmiarów i masakruje piosenki niczym Whitney Houston live. Mam cichą nadzieję, że ją życie szybko zweryfikuje i z tej nadętej wydmuszki zostanie bańka mydlana :zly:
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Zachowanie Nergala żenujące
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: The Voice of Poland

Post autor: Virtual Tom »

Rose pisze:Zachowanie Nergala żenujące
Mnie otoczenie i czas nauczyło totalnej zlewki, po prostu nie wywołuje to już u mnie żadnych emocji - ot takie pitolenie. Nie zmienimy tego, że to ciągle funkcjonuje, mimo że:
Michael pisze:nie jest już nawet odgrzewaniem kotleta, ale reanimacją padliny
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: The Voice of Poland

Post autor: LaFidelite »

Darski ma prawo mieć swoje zdanie nt Edyty, ale takich opinii nie powinien wypowiadać na wizji.
Mnie, jako widza nie interesują jego osobiste sympatie i antypatię.
Jego zadaniem jest ocena wykonania, a nie repertuaru/wykonawcy, a tym bardziej jakiegoś wykonania sprzed 9 lat. Wygwizdanie Filipa było już poniżej wszelkiego poziomu.
Zachowanie Katarzyny Szczot ( :P ) również było żenujące. Wyraźnie było widać, że specjalnie nie wspomina nawet słowem o Edycie.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice of Poland

Post autor: karen »

Nie rozumiem dlaczego niby Kayah miałaby "bronic" czy w ogóle mówić coś o Edycie G???? Wytłumacztła jedynie dlaczego wybrała tą piosenke-bo to kompozycja Bartosiewicz i tyle... Nie Kayah wina ze Nergalik paplał głupoty...
Swoja droga wykonanie Filipa była jak dla mnie mega słabe... Generalnie druzyna Kayah jak dla mnie najgorsza,najsłabsza- i dziwie sie bo po przesłuchaniach w ciemno jak dla mnie były u Kayah najlepsze osoby-chyba potem popełniła wiele błedów.
Nie rozumiem zachwytów nad Olą-i tego że aż tylu ludzi na nia głosuje, moje ucho ona meczy strasznie. Chociaż moze z tym głosowaniem na Ole to jest tak ze im wiecej Dabrowska bedzie ja krytykowac tym wiecej głosów dostanie??? Osobiscie najbardziej z jurorów nie lubie Dabrowskiej...
Faworyci to Monika i Damian zdecydowanie. Jedno z nich na 100% wygra-zależy kogo Nergal wepchnie do finału.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: The Voice of Poland

Post autor: vanity »

Nergal miał prawo wyrazić swoją opinię o wykonaniu hymnu - nie każdemu to co Edyta wtedy zaśpiewała musiało się podobać. To, że miało to posmak złośliwości to inna sprawa.

Zauważone przeze mnie występy z ostatniego odcinka:
Monika Urlik - występ udany, choć nie odczułam zachwytu jak przy Iron Maiden czy Beyonce. Ale biorąc pod uwagę ciężar jaki na siebie wzięła w postaci piosenki Michaela - wyszła obronną ręką.
Damian - bardzo dobrze dobrana piosenka, bardzo dobre wykonanie.
Antek - irys - piękna piosenka, jedna z moich ulubionych od lat. Na szczęście nie mam się do czego przyczepić.
Piotr Niesłuchowski - bardzo żywiołowe wykonanie, zapadło w pamięć.

Małe plusy dla:
Kasi i Mateusza

-- Dodano: 27 lis 2011, o 09:42 --

Zapomniałam o piosence Nie proszę o więcej naszej Edyty. Chłopak, który ją wykonał, ma przyjemną barwę głosu, pod tym względem miło się jego słucha, jednak piosenka, którą wybrał przewyższała jego możliwości. Edyta pięknie ją wykonuje, stopniując emocje, które na końcu są olbrzymie. W Voice piosenkę skrócono, początek zaśpiewany został dosyć przyzwoicie, ale fajerwerków na końcu nie było, a na to czekałam i tego oczekiwałam. Na razie jedynie Cugowski młodszy podołał.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: The Voice of Poland

Post autor: Wojtuś »

Dla mnie najlepsza była jak zwykle Monika.Bardzo też lubie Olę Galewską, która jak widze nie ma tu zbyt duzo sympatyków i Mateusza (choć sprawia wrażenie lub jest arogancki to uwielbiam jego głos i sposób wykonywania piosenek). Wykonanie Moniuszki mi się nawet podobało choć początek jakiś dziwny. Nergal przesadził i tyle w tym temacie.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

A ja czekam na powtórkę :D
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: The Voice of Poland

Post autor: milencia1992-mk »

addar pisze:pamietaj wiedźmo my fani pamiętamy twój paskudny rechot z edyty na youtubowskim filmiku
Oj pamiętamy... nie zapomnimy :P
Michael pisze:poruszanie tematu hymnu nie jest już nawet odgrzewaniem kotleta, ale reanimacją padliny.
:hahaha2: :lol3:
Zapamiętam sobie ten tekst:D jest rewelacyjny :P

W ogóle oglądałam ten program pierwszy raz. Nie jest nudny, wszystko szybko się dzieje:)

Wykonanie NPOW było .. hmm nieciekawe! Potwierdza się, że piosenki EG są bombami wokalnymi!
Piosenka kolesia zmiażdżyła!
Komentarz Kayah.... jakby Bartosiewicz rodziła tę piosenkę przez miesiąc! Żen! Gdyby nie interpretacja Edi, to piosenka zginęłaby!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Flux »

milencia1992-mk pisze:Wykonanie NPOW było .. hmm nieciekawe! Potwierdza się, że piosenki EG są bombami wokalnymi!
Piosenka kolesia zmiażdżyła!
To nawet nie chodzi o techniczne aspekty. Interpretacja leżała, kwiczała i ani myślała się podnieść.
ODPOWIEDZ