Edyta w "Tak to leciało"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
iga103
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 628
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:24
Ulubiony album: Dotyk, EG, MY
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: iga103 »

Czy Wy nie możecie być ponad to?
Przecież To Forum powinno łączyć fanów Edyty a nie dzielić.
Cieszę się, że Edyta wystąpi, że ją usłyszę i zobaczę.
Reszta lata mi koło nosa...
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: strzalka21 »

Boshe, ludzie spokojnie 8P
Wszyscy wszystko dzisiaj czy jutro będą wiedzieć.
Chcecie wiedzieć więcej, to uszanujcie, ze ktoś chcę się dzielić
Na wszystko przyjdzie czas, spokojnie.
Casica powinna Was jeszcze dzisiaj uraczyć pewnymi rarytasami :wink:
Ostatnio zmieniony 27 sie 2011, 16:41 przez strzalka21, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: sexuality »

Niezłe info, padłam jak weszłam i przeczytałam Edyta w "Tak to leciało" ?! Będą świetne wokalizy :hellobaby:

O informacji nic nie wiedziałam. Szkoda, że nie napisaliście parę dni wcześniej kilka osób by się wybrało, a tak to ludzie są niezadowoleni, powstały znowu jakieś podziały, a to nie o to tutaj wszystkim chodzi...
Udział Edyty w jakimś muzycznym show opartym na formule programu "Tak to leciało" nie zdarza się zbyt często, fajnie byłoby usłyszeć te wszystkie covery na żywo...

Uczestnictwo Edyty w tym programie z pewnością pomoże jej w karierze. Jeśli tylko będzie w przerwach między piosenkami nie palnie jakiejś głupoty dając pożywkę pismakom i wszelkim portalom 8P
Rok temu była DODA nie wiem ile wygrała, ale występy były szeroko komentowane w internecie.
Wierzę, że Edyta da czadu i tak jak po Jubileuszu w Sopocie zyska uznanie publiczności

Udanej zabawy Wam życzę i mam nadzieję, że zdacie całą relację ze spotkania z Edytą.
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: stinger »

No cóż.
Już chciałem dać upust swoim emocją,ale po poście Strzałki czekam na dalsze informacje.
Jednak niektóre komentarze przebiły normę.
W sumie to cieszę się,że jestem na "odludziu" fanów.
Nie mam pretensji do nikogo,nie czuję się ani lepszy ani gorszy.
Każdy ma swój światek,każdy wystawia świadectwo sobie...

Edycie życzę powodzenia i trzymam kciuki! :edi:
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: joannaee »

Jedzie ktoś z Poznania samochodem? O której godzinie jest to nagranie?
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Kopaneek »

Czy Wy nie potraficie czytać? Wszystko, co pisaliśmy, to były ŻARTY! O nagraniu dowiedziałem się z forum. Podjąłem spontaniczną decyzję, od 7 rano jadę pociągiem. Nawet nie wiem, czy tam wejdę. Opanujcie się, bo wieszacie psy na Edycie, a Ona Nic nie powiedziała.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Aro »

No to jeszcze lepiej. Sami ją wrabiacie po pierwsze robiąc tajemnice (mowa tutaj o tej tajemniczej PW wysyłanej tylko do "zasłużonych"), a potem żartując w ten sposób. Można było na tej podstawie wywnioskować, że ta tajemnica to było info o nagraniu. No cóż. :D Sorry w takim razie Edyta. Poniosło mnie, ale nie ja sprowokowałem tym razem. Sami sobie to robią. :D
Ostatnio zmieniony 27 sie 2011, 11:41 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Phealer33 »

Kopaneek pisze:Czy Wy nie potraficie czytać? Wszystko, co pisaliśmy, to były ŻARTY!
:roll: Ha - ha - ha - ha... ale się uśmiałem... :? :roll: :roll:
Meg pisze:(...) tekst typu "Miało Was tam nie być" jest dla mnie poniżej jakiegokolwiek poziomu Panie Damianie.
No to teraz skończyła się, ewidentnie, skala w której da się wyrazić głupotę co po niektórych niektórych forumowiczów... :? To co miało rozbawić, w myśleniu Kapaneek'a, stworzyło niepotrzebne spięcia, podziały, nieuzasadnione przypływy wielkich emocji i rozczarowań. Kopaneek! Weź Ty mi, człowieku, tylko obiecaj, że Ty się za kabaret nigdy nie weźmiesz!!
Ostatnio zmieniony 27 sie 2011, 11:20 przez Phealer33, łącznie zmieniany 1 raz.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Madlen »

Gratuluje poczucia humoru...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Aro »

Szkoda, ze tak wyszło bo w TVP Kraków mam kolegę operatora z którym chodziłem do jednej klasy, napisałem do niego i powiedział, że mógł popytać i kilka wejściówek pewnie by się znalazło, inni sobie załatwiają takie rzeczy. No, ale teraz to już kapa.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: caterina78 »

To juz nie kwestia poczucia humoru, a czysta zlosliwosc i bawienie sie reakcjami ludzi, co najgorsze wmanipulowanie w to o niczym wiedzacej Edi, jestescie ZALOSNI.

Nie rozumiem celu tej zabawy, tych idiotycznych pseudozartow, po co to, co chcecie sprawdzic, czy ludzie maja dystans do siebie, tak jak ktos tu napisal wczesniej, moze mieliby okazje pojechac, z jakiej racji wmawiacie tu na forum, ze Edi cos powiedziala, toz to kompletny brak logiki, a jesli media to podlapia, juz sie zajma Jej wizerunkiem i tak wyolbrzymia, ze pudelkowate beda miec ubaw przez dlugi okres czasu.

Drazni mnie, ze wlasnie zamiast glosowac to wymyslacie niestworzone historie tylko by zza ekranu komutera smiac sie z reakcji innych, kim Wy jestescie, ja nie rozumiem az takiej manipulacji, czyzby to stalo sie norma na forum?
Jakim prawem wmawiacie nam, pseudozdania, ze niby Edi cos powiedziala, wiedzac, ze to WIERUTNE KLAMSTWO?

Adminow prosze o uporzadkowanie dzialu i wlepienie ostrzezen.

Zabawa przestala byc zabawa, gdy uzyliscie premedytacji!!
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Rose »

Nie sądzę żeby to był żart a strzałka i kapankiem radze wam ustalić wspólną wersję bo się ośmieszacie ;)
strzalka21 pisze:Boshe, ludzie spokojnie 8P
niestety nie znoszę kłamstwa
strzalka21 pisze:Casica powinna Was jeszcze dzisiaj uraczyć pewnymi rarytasami :wink:
a wcześniej
casica pisze: Kopaneek, jestem już w Krk. Jutro się umówimy wcześniej, co? :wink:
Ostatnio zmieniony 27 sie 2011, 11:40 przez Rose, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Charlie »

No cóż, edycie życzmy udanego występu, niestety bez niezastąpionej grupy wsparcia jaką moglibyśmy dla niej być :) może następnym razem ktoś szybciej poda wiadomość o udziale Edyty w programie TV. Chociaż z racji przyszłych planów zawodowych wątpię by szybko pojawiła się kolejna okazja :)
i prośba do wszystkich - nie róbcie żartów typu Kopaneek, lub jeśli już to od razu zaznaczajcie że to żart, po co kolejne spory i nerwy :wink2:
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: strzalka21 »

Jeżeli chcecie wieszać na kimś psy to nie na Kopanku, tylko na mnie, w końcu to ja zacząłem. I nie zachowujcie się jak skrzywdzone baranki i nie używajcie zbyt dużych słów, bo sami chyba ich nie rozumiecie.
Na nagranie pojechał Damian, Casica i osoba, którą w nie lepszy sposób jak się teraz zachowujecie, wydelegowali niektórzy z tego forum.
Wyszło jak wyszło, przepraszam, lecz niektóre komentarze wołają o pomstę do nieba.

W każdym bądź razie kiedy uda się im wejść do studia, na pewno podzielą się relacją, no i niespodzianka Casicy :wink:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: caterina78 »

strzalka21 pisze:Jeżeli chcecie wieszać na kimś psy to nie na Kopanku, tylko na mnie, w końcu to ja zacząłem. I nie zachowujcie się jak skrzywdzone baranki i nie używajcie zbyt dużych słów, bo sami chyba ich nie rozumiecie.
Na nagranie pojechał Damian, Casica i osoba, którą w nie lepszy sposób jak się teraz zachowujecie, wydelegowali niektórzy z tego forum.
Wyszło jak wyszło, przepraszam, lecz niektóre komentarze wołają o pomstę do nieba.

W każdym bądź razie kiedy uda się im wejść do studia, na pewno podzielą się relacją, no i niespodzianka Casicy :wink:
To tym bardziej gorzej dla Ciebie, poza tym ja nikogo nie wydelegowalam, a najbardziej mnie drazni fakt, ze wmawiacie Edi slowa, ktorych nie powiedziala, tylko po to, by miec ubaw, wciaz twierdze, ze to jest ZALOSNE!

Manipulacja nie jest zabawa, nie wiem, czy potraficie to pojac ?!
ODPOWIEDZ