Flesz

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Flesz

Post autor: sexuality »

Ma dobry smak czy nie ciężko powiedzieć...
Broni się jak każdy na swój sposób i ma do tego w pełni prawo.
Akurat w kwestii Tybetu można się z Nią zgodzić, bo ja na przykład nie rozumiem Krupy. Co złego jest w kulturze Azji, a przede wszystkim buddyzmie? Darek chce się wykreować na dobrego ojca, a moim zdaniem wystawia sam sobie świadectwo... Najlepiej zamknąć dzieciaka na kłódkę w domu i niech siedzi sam... Po co ma podróżować, przebywać z matką, która w Polsce osiągnęła niemalże wszystko pod względem artystycznym? Najlepiej pokazać Górniaczkę z najgorszej strony, bo przecież taka jest polska zawiść...
Niestety większość gosposi w Polsce łyknęło temat i całą sprawę obrócą przeciwko Edycie i w tym przypadku jestem zdania, że Edyta ma prawo odpowiedzieć na te zaczepki. Wytłumaczyła się solidnie, a Darkowi nie szczędziła gorzkich słów. Wiadomo Krupa nie odpuści, ale mądrzy ludzie, którym przypadkiem trafi się ta gazeta zrozumieją Edytę.

Kwestię z matką przemilczała, za to kolejny plus.

Może co niektórym ciężko w to uwierzyć, ale prasa też sama ingeruje w życie Edyty. Nie tylko ona sama dawała im powody do pisania. Tego typu sprawy to norma od samego początku jej kariery. media nigdy do końca nie były jej przychylne. Pamiętam jak kiedyś kupowałam Bravo w latach 90. Edyta wtedy zaczynała karierę. Obelgi jakie pisano na temat EG były po prostu okropne. Nie pamiętam jak to się zakończyło, ale chyba sprawę rozstrzygnięto w sądzie...
Od chwili debiutu Edyty zastanawiam się, czy w jej wejściu do show-biznesu nie chciał przeszkodzić w pewien sposób Józefowicz, gdy ta odeszła z Metra?
Awatar użytkownika
asiamoj
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 05 paź 2009, 19:13
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Warszawa

Re: Flesz

Post autor: asiamoj »

Prosze skany
Obrazek Obrazek
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Flesz

Post autor: blacktoxic666 »

sexuality pisze:
Kwestię z matką przemilczała, za to kolejny plus.

..
Od chwili debiutu Edyty zastanawiam się, czy w jej wejściu do show-biznesu nie chciał przeszkodzić w pewien sposób Józefowicz, gdy ta odeszła z Metra?
Sexuality, bardzo szanuję Twoje wypowiedzi, ale tym razem sugestia, że Józefowicz miałby chcieć przeszkodzić Edycie w karierze to chyba teoria spiskowa :B I to mocno naciągana, za to zgodna z głoszoną wszem i wobec przez :edi: prawdą, że wszyscy są przeciwko niej a ona chce tylko dobrze.

Co do tego, że przemilczała sprawę konfliktu z matką, według mnie zwyczajnie nie miała już czego wymyślić , ale jak sobie temat poukłada, jetsem pewna że wyskoczy z nowymi rewelacjami.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Flesz

Post autor: ja30 »

sexuality pisze:Od chwili debiutu Edyty zastanawiam się, czy w jej wejściu do show-biznesu nie chciał przeszkodzić w pewien sposób Józefowicz, gdy ta odeszła z Metra?
mysle ze raczki musial swojej wlozyc. byl zly ze odeszla z buffo bo przeciez byla najwieksza gwiazda i muza Jozka.jednak 4 lata byla tam :)
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Flesz

Post autor: DAAMI »

właśnie wróciłem z kiosku - powiem szczerze, spodziewałem się czegoś gorszego, a jest pozytywnie.
Wspomnieli o płycie, o clipie do CQ ( zawyżyli trochę oglądalność, no ale przecież to dla "dobra" Edyty :P )
O cenie domu też nie zapomnieli wspomnieć, ale przynajmniej Edyta pięknie się obroniła. Wytłumaczyła, czym jest buddyzm i na czym polega, a przy okazji ośmieszyła Darka :5: no i przemilczała sprawę mamy - więc wyszła z twarzą :) , no i okazało się, że Edyta nie jest obojętna stanem zdrowia mamy, ponieważ wiele razy wyciągała do Niej rękę.
Brawo :d
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Flesz

Post autor: Phealer33 »

Ta rzekoma "znajoma Edyty sprzed lat" pewnie nie istnieje, a jej zacytowane słowa to niewątpliwie od samej Edyty. A nawet jeśli założymy, że to autentyczne słowa jakieś znajomej, to co ona może wiedzieć o stanie obecnym i faktycznym Edyty relacji z Darkiem i matką, skoro jest Edyty znajomą "SPRZED LAT"? 8P Gdzie logika zabłądziła? Jak Edyta już chce wchodzić w układy z dziennikarzami to niech to chociaż robi tak, aby całość wydawała się prawd autentyczną, niewymuszoną i szczerą.
Nie wiem dlaczego zmusiłem się do przeczytania kolejnej medialnej pyskówki Edyty ze światem.
NEVER AGAIN!!!
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Flesz

Post autor: adiX »

Phealer33 podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie.

Edyta jak zawsze troszkę złośliwa, ale chyba na jej miejscu też nie umiałbym nie zareagować, chociaż tak byłoby lepiej. 8P
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Flesz

Post autor: Mist »

Edyta wreszcie wyciagnela wnioski :d Artykul stonowany. Dobrze ze matki juz publicznie nie atakuje niezbyt dobrze by na tym wyszla bez wzgedu na to kto ma racje. Po prostu przyzwoitosc nakazuje ze sie szanuje rodzicow nawet jesli to jest tylko na pokaz.... Brawo Edzia jest lepiej! :D

Znajoma sprzed lat to oczywiscie sama diva :roll: Edzia ma ludzi za jakis tumakow co to sie nie zorientuja :ha:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Flesz

Post autor: Kopaneek »

Mist pisze:Znajoma sprzed lat to oczywiscie sama diva Edzia ma ludzi za jakis tumakow co to sie nie zorientuja
Myślałem, że już nikt na to nie wpadnie. Brawo! :B
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Flesz

Post autor: theshape »

Czy wy naprawde sadzicie, ze pismaki by puscily takie cos, gdyby nie bylo jakiejs realnej osoby, ktora by sie wypowiedziala jako ich "informator"? :roll:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Flesz

Post autor: Flux »

Oczywiście, że tak. To standardowa procedura w tego typu szmatławcach, które Edyta tak sobie upodobała.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Flesz

Post autor: theshape »

Takie cos moze by przeszlo, ale ten "informator" wypowiedzial sie pozytywnie o Edycie, dlatego oczywiste jest, ze musiala to byc realna osoba. :hellobaby:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Flesz

Post autor: Flux »

Pozytywnie o Edycie? Nie, taki ktoś zdecydowanie nie istnieje.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Flesz

Post autor: theshape »

I tu bys sie zdziwil. :D Ale coz, kazdy ma swojego zlego wilka z bajki. :lol:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Flesz

Post autor: Kopaneek »

theshape pisze:Czy wy naprawde sadzicie, ze pismaki by puscily takie cos, gdyby nie bylo jakiejs realnej osoby, ktora by sie wypowiedziala jako ich "informator"?
Sugerujesz, że Edyta nie jest realna? :lol3:
ODPOWIEDZ