"Nie zapomnij"

Trzeci singiel Edyty promujący płytę "My"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: ANETA »

Matiz99 pisze:Przecież NZ już promowało płytę. Było w radiach i co :P
Ale nie było teledysku wiec SIĘ NIE LICZY. Dla mnie taki singiel bez klipu to zaden singiel. Mamy XXI wiek.

Kto dzis slucha radia .... Ludzie godzinami siedzą na YT i ogladaja teledyski.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: DAAMI »

ANETA pisze:My, wszyscy podpisujący niniejszą petycję, zwracamy się z prośbą do pani Edyty Górniak o to by kolejnym singlem promującym płytę został utwór "Nie zapomnij". Szanujemy decyzję o nie publikowaniu pierwotnej wersji teledysku, jednak jesteśmy pełni nadziei, że podjęłaby się Pani ponownej próby przeniesienia na ekran tego utworu. Byłby to swojego rodzaju ukłon w kierunku Wielbicieli, którzy przez wiele lat trwania kariery wspierali Panią.
Piosenka ta zasługuje na to by przedstawić ją szerszemu gronu publiczności, a teledysk byłby do tego świetnym sposobem.
ja bym jeszcze kilka rzeczy dopisał, i skreślił słowo "kolejny" ;)
mogę coś tam naskrobać ale to już nie dzisiaj.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: blacktoxic666 »

ANETA pisze:[
Moim skromnym zdaniem jest to niepotrzebne bo OTR nijak ma sie do NZ... Edyta prawdopodobnie planowała nagrac klip do ,,Let's save.." który bardziej pasowałby jako kontynuacja OTR.
W zasadzie masz rację :) Z tym "cdn..." to chyba jednak włączył mi się tryb rozczarowania i taka delikatna acz wymowna sugestia "sama obiecałaś" ;( . Zastanawiam się też, czy w tej petycji lepiej jest zawracać się do Edyty per pani, czy raczej bardziej familiarnie?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: ANETA »

Też nie wiem czy z tą ,,panią" wyskakiwać, no ale w koncu Edyta to nie gówniara ... może Edi bardziej sie podjara tym ,,urzędowym" tonem i się zgodzi :P

Ok, wszystkie sugestie mile widziane. Damy radę ! :)


Boże, nie wiem skąd u mnie dzisiaj tyle optymizmu hehehe 8P Ale wierzę, że wiele rzeczy da sie osiagnac jesli tylko podejmie sie odpowiednie działania.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: max28 »

Matiz99 pisze:Przecież NZ już promowało płytę. Było w radiach i co :P
dokładnie!!! owszem piosenka całkiem dobrze sobie radziła w radiach. dobrze, w niektórych przypadkach można byłoby się skłonić, ryzykownie, do opini, że nawet bardzo dobrze, ale nie świetnie. nie był to przebój radiowy, po prostu podobał się słuchaczom. nie oczekiwałbym, że teledysk zrobiłby z "nie zapomnij" wielki przebój, owszem na pewno singiel dłużej zainstniałby w świadomości słuchaczy/widzów, bo byłby jeszcze kolejne miesiące w tv.

ośmieliłbym stwierdzenie, iż niektórzy przeceniają potencjał komercyjny tej piosenki.

ja również twierdzę, że jest to jedna z najpiękniejszych piosenek Edyty, uwielbiam ją. także czekałem na teledysk, choć nie potrafiłem sobie wyobrazić jak miałby on wyglądać. nie zapomniej jest dla mnie tak osobiste, że wolę jednak obrazy, które powstają w mojej głowie w trakcie słuchania. i tak sobie myślę, że może dobrze, że teledysk nie miał swojej premiery - oczywiście jest to moje subiektywne odczucie.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: Matiz99 »

Róbta co chceta. Ja się pod tym nie podpisuję. ;)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: vanity »

blacktoxic666 pisze:
ANETA pisze:[
Moim skromnym zdaniem jest to niepotrzebne bo OTR nijak ma sie do NZ... Edyta prawdopodobnie planowała nagrac klip do ,,Let's save.." który bardziej pasowałby jako kontynuacja OTR.
W zasadzie masz rację :) Z tym "cdn..." to chyba jednak włączył mi się tryb rozczarowania i taka delikatna acz wymowna sugestia "sama obiecałaś" ;( . Zastanawiam się też, czy w tej petycji lepiej jest zawracać się do Edyty per pani, czy raczej bardziej familiarnie?
Faktycznie miał być ciąg dalszy ale nie nastąpił, znowu coś miało być i ..... Odnoście Let's save, czy Edyta przypadkiem nie zleciła w swoim czasie wykonanie wersji rysunkowej klipu do tej piosenki?
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: Marek »

Jakieś 10 miesięcy była w ZET i promowała utwór. Dla przypomnienia:
http://youtu.be/3n6keZuqdIA

Płyta MY jest już wyeksploatowana. Na siłę jeszcze powstało CTC które dopełniło smak goryczy do źle przyjętej płyty. Powinna wyciągnąć z tego jakieś wnioski.... chyba, że ciągle chce iść pod prąd, nagrywać kiczowate pioseneczki i robić z siebie muzyczną nastolatkę. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: Kopaneek »

vanity pisze:Odnoście Let's save, czy Edyta przypadkiem nie zleciła w swoim czasie wykonanie wersji rysunkowej klipu do tej piosenki?
Pół roku temu karmiła fanów kłamstwami, że teledysk powstaje w "studio animacji". Miał być niebawem. A pomidzy... niespodzianka na YT. :edi:
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: Michel »

Temat Nie zapomnij jako singla jest zamknięty!!! Od dnia premiery na youtubie jest niecałe 800.000 tyś. odsłuchań, to bardzo mało patrząc na osiągnięcie discopolowej grupy Weekend – Ona tańczy dla mnie ponad 30.000.000 mln, czy np. zawodzącej jak zwykle pod każdym względem, Dody z nową propozycją, coverem – w ciągu 4 dni od publikacji piosenka ma więcej odsłuchań niż nie zapomnij razem wzięte.
W latach 90-tych tzw. listy przebojów mogły być odnośnikiem popularności piosenki, dziś jest to youtube. Jak popularna jest Diva widać gołym okiem… zamiast odgrzewać stare single, niech nagrywa nowe, lepsze, które zdobędą choć taką popularność jak single np. Eweliny Lisowskiej.
Dla mnie popularność singla nie ma znaczenia, liczy się jakość i chęć częstego słuchania utworu. od dawna piosenki Edyty nie wywołuje u mnie żadnych emocji. Częściej odsłuchuję wersje live wykonań Divy, dopiero wtedy słyszę "to coś" w głosie oraz przekazywanych emocjach.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: ANETA »

Nie zgadzam się. Niewielu Polaków zna ten utwór i gdyby teledysk wyszedł, śmigał w TV i na YT to z pewnością by sie spodobał. Ta piosenka mogłaby byc drugim NPOW. Piosenka jest bardzo chwytliwa, radiowa i w dawnym stylu Edyty.

Kto chce to podpisze, nikogo nie bede błagać ...
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:43 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: strzalka21 »

Pompowane czy nie, Edyta i jej obecna muzyka jest bardzo nudna. A ludziom już nawet się nie chce na nią narzekać. Osobiście wole sobie posłuchać tej durnej piosenki weekendu.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: DAAMI »

Michel pisze:Temat Nie zapomnij jako singla jest zamknięty!!! Od dnia premiery na youtubie jest niecałe 800.000 tyś. odsłuchań, to bardzo mało patrząc na osiągnięcie discopolowej grupy Weekend – Ona tańczy dla mnie ponad 30.000.000 mln, czy np. zawodzącej jak zwykle pod każdym względem, Dody z nową propozycją, coverem – w ciągu 4 dni od publikacji piosenka ma więcej odsłuchań niż nie zapomnij razem wzięte.
W latach 90-tych tzw. listy przebojów mogły być odnośnikiem popularności piosenki, dziś jest to youtube.
Wcale nieee...
Sara May pisze:A propos sztucznego generowania kliknięć na youtubach i kupowania odsłon przez wytwórnie płytowe.... Dziwne, że dopiero teraz się media ocknęły. A może po prostu dopiero teraz ktoś odważył się o tym publicznie napisać... Liczba kliknięć na dany klip nigdy nie była, nie jest i nie będzie miarodajnym wskaźnikiem zainteresowania danym produktem. Liczba kliknięć na dane piosenki nie jest prawdziwa. Ludzie są oszukiwani, manipulowani i sprowadzani na konkretne tory przez koncerny, których jedynym motywem działania, jest obedrzeć nieświadomych słuchaczy z forsy. Wmawia się im i przedstawia rzeczywistość, która nie jest rzeczywista. Żyjemy w świecie ułudy. Ten kto prędzej zda sobie z tego sprawę, będzie mógł więcej osiągnąć. Oczywiście mówimy o sukcesach prawdziwych. Sukcesem nie jest 30 milionów odsłon, które wykreował program komputerowy. Bo który artysta będzie mógł spojrzeć sobie w twarz wiedząc, że jego sukces jest sztucznym wynikiem działania kilku panów sterujących rynkiem?

Dla młodych i zdolnych – lepiej mieć 1000 odtworzeń teledysku dzięki własnym działaniom, polecaniu przez znajomych i wiernych fanów niż milion kliknięć tworu jakim jest komputer. Komputer nie czuje, nie słyszy, nie przytuli i nie pokocha...;) A muzykę artysta tworzy dla siebie i dla ludzi, którzy czują i powinni przynajmniej teoretycznie słuchać nie tylko uszami ale głównie sercem.
:PP
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: sexuality »

Wybieramy przebój roku 2012

http://www.radiozet.pl/Konkursy/Wybiera ... -roku-2012

Do przeboju nieco daleko, ale "Nie Zapomnij" zasługuje na uwagę. Warto zaproponować utwór,
a może uda się wejść do notowania. W ZETce piosenka była na 4. miejscu :)
ODPOWIEDZ