Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

23.02.2012, Warszawa

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: casica »

Aha, czy fani Dody aż tak trzymali klasę? Nie buczeli, okej. Ale ich komentarze, docinki - brak słów.
Kiedy ED> wyszła na scenę, oni już podnosili swoją czarną płachtę, ja podniosłam serce jeszcze wyżej.
-Kultury trochę! Posłuchali się, ale gdyby spojrzenie mogłoby zabijać... Do końca imprezy patrzyli na mnie jak na ET, zwłaszcza jak śpiewałam Consequences i T-T. :d

edit:
Dacie wiarę, że śpiewali T-T? :shock: :-D
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1127
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Pawel »

casica pisze: edit:
Dacie wiarę, że śpiewali T-T? :shock: :-D
Pewnie ze względu na Błażeja :p
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: aftershave »

no to buczal ktos w koncu czy nie?????/
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Meg »

Ludzie ludzie... :roll:

Gratuluję Edycie zdobycia Comety :D :taniec: :dance:
Jednak bądźmy szczerzy tylko właśnie taka Cometa za image roku Jej się należała.

Jak zwykle powaliła swoim wyglądem, jednak na zdjęciach wrzuconych tutaj przez Was widać że jest chora, to nie jest ta Edyta z Empiku, to nie ten uśmiech...


Piski Kopannka i jak zwykle ogień w gardle u Mileny dały o sobie znać :B
Życzę dużo zdrowia a reszta niech będzie milczeniem


Ps. moim zdaniem optymista powinien dostać ostrzeżenie! Rozumiem krytykę stricte muzyczną ale wypisywanie takich rzeczy i to na temat wyglądu jest poniżej jakiegokolwiek poziomu :roll:
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: casica »

aftershave pisze:no to buczal ktos w koncu czy nie?????/
Tak, z tyłu, po tym jak Edyta odebrała nagrodę i już schodziła.
Awatar użytkownika
optymista
The story so far
The story so far
Posty: 532
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: wawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: optymista »

Meg pisze: Ps. moim zdaniem optymista powinien dostać ostrzeżenie! Rozumiem krytykę stricte muzyczną ale wypisywanie takich rzeczy i to na temat wyglądu jest poniżej jakiegokolwiek poziomu :roll:
EG jest osobą publiczną, więc nie możesz nikomu zabronić oceny nie tylko jej działalności artystycznej, ale również wyglądu, zachowania, wypowiadania się, etc. Chciałabyś chyba kółka wzajemnej adoracji, gdzie nie ma żadnej krytyki i wszystko co robi Edzia jest cudne i najwyższych lotów. Twoje niedoczekanie... To co pisałem o Edzi nie było obraźliwe, lecz stwierdzenie zaistniałych faktów, za co zresztą parę osób przyznało mi podziękowania za post.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: aftershave »

casica pisze:
aftershave pisze:no to buczal ktos w koncu czy nie?????/
Tak, z tyłu, po tym jak Edyta odebrała nagrodę i już schodziła.
w Tv raczej nie było słychać, nasze Piszczałki zagłuszyły :)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Meg »

optymista pisze:EG jest osobą publiczną, więc nie możesz nikomu zabronić oceny nie tylko jej działalności artystycznej, ale również wyglądu, zachowania, wypowiadania się, etc. Chciałabyś chyba kółka wzajemnej adoracji, gdzie nie ma żadnej krytyki i wszystko co robi Edzia jest cudne i najwyższych lotów. Twoje niedoczekanie... To co pisałem o Edzi nie było obraźliwe, lecz stwierdzenie zaistniałych faktów, za co zresztą parę osób przyznało mi podziękowania za post.

Czytaj dokładniej! Czy ja Ci czegoś zabraniam? Krytykuj sobie ile chcesz ale nie w taki chamski i infantylny sposób, trochę szacunku się Edycie należy!
optymista pisze:za co zresztą parę osób przyznało mi podziękowania za post.
Wow no nieźle gratuleje :lol3: Później już tylko Fryderyk, Grammy i Comety :buahaha:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2754
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: pijej1 »

Meg pisze: Cometa za image roku Jej się należała.

Jak zwykle powaliła swoim wyglądem, jednak na zdjęciach wrzuconych tutaj przez Was widać że jest chora, to nie jest ta Edyta z Empiku, to nie ten uśmiech...

Ps. moim zdaniem optymista powinien dostać ostrzeżenie! Rozumiem krytykę stricte muzyczną ale wypisywanie takich rzeczy i to na temat wyglądu jest poniżej jakiegokolwiek poziomu :roll:
TY masz jakieś schizy ostatnio kolejnej osobie chcesz wciskać ostrzeżenie bo nie ma opinii zgodną z twoją!
Najlepsze w tym wszystkim, że sama skomentowałaś wygląd Edi a optymiście zabraniasz!
Jeśli apelujesz o ostrzeżenie dla optymisty za komentarz wygladu Edi to ja apeluję o bana za komentazr wyglądu Divy plus za nakłanianie Elyty do rozdzielania ostrzeżeń wg. swojego widzi-mi-się :P
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: casica »

optymista pisze:
aftershave pisze: tak.... twoja krytyka o worach pod oczami jest wybitnie konstruktywna
Oczywiście, że tak. Dopiero od niedawna zaczęła się normalnie malować. Może zmieniła makijażystę..? Ona ma straszne dołki pod oczami i jeśli tego nie kamufluje to wygląda 20 lat starzej.
Po pierwsze - spójrz w lustro. Tu już nie chodzi chyba tylko o to, że Edyta jest osobą publiczną, mam wrażenie, że takimi wypowiedziami leczysz swoje kompleksy.
Po drugie, chciałabym, żebyś był tak odważny i powiedział jej to prosto w twarz przy najbliższym spotkaniu. :wink: Chociaż nie, lepiej fałszywie się uśmiechać.
Awatar użytkownika
stoare22
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 05 lut 2012, 1:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: stoare22 »

GŁOSUJEMY GŁOSUJEMY !!!!!!!!!

http://www.viva-tv.pl/news/wystepy-na-cometach/

!! :d :d
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: aftershave »

stoare22 pisze:GŁOSUJEMY GŁOSUJEMY !!!!!!!!!

http://www.viva-tv.pl/news/wystepy-na-cometach/

!! :d :d
Edyta wygrywa :)
38% (Głosów: 12202)
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Anu$$ia »

Miałam nie narzekać, ale kuurde nie da się! Warszawiacy, czy nikt z Was nie wie, skąd odjeżdżają busy do Łodzi...Wrr! Dzięki braku uprzejmości i zorientowania mieszkańców Wawy, czekałyśmy do 5.30 na pierwszy pociąg do Łodzi.

Powiem szczerze,że było to najgorsze moje "muzyczne" spotkanie z Edytą. Występ był fajnie, ciekawa wersja Teraz-tu, super zabawa przy Consequences. Jednak dziękuję wszystkim Fanom, dzięki Wam nie czuję zmarnowanego czasu :-) Uwielbiam się z Wami spotykać :d Mimo złości na Edytę i tak gratuluję jej występu, szkoda, że nie zdobyła wszystkich statuetek albo chociaż tylko za artystkę roku.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Meg »

pijej1 pisze:TY masz jakieś schizy ostatnio kolejnej osobie chcesz wciskać ostrzeżenie bo nie ma opinii zgodną z twoją!
Najlepsze w tym wszystkim, że sama skomentowałaś wygląd Edi a optymiście zabraniasz!
Jeśli apelujesz o ostrzeżenie dla optymisty za komentarz wygladu Edi to ja apeluję o bana za komentazr wyglądu Divy plus za nakłanianie Elyty do rozdzielania ostrzeżeń wg. swojego widzi-mi-się
Bzdura kompletna... a Ty zawsze musisz coś mieć do mnie? Nikt Cię nie prosi o komentowanie moich postów.
Zauważ że nie razi mnie to że krytykuje! Tylko to w jaki sposób to robi (fuck... ile razy mam to tłumaczyć) Po prostu to co pisał 'optymista' jest nie do przyjęcia, tak uważam. Są pewne granice i tyle!

casica pisze:Po drugie, chciałabym, żebyś był tak odważny i powiedział jej to prosto w twarz przy najbliższym spotkaniu. Chociaż nie, lepiej fałszywie się uśmiechać.
Właśnie o tym mówię. Każdy jest mądry przed monitorem...

Ps. tak oglądam te zdjęcia z Alanem... Matko Święta jaki on jest do niej podobny. Czysta Edyta :d
Awatar użytkownika
iga103
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 628
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:24
Ulubiony album: Dotyk, EG, MY
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: iga103 »

Nie przepadam za takimi galami, ale wczoraj obejrzałam całą tylko i wyłącznie ze względu na Edytę.
Szkoda, że dostała tylko jedną nagrodę. Mam wyrzuty sumienia, że nie głosowałam więcej :wink2:
Consequences nie należy do moich ulubionych utworów z My, ale na taką okazję była to piosenka idealna.
Co do wykonania nie będę się wypowiadać, Edyta była chora, ale zdecydowała że weźmie udział w uroczystości i to mi wystarczy.
Wyglądała bardzo ładnie. Edi wracaj szybko do zdrowia!
ODPOWIEDZ