Odcinek 1. (03.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: niuto »

Mnie się bardzo podobał owy "kolega za kulisami" :D Zabawny, medialny... :hellobaby:
przyznaj się, że lecisz na niego :D

jak dla mnie prowadzący żenujący :)
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: casica »

Emila555 pisze:Nie wiem kto dopingował Edytę i jej zespół na widowni ( to ktoś od nas? ) ale faktycznie gdyby ich nagrać na dzwonek stawiałby na nogibardziej niż płonące serce :ha:
Czeeeeeeeeść 8) :hellobaby:
Co prawda mieliśmy dylemat - krzyczeć "Edyta" czy "Opole", wyszło na zmianę. :d
Jak dla mnie najlepszy był zespół Meza, który przybił nam z przodu piątki, dalej Edyta i Panasiewicz, a najgorszy był "Szał" sióstr Przybysz, który brzmiał jak występ na szkolnym apelu.
Edyta - cudo. Ciemne włosy, porusza się jak łania. :wink: No i wysyłaliśmy sobie serca. 8)

Bohosiewicz i Węgorzewska ewidentnie nie lubią ED>, strzelały takie miny... :roll:
Obydwie nieźle wybotoksowane. :lol3:
Ostatnio zmieniony 04 mar 2012, 14:23 przez casica, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: ja30 »

teraz widac kto ma najlepszy glos w polsce :edi: nie jest do przebicia. to widac i slychac.
Awatar użytkownika
Edzia-moja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 231
Rejestracja: 16 lip 2010, 21:58
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: z daleka

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Edzia-moja »

Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: strzalka21 »

Meg pisze:Czym Wy się podniecacie? Niektórzy sikają już na sam widok Edyty :ha:
Właściwie gdybym tam nie był to też bym tak napisał. Wejście Edyty na scene to po prostu wejście anioła, to nie ta sama twarz i figura, którą oglądamy w telewizji. Na żywo jest zaje*****. Aż chciało się zejszczać :d
Edyta oczywiście wyróżniała się na tle innych. Machała do nas, uśmiechała się i pokazywała serca z palców :D
Dziękowała za Wsparcie, tzn. krzyki Mileny i Casicy :D + Damian, ja się za bardzo nie darłem. Staliśmy w prawy basenie zaraz przy scenie. W zasadzie to nie widać nas w ogóle, Damiana można poznać po koszuli. Program i atmosfera fajna. Niestety Węgorzewska i Sonia raczej nie przepadają za Edytą.
Spotkanie było, krótkie ogólnie o niczym.
Napisałem w skrócie może ktoś inny się rozpisze ja idę spać.

P. S. Aha ktoś kiedyś pisał o playbacku chóru, to prawda na żywo śpiewają tylko ci co mają mikrofony. Reszta leci z taśmy.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Dobi »

A rozwiąże ktoś w końcu zgadkę dlaczego Edyty nie było na after party? Dziwnie to wyglądało, gdy wypowiadali się trenerzy grup, a zwycięsta drużyna była jakby zepchnieta na dalszy plan.
Awatar użytkownika
adik1148
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 309
Rejestracja: 25 sie 2010, 14:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: adik1148 »

Nie wiem jak wy możecie uważać , że Edyta wyglądała dobrze wczoraj ! Wyglądała z 10 lat starzej niż tydzień wcześniej na Cometach ! Ten makijaż , ten strój , te włosy ! Wszystko to jakby z Jak Oni Śpiewają :( Szkoda , że młoda Edyta przeistoczyła się znowu w "starą" diwę :( Szkoda ... Uwielbiam ją , ale to co wczoraj zobaczyłem to Edytę zmęczoną ...
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: adiX »

Naprawdę myślicie że gdyby nie BNG to byłaby trasa koncertowa? No nie żartujcie :D Też oglądałem to tylko ze względu na Edytę. Jej grupa jest najlepsza, ale miałem wrażenie, że nie dali z siebie wszystkiego. Wszystko przed nimi :hellobaby:
Nie rozumiem Waszych zachwytów X-factorem, pierwsza edycja była równie żenująca 8P
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: casica »

Dobi pisze:A rozwiąże ktoś w końcu zgadkę dlaczego Edyty nie było na after party? Dziwnie to wyglądało, gdy wypowiadali się trenerzy grup, a zwycięsta drużyna była jakby zepchnieta na dalszy plan.
Edyta rozmawiała z produkcją. 8)
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Paulik24 »

adik1148 pisze:Szkoda , że młoda Edyta przeistoczyła się znowu w "starą" diwę

Teraz to nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać......... Ewa Farna to coś, co powinno Ci odpowiadać. Polecam
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Niekonwencjonalny »

Nigdy nie udało mi się obejrzeć całego odcinka pierwszej edycji. Wczoraj się przemogłem - w końcu, czego nie robi się dla E.? Pierwsze wejście - włosy <3 a zaraz potem - noooooooogi <3. Cudownie wyglądała.

Grupa Edyty była rzeczywiście najlepsza, cieszę się, że wygrali, a ja mogłem się do tego przyczynić. Na II miejscu w moim rankingu uplasowała się grupa Meza, chociaż nieszczególnie lubię ten utwór, ale to nie o to chodzi. Kolejne były siostry Przybysz - ich grupa zmasakrowała "Szał", ale i tak było lepiej od grupy Panasewicz - to była kompletna porażka...

Całe szczęście, że za tydzień mamy spokój :)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1891
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Grzegorz »

Nie oglądałem. Jakoś mnie nie ciągnie do tego typu programów. Ale właśnie kończę ściągać to zobaczę, może wytrwam do końca :roll:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2753
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: pijej1 »

Czytając komentarze dotyczące wyglądu :edi: z ostatnich miesięcy mam wrażenie, że na forum mam do czynienia z bandą schizofreników!!! Raz podnoszą lament, że włosy a'la Sablewska to żenada i tragedia i co to za siano ma :edi: na głowie a teraz, gdy Najlepsza z najlepszych powróciła do swego naturalnego pięknego kolorku przeinaczacie wszystko w drugą stronę!!!
Ze mnie żaden autorytet ze spraw wizerunku (i również nie obchodzi mnie wasza opinia w tej kwestii) ale powrót do ciemnego koloru i pozbycie sie siana na glowie to druga najlepsza decyzja podjęta przez :edi: w tym roku!!! Pierwsza to oczywiście wydanie płyty!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11047
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Aro »

Całego programu nie oglądałem. Udało mi się zobaczyć sam występ drużyny Edyty. Nie wiem jak wypadli na tle innych, ale moim zdaniem było nieźle. Cieszy mnie powrót do ciemniejszego koloru włosów. :) Miałem możliwość oglądania powtórki, ale nie skorzystałem. Program jakoś do mnie nie trafia.
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Maya »

Mam pytanie- czy w każdym odcinku jest piosenka, którą wszyscy wykonują wspólnie czy tak było tylko przy pierwszym odcinku?

Najlepsze z wczoraj były wokalne popisy ED i oczywiscie włosy :) Pięknie wygladała, a co do całości programu to -----> :beczy: najgorsi w tym wszystkim jurorzy 8P
ODPOWIEDZ