Pacanów

Urodziny Koziołka Matołka

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Pacanów

Post autor: Phealer33 »

Teraz czekajmy na urodziny Kotka-Psotka i Edyty recital :placzka:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2753
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Pacanów

Post autor: pijej1 »

potem bolka i lolka i kota filemona!!! i ogórka w zielonym garniturku i zuzi laki niedużej! :D
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Pacanów

Post autor: Concha »

Ja właśnie wróciłam niedawno z Pacanowa. Trasa z lekka męcząca zwłaszcza nocną porą wśród nieoświetlonych dróg pod skałami w okolicy Ojcowa ale absolutnie nie żałuję wyprawy. Pogoda dopisała, na koncercie okazało się, że może tam wejść każdy tyle, że nie może siedzieć. Ludzie zbierali się dookoła wszelkich barierek rusztowań, finalnie gdy zaczął się koncert zaczęto zapraszać tych ludzi by usiedli tam gdzie są wolne miejsca. Można było zająć coś z tyłu ale też dopominali się ze sceny by wypełnić po brzegi wszelkie rzędy spod sceny. Wiadomo w tv musi ładnie wyglądać. W samym Pacanowie wylądowałam ok 18 słyszałam w tle piosenkę Beaty Kozidrak więc próby jeszcze trwały a ludzie licznie się gromadzili w okolicach ECB. Poświęciłam godzinkę na spacer po rynku przy okazji fotografując koziołka stałam się najbliższym świadkiem "zapalenia" samochodu. Przez chwilę było groźnie przyjechała straż pożarna a ja oczywiście zamiast ulotnić się z ewentualnego miejsca katastrofy pykałam foty :PP
Po 19 zrobiłam pierwszy obchód terenu mniej więcej widać było którędy którakolwiek z gwiazd może wyjeżdzać więc postanowiłam, że gdy Edyta zakończy występ coś poniucham w tamtejszej okolicy. Na moje szczęście nieszczęście Edyta zaczęła jako pierwsza. No prawie pierwsza jeśli liczyć taneczny występ na początku i intro w wykonaniu Gąsowskiego. Udało mi się zając miejsce siedzące ale kompletnie nie widziałam sceny więc jak ogłosili, że właśnie pojawi się Pocahontas wstałam i zaczęłam nagrywać z gorszym lepszym skutkiem ale na YT chyba nie odważę się na razie zapodawać czerwonej kartki od tv dostać nie chcę. Na koniec jeszcze jedno szybkie ujęcie i było po wszystkim. Wielka szkoda bo Edyta prezentowała się superowo. Beżowa krótka sukienka i biżuteria etno , rozpuszczone włosy, sznureczek na głowie mocniejszy makijaż. Fajnie było usłyszeć na żywo te starą piosenkę, powróciłam przez chwilę do momentu gdy słyszałam ją pierwszy raz czyli jakieś 17lat temu WOW
Publika przyjęła występ oklaskami ale nie był to jakiś szał. Niestety dalszej części koncertu nie oglądałam bo pobiegłam kombinować z ochroniarzem żeby mi pomógł dostać się do Edyty. Wejść nie można było, pozostało zatem oczekiwać przy bramie. Nikogo poza paroma fanami Beaty nie było, samą Beatę widziałam ale jakoś mnie nie kusiło by się do niej zbliżać. Mignął mi tez centralnie obok ..Rysiek z Klanu :lol3: Jego postać też mało mnie interesowała ale przyznam, że na żywo ten facet prezentuje się lepiej niż w telewizji.

Moja mama którą wzięłam na wycieczkę i która gdzieś mi się straciła w tym tłumie na koncercie zdała mi potem relację, że Edyta wyszła jeszcze raz na koniec ale w jej odczuciu jakoś nie identyfikowała się z pozostałą grupą stała raczej z boku i generalnie widać było po reakcjach publiczności, że bardziej wyczekiwali Golców tym bardziej , że po urodzinach koziołka po krótkiej przerwie zaczęto nagrywać również ich pełen koncert.

Przy barierce zeszło ponad godzinę, ktoś tam podszedł i dał znać że może i wejdę ale zależy to od humoru Edyty a on jest dziś w nie najlepszym stanie. Gdy Edyta wyszła zawołał mnie i mówił że cyknie mi wspólne foto ale generalnie on się już dzisiaj do niej nie odzywa bo ma dość kłótni czy coś takiego. Marcin też był. Tradycyjnie odebrało mi mowę gdy zobaczyłam Ed w dodatku w płaskim butach co jest rzadkością, złote balerinki rzuciły mi się od razu w oczy a wydawało mi się, że na scenie stała boso. Strój miała cały czas scenowy. Kolejne autografy do kolekcji szybki wspólny pstryk. Generalnie stałam tak osłupiała, że się udało być tak blisko Edyty, że nawet nie zrobiłam ani jednego zdjęcia o filmie nie wspominając. Edyta była bardzo miła wspomniała, że też jest jak ja pierwszy raz w Pacanowie i że nawet nie wiedziała, że ta miejscowość istnieje na prawdę myślała że to tylko taka bajkowa kraina:) Podziękowała mi za przyjazd i kazała uważać na drodze. Noo koniec relacji idę spać bo umieram a dzisiaj już praca..
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5035
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pacanów

Post autor: addar »

Conchusiu wstaw tutaj link z nagraniem, prosimy ładnie :smile:
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Pacanów

Post autor: DAAMI »

Concha pisze:może i wejdę ale zależy to od humoru Edyty a on jest dziś w nie najlepszym stanie.
Concha pisze:ale generalnie on się już dzisiaj do niej nie odzywa bo ma dość kłótni czy coś takiego.
cała Edi :lol3: - nie byłaby sobą gdyby taka nie była <3
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Pacanów

Post autor: Wojtuś »

addar pisze:Conchusiu wstaw tutaj link z nagraniem, prosimy ładnie :smile:
Ja też bardzo ładnie proszę!
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Pacanów

Post autor: Fan25 »

zastanawiam się, czy Edyta zauważyła, że Kopaneek nie pojechał do Pacanowa :ha:
Damian :P
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Pacanów

Post autor: Kopaneek »

Koniec świata? :rolleye:
Awatar użytkownika
iga103
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 628
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:24
Ulubiony album: Dotyk, EG, MY
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pacanów

Post autor: iga103 »

Być może już było w innym temacie.
W niedzielę 3 czerwca o godz. 17:30 na TVP1 retransmisja koncertu.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11047
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Edyta na urodzinach Koziołka Matołka - Pacanów

Post autor: Aro »

Relacja z widowiska muzycznego, które odbyło się 20 maja 2012 roku na plenerowej scenie wokół Europejskiego Centrum Bajki. Z okazji 79. urodzin Koziołka Matołka - stworzonej przez Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza postaci historyjki obrazkowej dla dzieci - w Pacanowie wystąpili znani aktorzy i piosenkarze. W rolę Koziołka Matołka, tym razem w wersji hiphopowej, wcielił się Piotr Gąsowski. Na estradzie pojawili się także Zbój Madej, grany przez Piotra Cyrwusa, i Zbój Haker, kreowany przez Mariusza Czajkę. Popularny prezenter Radek Brzózka wystąpił jako latający reporter Baśniowej TV. Nie zabrakło również policjantów z serialu "Ojciec Mateusz", czyli Rafała Cieszyńskiego i Artura Pontka. Muzyczne gwiazdy wykonały znane piosenki dla dzieci. Edyta Górniak zaśpiewała przebój z hitu "Pocahontas", a Beata Kozidrak - "Rzekę marzeń" z filmu "W pustyni i w puszczy" z 2001 roku. Wystąpili też Ada Szulc i zespół Manchester, a grupa Golec uOrkiestra zagrała swój przebój "Słodycze".
Emisja dziś w TVP1 i TVP1 HD o godz. 17:30 oraz w TV Polonia także dziś o godz. 18:50.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pacanów

Post autor: rav33 »

fajnie, lekko zaśpiewała... czarowała :)
te oczy troche dziwne miała, ale podobało mi sie :)
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Edyta na urodzinach Koziołka Matołka - Pacanów

Post autor: Charlie »

Zatkało mnie.. co się stało z jej głosem? To była karykatura tej piosenki, wydawało się tak siłowo śpiewane, w ogóle.. takie bez emocjonalne.. Widać że Edyta nie czuje już więzi z tym utworem.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta na urodzinach Koziołka Matołka - Pacanów

Post autor: KrzysiekF »

Co jest grane ?
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta na urodzinach Koziołka Matołka - Pacanów

Post autor: Meg »

Powiem tyle - ładnie wyglądała... :roll:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5035
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pacanów

Post autor: addar »

bardzo bardzo udany występ, edyty wokal był lekkizwiewny i taki jak powinien być, oczywiscie do wykonania z przeszłości się nie umywa-ale było pieknie...jedynie edka pod koniec zapomniała tekstu i zmieszana pozdrowiła pacanów...nie lubie czegos takiego bo mi niszczy wystep potemw mp3 ale występ udany...podobałą mi sie też stylizacja WYSTEP NA DUŻy PLUS!!
ODPOWIEDZ