"Mój pierwszy raz" z Edytka

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7368
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: Piter »

Uwielbiam "Woman in love", ale w oryginale. Bo Streisand zaśpiewała tę piosenkę w prosty, ale i wyrazisty sposób. Wykonanie Edyty jest jakieś takie sztuczne, zmanierowane, straszliwie rozlazłe- nie podobało mi się!

Sam program całkiem sympatyczny, ale w gruncie rzeczy nie chcę oglądać kolejnych odcinków!
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: ANETA »

Wiecie co...mi to się chce płakać.... :( W tym wrednym swiecie tylko Edyta Górniak sprawia, że serce bije mi milion razy na minute i z oczu płyną łzy. Nieważne jaka Ona jest prywatnie (choć wiem, że jest cudowna), ważne jest to co mi daje samym swoim usmiechem, każdym gestem no i głosem. ,,Woman in love" - boskie choć było słychać kilka niedociągnięć ale niestety po cesarce czasem wielkie artystki tracą juz trochę swoje mozliwości wokalne, narkoza źle działa na struny głosowe. Poza tym docieniam coraz bardziej piosenki spokojne w których Edyta sie nie wydziera, takie właśnie jak Woman in love. Sam Jej widok sprawia, że życie staje się piękniejsze. Dziękuję Edytko :wink:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7368
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: Piter »

Wydawało mi się, że w przypadku cesarskiego cięcia stosuje się znieczulenie miejscowe.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: ANETA »

Piter pisze:Wydawało mi się, że w przypadku cesarskiego cięcia stosuje się znieczulenie miejscowe.
Mozna miec miejscowe albo ogólne, nie wiemy jakie miała Edzia. Wiele kobiet woli ogólne by nie widzieć krwi i tego jak cię kroją ...
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: mancia »

ANETA pisze:
Piter pisze:Wydawało mi się, że w przypadku cesarskiego cięcia stosuje się znieczulenie miejscowe.
Mozna miec miejscowe albo ogólne, nie wiemy jakie miała Edzia. Wiele kobiet woli ogólne by nie widzieć krwi i tego jak cię kroją ...

Boże ludzie przestańcie , bo zaraz zacznie się narodowa dyskusja na temat "Wpływ cesarki na głos piosenkarki" :grin: (Edyty)

No dajcie spokój :grin: :mrgreen:
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: alicja »

Boże ludzie przestańcie , bo zaraz zacznie się narodowa dyskusja na temat "Wpływ cesarki na głos piosenkarki"
:lol: :lol: :lol: Mancia masz u mnie wirtualne piwko! :564:
Popieram :grin:
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: russmaxfan »

Ja mialam wczoraj boski wieczor, bo najpierw byla Edzia (czy jakas powtorka programu jest przewidziana,bo kaseta mi sie skonczyla w polowie piosenki :sad: ),a potem na Polsacie Sport pokazali polfinal Ligi Mistrzyn w siatkowce z moja Gosia Glinka, mecz sie skonczyl po polnocy,ale warto bylo ogladac bo Polka byla najlepsza zawodniczka na boisku,zagrala genialnie,zdobyla 22 pkt i jej Asystel awansowal do dzisiejszego wielkiego finalu (21.00 Polsat Sport) :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: B@r »

No to może ja ;)
Tak, nagrałem, leci własnei na arktykę, pewnie gdzies koło północy juz będzie ;)
Ze względu na rozmiar jednak sugeruję zamawianie wersji na CD lub na DVD (DVD jest gotowe, pocięte na sceny i takie tam).

Sam program - miło i wesoło. 'Women In Love' - oj, jednak mogło być lepiej. Mam nadzieję, że Edi zdecyduje się właczyć ten utwór do repertuaru koncertowego i nad nim popracuje, bo było słychać wiele niedociągnieć wynikających IMHO z pospiechu przy nagrywaniu.
Jeśli Edi nad tym popracuje troszke, to bedzie to niezły wyciskacz łez :D
Luke
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kraków

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: Luke »

witaj trzypion,
chciałem zapytac jaka jest mozliwość zakupienia od ciebie plytki z programuy Mój pierwszy raz (interesuje mnie raczej CD - bo na kompie nie mam odtwarzacza DVD, a tak to sobie ogladne np. w ALL playerze), jak bylaby mozliwosc to tez prosilbym o nagranie programu z Kuba Wojewódzkim, bo nie sciagnałem z forum, a obowiązuje jakis zakaz,
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: vanity »

podziwiam Was jak to wyłapujecie jakieś niedociągnięcia. Ja jedynie na Stop zauważyłam że coś jest nie tak. tzn Stop ten z Górnego jeszcze.

pozatym jestem totalnie zaskoczona tą narkozą i jej wpływem na struny jak i cesarką. w życiu o czymś takim nie słyszałam. ba nawet do głowy by mi to nie przyszło.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: B@r »

DVD juz jest zrobione, jak ktos chce, to moge zgrac WMV na CD w gorszej jakości. Co do 'Stop' to ja lapie niedociągnięcia, ale u Sam Brown ;)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: ANETA »

Rzeczywiscie jest pare niedociągniec w Woman in love o których juz pisałam wczesniej ale da sie to zniesc tymbardziej ze za chwile w tym samym fragmencie piosenki już jest czyściej. Ja oczywioscie wole jak ona spiewa wysoko, slicznie i czyściutko ale jak widac nie zawsze może.
Luke
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kraków

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: Luke »

Ja można ja chce nawet może być na DVD nagranie z Mój 1-y raz,
trzypion daj mi znać jak to mam od ciebie zakupić, dzieki
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: vanity »

dziś o 15.05 na tvp2 jest Mój pierwszy raz. w opisie do programu nie znalazłam nazwisk gości, ale możliwe że to może być powtórka z Edzią, bo tydzień temu nie było. nie jestem pewna, ale mówię, bo może jest ktoś zainteresowany.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: "Mój pierwszy raz" z Edytka

Post autor: marlena »

27 lipca ( środa) TVP2 godzina 20.00 "moj pierwszy raz" z Edytą oczywiście :)
ODPOWIEDZ