20m2 Łukasza

internetowy talk-show

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: Kopaneek »

blacktoxic666 pisze: Zresztą niejedna osoba już nie wytrzymała i powiedziałą co myśli. Jak myślisz, skąd te ciągłe rotacje przy jej boku?
BINGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edyta nie znosi prawdy. Często zastanawiam się, czy Ona aby na pewno nie jest świadoma, że trzyma przy boku największe szuje. Chyba woli mieć przy sobie nieszczerych pochlebców, którzy jadą po niej jak nie słyszy, niż ludzi szczerych, którzy walną jej w twarz, co myślą. To chyba paniczny strach przed prawdą.
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: Michel »

Nie chce, zeby ten wywiad doszedł do skutku. Zawstydzam się gdy diva w kazdym wywiadzie potarza. " jakie mądre pytanie" albo " musze przyznac, ze takiego pytanie jeszcze nikt mi nie zadał" lub " kurcze jakie trudne pytanie" poza tym w kazdym wywiadzie od ponad 20 lat mówi o tych samych nudnych rzeczach znając oczywiście wczesniej liste pytań. Zycie prywtne celebrytki w ogóle mnie nie interesuje. Muzycznie nie istniej wiec nie ma o czym mowić. W roku w ktorym wydala plyte nie istnieje muzycznie - abstrakcja ?!
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: sexuality »

Z tymi pytaniami to nie oszukujmy się Edyta udaje miła dla mediów itd. W zależności jak będzie z nimi żyła, tak oni będą o niej pisać... Jednak dla fanów denerwujące to fakt, ale dla osób, które nie śledzą szczegółowo losów Edyty to może to wywołać odrobinę sympatii w jej stronę. Z tym istnieniem muzycznym to można by było się kłócić. Edyta wciąż jest na giełdzie najpopularniejszych wokalistek w tym kraju. Ostatnia płyta jakby nie było dotarła do rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, a to że z różnym skutkiem to już inna kwestia. Brakuje AŻ koncertów, aby wszystko idealnie współgrało i to jest główny minus w podejściu Edyty do spraw zawodowych jak również fakt, że nie ratuje ona znaczących projektów dla jej kariery (patrz : Etiuda)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: theshape »

blacktoxic666 pisze:Widzisz i tu jest róznica, że Tobie się wydaje a ja wiem. I nie rozumiem co jest dwulicowego w powiedzeniu swojego zdania, nawet krytycznego, bliskiej osobie? Zwróć uwagę, że Edyty mimo jej bezpardonowych ataków w mediach nikt nie opluwa. Wszyscy "siedzą" cicho. Myślisz, że ze strachu co też Edyta może jeszcze nagadać? Nie, raczej z troski o nią i mimo wszystko chęci ochronienia jej.
Fakt, że czasami ktoś nie wytrzymuje i odpowie coś w mediach, jednak nikt nie ma tak anielskiej cierpliwości, żeby pozwalać się mieszać z błotem i wysłuchiwać kłamstw pod swoim adresem.
Swietnie, ze wiesz, gratuluje ci tej wiedzy zatem.
Moze zrozumiesz, gdy dodam, ze pisalem o fanach. Nie sadze, zeby osoba, ktora jest fanem Edyty, zdecydowala sie na powiedzenie jej czegos takiego prosto w twarz. Gdyby tak bylo, nie bylby to fan, wykluczaloby sie to z definicja tego wyrazu.
Poza tym nie bylaby fanem osoba, ktora by sie zdecydowala na cos takiego. :hellobaby:
Nie przypominam sobie tez o zadnych atakach fanow na Edyte w mediach. Takie osoby by sie same zblaznily.
Uwazam tez, ze kto jak kto, ale Lukasz na pewno nie zdecyduje sie na droge osmieszania lub bycia wrednym dla swoich gosci w programie. Czego mu w kazdym razie zycze, bo podoba mi sie jego sposob wykonywania tej pracy, poza tym lubie obiektywnych dziennikarzy, a nie hieny dziennikarskie, ktore zyja kosztem innych , ich osmieszaniem lub krytyka.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: Kopaneek »

Czyli fanem jest ten, kto jest dwulicowy, nieszczery, obłudny. 8P

Gdzie ja żyje...
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: theshape »

Znow nieudana proba przekrecenia moich slow... :roll:

Zaczyna to robic na mnie coraz mniejsze wrazenie. Jak zrobic, zeby komus dokopac...

Fanem jest z definicji osoba, ktora podziwia swojego idola, PODZIWIA, nie krytykuje czy osmiesza.
Jesli ktos nie podziwia kogos lub czegos, automatycznie nie jest juz fanem, bo to sie wyklucza.

Poza tym pasowaloby, zeby fan byl osoba kulturalna i wiedzaca, co mozna powiedziec w danej sytuacji, a czego nie powinno sie mowic.

Naprawde odnosze wrazenie, ze z edukacja jest coraz gorzej w dzisiejszym swiecie.
Ze tez musze takie podstawy wyjasniac na forach publicznych... :roll:
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: blacktoxic666 »

theshape pisze:
Naprawde odnosze wrazenie, ze z edukacja jest coraz gorzej w dzisiejszym swiecie.
Ze tez musze takie podstawy wyjasniac na forach publicznych... :roll:
Bo my tu często po szkołach publicznych, to i niedostatki w edukacji widać :beczy:
A tak poważnie, to oburzasz się na pytania (które wiadomo, że nie padną), nie ośmieszające Edytę tylko OBNAŻAJĄCE jej postawę, podejście do muzyki i - nie boję się tego słowa - kłamstwa.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: Kopaneek »

blacktoxic666 pisze:Bo my tu często po szkołach publicznych, to i niedostatki w edukacji widać
:lol:

Zależy jeszcze, czy jest fanem muzyki/piosenkarki czy osoby. :P
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: theshape »

blacktoxic666 pisze:.. oburzasz się na pytania (które wiadomo, że nie padną), nie ośmieszające Edytę tylko OBNAŻAJĄCE jej postawę, podejście do muzyki i - nie boję się tego słowa - kłamstwa.
Jakie padna pytania, to sie okaze.
Ale ogladajac programy z Lukaszem, to jestem spokojny. :)
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: Blur »

theshape pisze: Fanem jest z definicji osoba, ktora podziwia swojego idola, PODZIWIA, nie krytykuje czy osmiesza.
Jesli ktos nie podziwia kogos lub czegos, automatycznie nie jest juz fanem, bo to sie wyklucza.
A co tu jest do podziwiania ? 40 letnia kobieta udająca nastolatkę i wylewająca hektolitry szamba na wszystkich swoich "byłych", od współpracowników, partnerów aż po rodzinę ?

Podziwiam talent, tylko i wyłącznie, szkoda tylko, że ugrzęzł w całym tym bagnie zrobionym przez Edytę.

A tak btw., to może zacznijmy komentować wywiad Edyty u Łukasza, gdy on się już odbędzie i będziemy mieli okazję go wysłuchać.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: theshape »

Dla ciebie moze nie ma nic do podziwiania, dla innych - i owszem. :hellobaby:

Ale tak, moze komentujmy wywiady, ktore sie odbyly w tym topiku. :d
Ten z Anita zapowiada sie na calkiem spoko.
Na razie dostepny teaser:
http://www.youtube.com/watch?v=HeX2V9CslKA&feature=plcp
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: Emila555 »

Blur pisze:A tak btw., to może zacznijmy komentować wywiad Edyty u Łukasza, gdy on się już odbędzie i będziemy mieli okazję go wysłuchać.
Dokładnie, miałam to samo napisać.
Wywiadu jeszcze nie ma a Wy przeżywacie jak mrówka okres.
To samo było przed wydaniem płyty, kilkanaście stron o niczym, albo w kółko o jednym i tym samym :ha:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: Kopaneek »

Przecie jak na Nositorbę przystało, musi siać propagandę. To jego praca.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: theshape »

Z muzykow odwiedzil Lukasza rowniez Michal Urbaniak:

http://www.youtube.com/watch?v=AcaHSCtj6GQ&feature=plcp

Mozna zatem uslyszec cos z zycia swiatowego muzyka oraz na temat jazzu. :edi:
Polecam minuta 5:07. Bardzo dobre pytanie.
Widac, ze Lukasz mial dobre przygotowanie zawodowe, a nie studiowal w jakiejs podrzednej szkolce.
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: stinger »

Nie ma sensu pisać tu proponowanych pytań,i tak to nie dojdzie do skutku.Edyta nigdy nie zgodzi się na wywiad,z którego pytań wcześniej nie pozna.
Bardzo cieszę się,że nie jestem w "bliskim kontakcie" z Edytą,bo patrząc na niektóre przypadki czuję współczucie i zażenowanie.
theshape pisze:Naprawde odnosze wrazenie, ze z edukacja jest coraz gorzej w dzisiejszym swiecie.
Czytając NIEKTÓRYCH, ja też.
ODPOWIEDZ