Edyta w The Voice of Poland

Edyta w trzeciej edycji polskiego The Voice (2013).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: ja30 »

ale dala czadu ,jest rozspiewana . nr1
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: theshape »

Edyta zmiazdzyla Jagode w tym wykonaniu, no ale coz, ona raczej inaczej spiewac nie potrafi.

Ziolko wygral wreszcie jakis program. :oops:
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: keraj »

Nie lubię Edyty śpiewającej tą piosenkę, ale tym razem przeszła samą siebie - to było GENIALNE !!!!!
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Marecki »

Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Michael »

No cóż, wygrał de facto najlepszy głos, bo patrząc obiektywnie, Mateusz Ziółkowski miał największe możliwości wokalne ze wszystkich finalistów tej edycji. Ja osobiście byłem za zwycięstwem Ernesta, gdyż facet ma w sobie to, czego brak Mateuszowi - osobowość sceniczną. Niemniej, ktoś dobrze powiedział, że zwycięzcą będzie ten, który dobrze wykorzysta czas po emisji programu, więc zobaczymy jak potoczą się dalej losy Ernesta, Mateusza i Arka.
Diva wyglądała dzisiaj olśniewająco, młodo i świeżo :hellobaby:. Gdybym jej nie znał, to dałbym jej 28 lat, na które ona emocjonalnie się czuje :B. Pięknie pocisnęła w NEM! :d Tylko, czy ona wciąż musi śpiewać tę piosenkę przy wszystkich możliwych występach w telewizji? :roll: Przecież ma tyle swoich piosenek, których szersza publiczność nigdy nie słyszała :?.
Dobrze byłoby, gdyby Diva jednak przyjęła zaproszenie do kolejnej edycji TVOP, bo wypadła nadzwyczaj dobrze i wizerunkowo może tylko zyskać w kolejnej edycji, co niewątpliwie przydałoby jej się przed wydaniem nowego albumu.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Flux »

Kolejna potwarz dla Edyty. Ostatnie miejsce "Jagódki" :lol: Wybór piosenki w duecie mnie wkurzył, bo choć Edyta śpiewa Nothing else matters rewelacyjnie, to mogłaby w końcu wybrać coś innego, SWOJEGO. Nigdy nie zrozumiem tej kobiety w kwestiach repertuarowych. Niemniej pocisnęła równo. Arek zawiódł na całej linii. Show must go on przerysowane, duet ze Steczkowską spaprany a Louis Armstrong skopiowany. Wygrana Ziółko i duet z Kayah - szkoda słów, natomiast wyjątkowo udało mu się zaśpiewać z jakimś nerwem i wyczuciem z Sadowską. Frapujący występ Sikory. Marek + Ernest = prawda.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Michael »

Flux pisze:Kolejna potwarz dla Edyty. Ostatnie miejsce "Jagódki" :lol:
Myślę że osoba Edyty nie miała żadnego znaczenia w kwestii ostatniego miejsca Jagody. Ona była po prostu najsłabsza z całej finałowej czwórki i zupełnie zasłużenie odpadła jako pierwsza.
Flux pisze:Marek + Ernest = prawda.
Zgadzam się :-). Prawda oraz osobowość sceniczna, której brakuje Mateuszowi.
Zastanawiam się, czy Ernest nie przegrał pojedynku z Mateuszem przez to, że w swojej piosence przeforsował wokal i stracił nad nim panowanie w górnych rejestrach, w końcówce utworu :hmmm:. Przegrał zaledwie różnicą 2%, szkoda :583:.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Kopaneek »

Mnie jest szkoda szkoda Jagody. Śpiewa bardzo dobrze. Słychać, że Edyta sprzedała jej kilka swoich trików wokalnych. No ale... jest bezbarwna na scenie, przestraszona. Moim zdaniem tak jak wczesniej nie zachwycała, tak dzisiaj pokazała, że ma talent.

Co do zwycięzcy - już wolałbym Ernesta. Choć i on dużo wygrał samym udziałem.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Flux »

Michael pisze:Myślę że osoba Edyty nie miała żadnego znaczenia w kwestii ostatniego miejsca Jagody. Ona była po prostu najsłabsza z całej finałowej czwórki i zupełnie zasłużenie odpadła jako pierwsza.
Nie twierdzę, że ludzie postanowili nie głosować na Jagodę ze względu na Górniak. Zauważam tylko, że porażka Jagody jest również porażką Edyty, która w wielu przypadkach nie potrafiła dokonać słusznych wyborów. Tak pod względem forsowanych uczestników jak i doboru piosenek. A wszyscy wiemy jakie zapatrywanie za sprawę własnych porażek ma Edyta ("kiedy odnoszę kolejne sukcesy...") :PP "Czujne czujki" zawiodły EG :PP
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Eurydyka »

Edyta wypadła bardzo dobrze; chce się wracać do tego nagrania.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Matiz99 »

Dopiero dziś było widać jakim błędem było zrobienie NEM w wersji akustycznej. Z pełną orkiestrą to dopiero brzmiało! Jutro siadam i robie audio. Już się nie mogę doczekać skustycznych orgazmów :stereo:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Bob »

Nie ogladałem , bo byłem na musicalu...
rewelacyjny duet, Jezu jakie emocje tego wieczoru. Geniusz wokalny...Brak słow..
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: strzalka21 »

No i co tu dużo pisać, Edyta znowu pokazała, że jest nie do prześcignięcia. Ta kobieta jest już po 40stce i śpiewa taką technika jak na początku kariery, fenomen.

A tym duetem dziewczyny pokazały jaki powinien być na prawdę poziom bitew w tym programie. A żadna bitwa w tej edycji nie dorównała temu duetowi. Pięknie i z klasą.

Wysokie nutki Edyty, miód dla bębenków, niektóre ozdobniki pokazują, że te ciężkie w odbiorze dźwięki są lekko śpiewane.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Michael »

Matiz99 pisze:Jutro siadam i robie audio.
Tylko proszę zbyt mocno nie podkręcać sekcji wokalu kosztem linii melodycznej, bo czasami zdarza Ci się ją spłaszczać :B.
strzalka21 pisze:Edyta znowu pokazała, że jest nie do prześcignięcia. Ta kobieta jest już po 40stce i śpiewa taką technika jak na początku kariery, fenomen
Oj, od razu fenomen. To jest proste do wytłumaczenia. Ostatnio Diva podobno stwierdziła, że biologicznie czuje się 28-latką :wink:.


Btw., ktoś wcześniej napisał, że Diva zmiażdżyła Jagodę we wspólnym występie. To nieprawda. Jagoda wypadła w tym duecie diametralnie lepiej niż Klaudia Gawor w X-factorze. Słychać było, że Diva dobrze ją przygotowała do tego występu.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Wojtuś »

Napiszę krótko: rewelacyjny występ zarówno Edyty jak i Jagody! Wielkie brawa!!!!
ODPOWIEDZ