Eurowizja 2014

Wielki powrót Polski....

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurowizja 2014

Post autor: MacLean »

DeathlySilence
Ty tak na poważnie?
Mam nadzieję że ktoś zgłosi się ze skargą na Ciebie o obrażanie uczuć religijnych
(ja niestety ich nie mam) za rozpowszechnianie tego zdurniałego mema.
Jesus Christ był Superstar, a Conchitta, volens nolens, przeminie :D
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Eurowizja 2014

Post autor: Frytka »

I znowu wracamy do tego tematu. Kobietę z brodą nazywają aktorem, co wiąże się nierozłącznie z żartem, może nie muzycznym, ale jednak żartem, a Cleo wraz ze Słowiankami oskarżają o zniesławienie 200 milionów kobiet w Europie. Dlaczego więc nie napiszą, że Kiełbasa obraża ludzi religijnych, którzy nie popierają takich rzeczy?
Nie jestem za tym, aby pisać, że ktokolwiek obraża kogokolwiek. Każdy jest wolnym człowiekiem, jeżeli komuś się nie podoba to niech zmieni kanał, ale ludzie litości!
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurowizja 2014

Post autor: MacLean »

Aktor :d :d :d klasy brazylijskiej :d :d :d
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Eurowizja 2014

Post autor: Kopaneek »

Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Eurowizja 2014

Post autor: Michael »

Ja bym wysłał Ziółkowskiego na Eurowizję z podobną balladą:

https://www.youtube.com/watch?v=eFJWkqNt8M0

Nie wierzę, że nie wyszedłby z półfinału i nie zajął przyzwoitego miejsca. Ewentualnie jakiegoś innego faceta z dobrym wokalem. TVP, TVN i Polsat naprodukowali tyle edycji muzycznych show, że czas najwyższy wykorzystać potencjał ludzi, którzy brali udział w tych programach.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Eurowizja 2014

Post autor: Virtual Tom »

Michael pisze:TVP, TVN i Polsat naprodukowali tyle edycji muzycznych show, że czas najwyższy wykorzystać potencjał ludzi, którzy brali udział w tych programach.
Tylko Ci ludzie nic nie nagrywają, a jeśli już nagrywają to wzbudza to takie emocje jak podczas wykopków :smierc:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Eurowizja 2014

Post autor: Michael »

Virtual Tom pisze:
Michael pisze:TVP, TVN i Polsat naprodukowali tyle edycji muzycznych show, że czas najwyższy wykorzystać potencjał ludzi, którzy brali udział w tych programach.
Tylko Ci ludzie nic nie nagrywają, a jeśli już nagrywają to wzbudza to takie emocje jak podczas wykopków :smierc:
Tym bardziej powinni być chętni do wzięcia udziału w Eurowizji, bo niczego nie mają do stracenia. A nóż, ktoś im napisze dobrą piosenkę na Eurowizję.
Btw., myślę, że Cleo i Donatan powinni wykorzystać 5 miejsce w głosowaniu europejskiej publiczności i jak najszybciej wypuścić Slavic Girls w krajach, w których osiągnęli najwyższe noty, bo jest ich niemało.
Będą mieli przebój.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Eurowizja 2014

Post autor: Virtual Tom »

Tymczasem nasi politycy wpadli w trans :trans:
Adam Hofman pisze:To nie jest moja Europa! dodał, że nie odpowiada mu "żadna forma przebieranek w tej sprawie, ani niegolenia się". - Widziałem w oczach tego pana trochę oczy Tuska - przyznał Hofman.
:placzka:
Patryk Jaki pisze:SP dziś nietypowo - zaproponujemy zmianę regulaminu Eurowizji. Europa zabiera nam stocznie i cukrownie a w zamian daje brodate dziwactwa
:kopie:

I jeszcze nasz MISZCZ!
Tomasz Adamek pisze:Europa odleciała!Promują brodatego dziwoląga z Austrii zamiast pięknych i utalentowanych dziewcząt.Trzeba skończyć z tym szaleństwem!
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Eurowizja 2014

Post autor: Michael »

Tak z innej beczki: podobał mi się bojkot Rosji na Eurowizji - za każdym razem, gdy Rosja była wyczytywana podczas przyznawania punktów, publiczność głośno buczała i gwizdała. Reakcja jak najbardziej słuszna!
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Eurowizja 2014

Post autor: theshape »

Juz jest reprezentant! :D

http://www.pudelek.pl/artykul/66770/szp ... zlym_roku/


To jest ta słowiańska krew! To jest ta uroda i wdzięk!
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Eurowizja 2014

Post autor: Virtual Tom »

theshape pisze:Juz jest reprezentant! :D

http://www.pudelek.pl/artykul/66770/szp ... zlym_roku/


To jest ta słowiańska krew! To jest ta uroda i wdzięk!
Tak! Z okładki magazynu "Paznokcie" na wiedeńskie salony :smierc:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Eurowizja 2014

Post autor: niuto »

No to emocje pomału opadają. Dzielenie głosów miedzy widzów i jury miało być bardziej sprawiedliwe i wyeliminować polityczne sympatie i antypatie. No i okazało się, że konkurs został jeszcze bardziej upolityczniony :) Nie rozumiem naprawdę tej całej nagonki zachodnich mediów na naszą piosenkę. Przecież do kultura anglosaska wydała na świat Madonnę, Rihannę i Britney. Kiedy my zaprezentowaliśmy naszą szyderczą odpowiedź na wulgarne i pełne seksu zachodnie teledyski, okazało sie, że jesteśmy seksistami.

Pod jednym z materiałów pojawił się komentarz, w którym ktoś świetnie podsumował sprawę, że kiedy na scenie pojawiaja sie piekne kobiety z naturalnymi piersiami to Polska oskarzona zostaje o seksizm, kiedy wychodzi kobieta z brodą to trzeba być nia zachwyconym i to jest w porządku.

I żeby nie było to nie mam nic do Conchity jako takiej, ale skoro jury było przychylne patetycznym dobrze zaspiewanym balladom, to w czołówce powinna się znaleźć Hiszpania. Moim zdaniem ich wokalistka robiła dużo lepsze wrażenia, no ale cóż, też czegos jej zabrakło :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Eurowizja 2014

Post autor: Michael »

Kopaneek pisze:Internet nie zawodzi! :lol3:
Ale to jest znacznie lepsze... :buahaha:

Obrazek


niuto pisze:No to emocje pomału opadają. Dzielenie głosów miedzy widzów i jury miało być bardziej sprawiedliwe i wyeliminować polityczne sympatie i antypatie.
Moim zdaniem jury nie powinno oceniać każdej piosenki i układać własnej listy, bo gust 5 osób nie może ważyć tyle, co milionów widzów. Jury powinno oceniać tylko te utwory, które zostały wyłonione w głosowaniu widzów i wtedy wyciągana byłaby średnia z wyników.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Eurowizja 2014

Post autor: theshape »

Virtual Tom pisze:Tak! Z okładki magazynu "Paznokcie" na wiedeńskie salony :smierc:
Bedzie musial jednak troche popracowac nad swoim wizerunkiem, zeby dogonic Muszelke! :D

Obrazek



- Reakcja, jaką Conchita Wurst wywołała w Polsce, pokazuje, że jesteśmy ok. 70 lat za Europą - pisze bloger Tokfm.pl
http://www.tokfm.pl/blogi/liberte/2014/ ... a_europa/1
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Eurowizja 2014

Post autor: niuto »

Moim zdaniem jury nie powinno oceniać każdej piosenki i układać własnej listy, bo gust 5 osób nie może ważyć tyle, co milionów widzów. Jury powinno oceniać tylko te utwory, które zostały wyłonione w głosowaniu widzów i wtedy wyciągana byłaby średnia z wyników.
Ja tez uważam, że twoja propozycja jest dobra. A jeszcze sprawiedliwiej byłoby kiedy jury wyłania przyznaje swoje punkty 0d 1-12 i widzowie także i z tych piosenek ustala sie wspólną punktację. Tak czy inaczej Polska powinna wystapić z jakąś propozycją, bo to co zrobiono z nami w sobotę jest ewidentną zmową. Nie może być aż tak ogromnych rozbiezności.
ODPOWIEDZ