05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: yourhigh »

Jak na razie mało ludzi , a sam klub nie robi najlepszego wrażenienia. Za to jest przyjaciółka Dody- Dzaga haha ;)
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: Phealer33 »

Dzieje się coś? :) :)
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 642
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: lena7 »

yourhigh pisze:Jak na razie mało ludzi
Jesli maly klub nie zapelni sie po brzegi i to za pol darmo to co dopiero kilkutysieczna hala. Mam nadzieje, ze jednak w koncu wypelnil sie ten klub? Niech ktos zda relacje! 8)
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: milencia1992-mk »

Cześć :hellobaby:
Dawno mnie tu nie było :) aleee... byłam w tym Glamie. Dotrwałam do 3 piosenki - nawet nie znam tytułu (taki ze mnie fanuś). Miałam wrażenie, że poleciał pół-playback??
Ładnie śpiewała, pięknie wyglądała - moim zdaniem za lekki make-up, włosy fantastyczne!

Ogólnie, okropne miejsce. Jestem stałą klubowiczką - oczywiście innych klubów, ale tylko w Glamie można pływać w piwie 8P i potykać się o rozbite szkła. Duchota, smród - generalnie rozpacz :twisted:
Mam nadzieje, że Edi uczy się na błędach i więcej tam nie zawita :)

ps. dziwnie się tam czułam :D nie jestem przyzwyczajona do podrywów ze strony kobiet, przepychających się facetów :) Na dodatek, nigdy nikt nie robił mi zdjęć mojego tyłka, aczkolwiek jakaś ruda panna miała faze. Nieskromnie pisząc... mogła zawołać "Pani Mileno, prawo-lewo" :)

Pozdrawiam serdecznie :ha:
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: yourhigh »

Sam występ był bardzo udany - Edyta ewidentnie w dobrej formie wokalnej, to cieszy :) koncert rozpoczął się ze sporym opóźnieniem - poprzedził go występ 4 drag queen ( swoją drogą straszne to było... ) Edyta była razem z Dustplastic. Rozpoczęli od Teraz tu, następnie Jestem kobieta, Glow On w wersji Dustplastic , Your High w remiksie z Uniejowa, Impossible. Na bis ponownie Your High. W jednym momencie namnożyło się ludzi, podejrzewam ze specjalnie na Edytę, Bo została bardzo ciepło przyjęta. Odległość między nią a publicznością była minimalna, co też było fajne :) na minus to, że w klubie nie było klimatyzacji, wszędzie smierdzialo papierosami, a warunki w toaletach były wręcz skandaliczne
. Na koncercie obecny był także Marcin Wojciechowski, który ciepło wypowiadał się o Edycie M po samym koncercie porozmawial z fanami. Edyta się spieszyla, więc nie było dłuższego spotkania :/
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: KrzysiekF »

Nie byłem , nie widziałem. Przecież Edyta doskonale wie czym się wyróżniają takie kluby, pokazy dquenów. Widziała nie raz w Tajlandii, robiąc sobie foty.

Nie wychodzi z ram DIVY - źle , wychodzi - źle.

Wyszła do ludzi w małym klubie , na chwilę wyskoczyła z łatki pt: jestem DIVĄ - nie musiała.
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: Rad. »

Jeszcze nie ma relacji?! Czas to nadrobić :D

Sam klub: wrażenie negatywne - Ciasno, duszno, kto chciał to palił, gdzie tylko mu się podobało (nienawidzę dymu papierosowego), szkła pod nogami, tyłek zmacany (dobrze, że chociaż miałem jeansową kurtkę, to mogłem się szybko zasłonić - a ciasno tak, że nie było wiadomo kto... - raj dla amatorów macania obcych). Ogólnie było tak ciasno (w salce ze "sceną"), że maskara, więc jak tylko była możliwość przeciśnięcia się do salki obok to z niej skorzystałem i tam było już nieco luźniej.

Byłem od ok. 00:40 i były już tłumy. Po 1 zaczął się konkurs draq queen. Pozostawię to bez większego komentarza. Jedno słowo: Żenada (nie mam nic do draq queen, więc nie jest to ocena na podstawie moich potencjalnych niechęci, a ocena wątpliwej wartości artystycznej jaką niósł za sobą ten konkurs, czyli żadnej).

Edyta (wraz z Dustplastic) przybyła ok 2 w nocy. Zapowiedział ją Marcin Wojciechowski z radia zet, mówiąc, ze obrała teraz nowy, nowoczesny kierunek, który jest zajebisty.
Zaczęła od Teraz Tu, potem były (kolejność mogła mi się pomieszać): Jestem Kobietą (wersja z jubileuszu 2010), Glow On (Remix), Impossible (chyba wersja z Wembley), Your High (remix z Uniejowa) i na bis też Your High w remixie z Uniejowa (przed bisem znowu wszedł Wojciechowski i też słodził Edycie, mówił, że jest jedną z najcieplejszych gwiazd jakie poznał i że na pudelkach to same kłamstwa są i, ze ma nadzieję na premierę 3 singla w zetce. Oczywiście między występami Diva sporo mówiła: że długo myślała co założyć, by pasować do klubu gejowskiego; że nie odsłoniła nóg bo i tak nie zwrócimy uwagi; że kocha gejów (temat lesbijek olała, ale może używa z angielskim znaczeniem tego słowa). Że kto mógł jej zrobić takie włosy (w domyśle gej). Ogólnie chyba chce być ikoną gejów... Powiedziała też, że nigdy wcześniej w swojej karierze grając w klubach nie była tak blisko publiczności. Mówiła, że obchodzi jublieusz 25 lecia kariery, ale jak patrzy w lustro to tego nie widzi (i uśmiech :D)

Stylizacja - nie moje klimaty.
Włosy - burza loków (które rzekomo miały mieć kolory tęczy, ale Edyta nie miała tylu kolorów) plus słuchawki na uszach.

Sam śpiew... Nie wiem... Były momenty (wokalizowanie w Impo i w bisie YH), że miałem ciary, bo już tak wysoko szła. W YH dałą też dość długa wokalizę (to chyba było przy wersie "Let's do it agaaaaaaaaaain" tuż przed wejściem muzyki z remixu (sporo wyszła na remixową część piosenki z tą wokalizą na "again"), którą prawie nagrałem (tuz przed chciałem sobie ten kawałek nagrać), ale stwierdziłem, że i tak nic nie będzie widać i nie zrobiłem tego (teraz żal ;( ).

No nic, szybko się zmyła a ja zaraz za nią.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: Nuklodem »

Ktoś na yt wrzucił już filmik https://www.youtube.com/watch?v=FZ4JT1xnmk0 co tam że trzeba głowę obrócić o 180 stopni :D dla Edyty ... hehe
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: endeven »

nikt więcej nie był?? :)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: karen »

Foty na fakt .pl, jedno trzeba przyznać wyglądała MEGA kiczowato-ale zapewne to zabieg celowy.
http://www.fakt.pl/gwiazdy/edyta-gornia ... ,1,11.html
25luty
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 05 cze 2015, 15:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Zbąszyń

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: 25luty »

Edyta taka szczęśliwa.Czyżby nowy mężczyzna ?
A może miłość do muzyki wróciła?
Coś czuje że jak zainteresowanie trasą się nie zwiększy to nasza Edi znowu będzie królowała na okladkach.
Od kilku lat ten sam schemat.
rozwód - promocja samej siebie
początki miłości z Piotrem - promocja My
romans z Baronem - promocja The Voice...
romans z M. Nocnym - promocja Your high
U Edytki tak jest ,że nikt nie łączy życia prywatnego tak mocno z życiem zawodowym.Może to właśnie jest ta promocja.Kurcze ,a my tyle lat nie byliśmy świadomi.
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: radek »

Ktos dodał YH, fajnie zaspiewane

https://www.youtube.com/watch?v=jEEvDWTb1vU
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: Nuklodem »

Wokaliza przy "Let's do it agaaaaaaaain" obłedna. Coraz mniej się boję o formę Edyty podczas trasy brakuje tylko :-P sprzedanych biletów i żeby anioły do pomogły, ale jak Edyta tak samo wykarze w Opolu to i bilety pójdą. Swoją drogą Edyta mówiła że teraz muzyka ma być najważniejsza a nie jej głos który ją unosi tutaj znów czuć było że to jest właśnie ona :-)
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: radek »

Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: 05.06 - 5 urodziny klubu Glam

Post autor: Flux »

Hmm... więcej kawałków niż się spodziewałem. Całkiem zgrabny set. Formę ciężko ocenić, nagranie kiepskiej jakości. Natomiast sama stylówa wysuwa się na pierwszy plan. Miło, że Edyta kojarzy bywalców klubów gejowskich z tandetą... :lol3: Pastelowo, krzykliwie... to się nazywa utrwalanie stereotypów :lol3:
ODPOWIEDZ