Premiera "Lunatique" w sklepach.

Wiadomości na temat Edyty.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: marlena »

a nie wydaje wam sie poprostu ze EDYTA nie spiewa nowych piosenek teraz - bo po co! skoro nie mam płyty to po co ma ja promować teraz! koncerty wakacyjne to co innego niz spiewanie = promowanie płyty! chociaz troche nietypoowe zeby był jeden singiel a potem długo długo nic! to skoro mam byc płyta naturalnym sie wydaje ze bedzie spiewac piosenki z nowej płyty na koncertach promujących nową płyte! a nie na długo przed jej wydaniem
nie spekulujcie i nie "krytykujcie" ze Edyta nie potrafi spiewac po francusku live bo nie znacie prawdzich powodów takiego zachowania! poczekajcie jak wyjdzie płyta! i rozpoczna sie prawdziwe koncerty!

teraz Edyta poporstu zarabia kase na wydanie płyty! a my powinniśmy sie cieszyc bo czy w starym czy nowym materiale zawsze fajnie jej posłuchac!
Xenia
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 19 mar 2005, 17:26
Lokalizacja: Berlin

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: Xenia »

@ pijej1:

Mialam na mysli, tak jak Michal powiedzial, okladke. Chcialam tez powiedziec ze lepiej by bylo jak na okladce bylo by fajne zdjecie Edyty a nie taki dziwny przedmiot ;-)


@ Marlena:

Ja z tym tematen zaczelam ale NIGDY nie mialam na mysli krytykowac Edyty! Tylko chcialam wiedziec czy kiedys juz zaspiewala ta piosenke na zywo.

Przecierz wszyscy tutaj wiemy ze Edyta umi SUPER spiewc na zywo !
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: marlena »

@ Xenia ( spodobało mi sie jak ty zaznaczasz ;))

to było kierowane do tych osób które marudzą a nie pytaja :D
Xenia
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 19 mar 2005, 17:26
Lokalizacja: Berlin

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: Xenia »

@ Marlena

To sie nauczylam w niemeckim Céline Forum ...tak tam wszyscy robia ...zeby kazda wiadomosc trafila to danej osoby :-))) ale tu tez moge z tym przestac :-)))
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: ANETA »

To jest całkiem dobry pomysł :wink:

Z tego co wiem to fani Celine niebardzo lubią Edytę ...


A co do ,,Lunatigue" to z chęcia bym uysłyszała na zywo ten utworek. A płyty to się chyba niedoczekam ... a tak by mi sie teraz przydała na jesienne wieczory :wink:
Xenia
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 19 mar 2005, 17:26
Lokalizacja: Berlin

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: Xenia »

Co Fani Céline nie lubia Edyty? To chyba tylko polskie. Jak w niemieckim Céline Forum napisalam o Edycie to jeden posluchal urywki z "Invisible" w amazon i tak mu sie spodobalo ze zamuwil.

A co ze mna?

Na moich pulkach CD jest miejsce dla Céline i Edyty :-)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: Piter »

A ja nie znoszę Celine. :D Równowaga.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: ANETA »

Ja nie pałam do niej specjalną miłoscią, głos tez mi jakos nie trafia do serca bo miejscami nie ma czystosci. A u mnie czystośc to świętość :grin: Jednak ogólnie jakąs sympatie u mnie wzbudza, teraz włączyłam sobie ,,Power of love" - ta piosenka jest nawet ok, chociaz moja ulubiona jej nutka to ,,Immortality" z Bee Gees
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: vanity »

marlena pisze:nie "krytykujcie" ze Edyta nie potrafi spiewac po francusku live bo nie znacie prawdzich powodów takiego zachowania
chodzi o to że kiedyś musi zacząć śpiewać to live. obojętnie czy jako próbę przed francuzami czy nie. wybacz ale tak dobra wokalistka jak edyta i playback jest śmieszne i żałosne. tym bardziej że coś tam śpiewa live, a potem lunatiquiem leci z playbacku.

może i zarabia forse na wydanie nowej płyty, ale jak coś śpiewa live to niech już wszystko w ten sposób pociągnie.

co do celinki. jej głos - nie zachwycam się nim, tak jak careyki czy whitneyki (tej dawnej raczej, bo chyba narkotyki jej szkodzą bardzo). w jej przypadku znoszę to i owo, ale dla mnie nie stoi na najwyższym schodku zasłużonych za sam głos. nie mniej udana artystka.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: KrzysiekF »

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/406661 Lunatique na wyprzedaży za 6,88 :)

Dzisiaj zobaczyłem zestawienie najchętniej sprzedających się płyt w Polsce za miesiąć pażdziernik...jeszcze rok, dwa i chyba wogóle nie będzie się opłacać wydawać płyt...

Ilość sprzedanych egz od dnia premiery:]
Sistars 17 tys
Rodowicz 11 tys
Piasek 12 tys
Virgin 13 tys
Lipnicka&Porter 33 tys z tym, że we wrześniu zamówiono 32 tys, a w październiku resztę...

:D :D :D
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: ANETA »

Masakra, piractwo wkoncu zeżre wszystko i płyty będa sie sprzedawac w setkach a nie tysiacach...a co tu mówic o milionach ....
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: vanity »

KrzysiekF pisze:Dzisiaj zobaczyłem zestawienie najchętniej sprzedających się płyt w Polsce za miesiąć pażdziernik...jeszcze rok, dwa i chyba wogóle nie będzie się opłacać wydawać płyt...
albo za rok dwa wytwórnie hurtownicy i detaliści wkońcu pójdą po rozum do głowy. albo raczej nie będą mieli wyjścia i będa musieli po niego pójść.

ale te liczby wstrząsnęły mną. sytuacja jest chyba beznadziejna. już nie mówię o sprzedaży pół mln jak w połowie lat 90 się zdarzało, ale nie sądziłam że przemysł muzyczny tak nisko upadnie. najgorsze jest to że edka wydaje płytę - ta kondycja rynku źle wróży. do tego będzie to muzyka niszowa. boję się że jak sprzeda 5 tyś nowej płyty to będzie już sukces :(
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: Kasia »

A nie wiecie że Edyta ma zamiar tez a granicą wydać tą płytę??
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: KrzysiekF »

vanity pisze:
ale te liczby wstrząsnęły mną.
Mną też, Rodowicz - artystka która gra mnóstwo koncertów dla wielotysięcznej publiczności sprzedaje nieco ponad 10 tys swojego nowego albumu...to chyba można uznać za porażkę...Nawet nie pomógł nowy singiel z Uniatowskim. Sistars - wszystkie festiwale, nagrody MTV i wiele innych, cena płyty 29,99 = rezultat marny. Virgin - jedyne 13 tys, w najnowszym TOP10 EMPIKU płyty VIRGIN już nie ma :roll: najlepszy rezultat na OLIS to 3 pozycja. Kiepsko

Nadchodzą święta, mikołaj pewnie się coś polepszy w statystykach :grin:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Premiera "Lunatique" w sklepach.

Post autor: ANETA »

KrzysiekF pisze:Nadchodzą święta, mikołaj pewnie się coś polepszy w statystykach :grin:
Edyta nie skorzysta bo nie wydała jeszcze płyty... pewnie sprzedaż Virgin i Sistars podskoczy....
Kasia pisze:A nie wiecie że Edyta ma zamiar tez a granicą wydać tą płytę??
Jestes pewna? Skąd to wiesz???
Mogłaby w USA wreszcie spróbowac, jezeli wyda teraz chillout to tam lubią rytmy w stylu Norah Jones .. moze by sie sprzedało ....
ODPOWIEDZ