Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: KrzysiekF »

IgaAga pisze:dla mnie przerażają cy upadek niestety divy

Dodano po 14 minutach 16 sekundach:
Szpak, Martyniuk, Rodowicz pokonali Diwę :D :d :lol3: :hellobaby:
To jest jeden wielki cyrk. Edyta wybrała najgorszego sylwestra telewizyjnego . Gratulacje
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: IgaAga »

największa gwiazda zakopower
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Michael »

KrzysiekF pisze: To jest jeden wielki cyrk. Edyta wybrała najgorszego sylwestra telewizyjnego . Gratulacje
Zgadzam się w 100%. Sylwester z TVN w Warszawie zdeklasował tegorocznego Sylwestra w TVP(is).
Ja, na miejscu Edyty wstydziłbym się wziąć udział w koncercie, na którym występują artyści disco polo :roll:.
Ale cóż, ważne by jej się na koncie zgadzało, życie w LA kosztuje, a prestiż można sobie schować do kieszeni :lol:.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: dorota »

KrzysiekF pisze:To jest jeden wielki cyrk. Edyta wybrała najgorszego sylwestra telewizyjnego . Gratulacje
pewnie najwięcej zapłacili, albo szykuje się na kolejną posadkę w jury w TVP...

jak dla mnie to nie da się oglądać TVP.... sięgnęli dna i szorują po nim tyłkiem ...
zresztą Edi nie było w zapowiedziach, więc mało kto wiedział o jej obecności :lol3:
Michael pisze:
KrzysiekF pisze: To jest jeden wielki cyrk. Edyta wybrała najgorszego sylwestra telewizyjnego . Gratulacje
Zgadzam się w 100%. Sylwester z TVN w Warszawie zdeklasował tegorocznego Sylwestra w TVP(is).
Ja, na miejscu Edyty wstydziłbym się wziąć udział w koncercie, na którym występują artyści disco polo :roll:.
a nie w KAtowicach? dla mnie Katowice no 1...
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: niuto »

Tak narzekacie, a znając życie to TVP będzie miało największą oglądalność a TVN bardzo niską, jak to jest zazwyczaj.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: IgaAga »

Kochani dużo zdrówka Pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Michael »

niuto pisze:Tak narzekacie, a znając życie to TVP będzie miało największą oglądalność a TVN bardzo niską, jak to jest zazwyczaj.
To niestety nie świadczy o jakości koncertu. Natomiast źle świadczy o guście Polaków.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: KrzysiekF »

Wyczuwam konflikt na linii TVP Edyta . Edyta jak nigdy nie była zapowiedziana jak na dive przystało zero zajawek podgrzewania atmosfery . Tego występu mogłoby nie być.


Doda zrobiła mix 4 piosenek. Edyta kotleta i cover. :lol3:
Ostatnio zmieniony 01 sty 2017, 0:24 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 1 raz.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: karen »

Najlepszego-muzycznego :d

TVN zdecydowanie najlepszy w odbiorze-oczywiscie pewnie bedzie trzeci w rankingach,ale koncert całkiem całkiem. Polsat żenada jako gwiazda wieczoru dziadek z Modern Talking z playbacku, do tego Eneje Golce Bajmy czy Piersi-aż mdli mnie juz-ileż razy mozna jedno i to samo w kółko....
Haha nowy rok juz mnie zaskoczył Doda podobała mi sie bardziej niz :edi:

Dodano po 1 minucie 10 sekundach:
KrzysiekF pisze:Wyczuwam konflikt na linii TVP Edyta . Edyta jak nigdy nie była zapowiedziana jak na dive przystało zero zajawek podgrzewania atmosfery . Tego występu mogłoby nie być.

Edzia nie zeszła ze sceny jeszcze a Młynkova juz krzyczała o sponsorach koncertu ;-)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: ray »

Witajcie w nowym roku!
Wszystkiego najlepszego dla Was wszystkich!

Występ Edyty... Słaby... To był kolejny dowód na to, że ona artystycznie stoi w miejscu. Po raz kolejny myliła słowa w Your high i po raz kolejny jako wizualizację do tego kawałka zobaczyliśmy tekst piosenki i ujęcia z teledysków. Cały czas to samo - od lata 2014.
Czemu Edyta nie zaśpiewała tych 2 utworów w całości? W zeszłym roku na sylwestra w TVN zaśpiewała w całości sześć piosenek, a teraz nie mogła nawet dwóch?

Ten występ pokazał też, że Maryla Rodowicz miała 100% racji, mówiąc:
Maryla Rodowicz pisze:To jest niesamowita wokalistka, o wielkim głosie, o potencjale, piękna kobieta, ale nie ma co śpiewać.
Edyta po prostu nie ma co śpiewać na tych telewizyjnych sylwestrach. Z założenia mają być największe przeboje, te, które są dobre do tańca, do pobujania się czy do wspólnego śpiewania. Dzisiaj na tych wszystkich telewizyjnych sylwestrach zabrzmiało sporo takich utworów: Małgośka, Niech żyje bal, Biała armia, Zanim zrozumiesz, Orła cień, Kiedy powiem sobie dość, Nie daj się, Boso, Ona jest ze snu. A Edyta po ponad 25 latach na scenie nie ma w swoim repertuarze takich przebojów. Może tylko To nie ja...

Edyta wyglądała nieźle, ale chyba na siłę chciała wyglądać jak młoda Whitney Houston z domieszką Rihanny. Jej zeszłoroczna sylwestrowa stylizacja - "śnieżynkowa" - była dużo lepsza.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: karen »

O ludu ktos słyszy wystep Anity? Aż mi jej szkoda....
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: patrix2012 »

W nowy rok najlepiej z tych wszystkich gwiazd weszła Doda - dawno nie widziałem tyle poweru w jej wykonaniu i w ogóle nie widziałem takiego poweru u jakiegokolwiek innego wokalisty/wokalistki. Poza tym nowy kolor włosów na pewno wzbudzi niebywały skandal i poruszenie :D
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Nuklodem »

Dlaczego całości nie zaśpiewała tak jak ostatni fragment "Only Girl". ;( mogła rozbujać piosenkę, pocisnąć wokalizami.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Marecki »

Video z sylwestra 2016 -> http://e-gorniak.com/video/your-high-on ... ster-2016/

Rozbroił mnie pseudo-chórek :P
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: ray »

To był pierwszy raz, kiedy Edyta nie zaśpiewała na telewizyjnym sylwestrze ani jednej piosenki po polsku...
Górniak myśli, że jest światową gwiazdą. Przyjechała do nas z Los Angeles i zaśpiewała 2 piosenki po angielsku... Normalnie Diva International. ;-)
I jeszcze ten tekst: "Całuję wszystkich Polaków!". Nie mogła powiedzieć po prostu: "Całuję Was wszystkich!"?

Bardzo jestem ciekaw, co dalej z karierą Edyty. Teraz nie ma już żadnych zapowiedzi. Zero. Null.
Następnym razem :edi: przyleci do Polski dopiero na nagranie pierwszego odcinka drugiej serii "Hit, hit, hurra!"?
ODPOWIEDZ