Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: vanity »

ja też zawsze bardzo ceniłam Niedźwiedzia. zresztą jak trójkę. zetka i rmf-ka puszczają muzyczkę znaną, łatwą, na topie. trójka puszcza perełki nowe, stare, i do tego nie tak popularne w masowej muzyce. dzięki Niedźwiedziowi i trójce polubiłam różne gatunki muzyki np chill out, jazz. dla mnie trójka to autorytet. niech trwa po kres moich dni :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: Piter »

Zgadzam się z Tobą, vanity. Uwielbiam Niedźwiedzia, to mój ulubiony dziennikarz muzyczny i ogromny autorytet!!

Jesli zaś chodzi o recenzję Łukasza Sudy, to mam wrażenie, że jest w nim więcej fucktowej paplaniny niż samej recenzji. Mimo to, fajnie, że o samej piosence wypowiedział się pozytywnie. Nie wiem też, czy nie ma racji w tym iż zniszczony wizerunek Edyty nie przeszkodzi jej w powrocie.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: vanity »

Jesli zaś chodzi o recenzję Łukasza Sudy, to mam wrażenie, że jest w nim więcej fucktowej paplaniny niż samej recenzji. Mimo to, fajnie, że o samej piosence wypowiedział się pozytywnie. Nie wiem też, czy nie ma racji w tym iż zniszczony wizerunek Edyty nie przeszkodzi jej w powrocie.
wiesz dobrze że nawet jeśli dziennikarz wypowiada się a la fuckt , to pisząc renenzję potrafi pisać jak dziennikarz a nie bruk :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: Michael »

Nie będę owijał w bawełnę.Mnie się "Lunatique" zupełnie nie podoba.Z całej piosenki może jakieś 15 sekund mnie porywa i niestety to wszystko.Zastanawiałem się nad tym,czumu nie trafia do mnie ta kompozycja i znalazłem odpowiedź.Zdecydowanie wolę popisy wokalne Edyty,a w "Lunatique" ona po prostu mruczy :sad: Mam nadzieję,że całość płyty nie będzie utrzymana w takim klimacie,bo wtedy będzie to pierwsza płyta Edyty,która nie znajdzie się w mojej kolekcji :sad: Ale oczywiście trzymam kciuki za Edytę na listach przebojów :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: B@r »

Michael pisze:Nie będę owijał w bawełnę.Mnie się "Lunatique" zupełnie nie podoba.Z całej piosenki może jakieś 15 sekund mnie porywa i niestety to wszystko.Zastanawiałem się nad tym,czumu nie trafia do mnie ta kompozycja i znalazłem odpowiedź.Zdecydowanie wolę popisy wokalne Edyty,a w "Lunatique" ona po prostu mruczy :sad: Mam nadzieję,że całość płyty nie będzie utrzymana w takim klimacie,bo wtedy będzie to pierwsza płyta Edyty,która nie znajdzie się w mojej kolekcji :sad: Ale oczywiście trzymam kciuki za Edytę na listach przebojów :D
Niestety ale podzielam Twoje zdanie.Mi tez sie ten kawalek nie podoba,dla mnie nie ma juz tej magii co w poprzednich utworach.Obawiam sie jednak,ze cala plyta bedzie taka,bo Edyta zapewniala w wywiadach,ze bedzie w takim wlasnie klimacie jak Lunatique.Szkoda by mi bylo tak wielkiego głosu. :? :sad:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: Estratos »

Aguss pisze:
Michael pisze:Nie będę owijał w bawełnę.Mnie się "Lunatique" zupełnie nie podoba.Z całej piosenki może jakieś 15 sekund mnie porywa i niestety to wszystko.Zastanawiałem się nad tym,czumu nie trafia do mnie ta kompozycja i znalazłem odpowiedź.Zdecydowanie wolę popisy wokalne Edyty,a w "Lunatique" ona po prostu mruczy :sad: Mam nadzieję,że całość płyty nie będzie utrzymana w takim klimacie,bo wtedy będzie to pierwsza płyta Edyty,która nie znajdzie się w mojej kolekcji :sad: Ale oczywiście trzymam kciuki za Edytę na listach przebojów :D
Niestety ale podzielam Twoje zdanie.Mi tez sie ten kawalek nie podoba,dla mnie nie ma juz tej magii co w poprzednich utworach.Obawiam sie jednak,ze cala plyta bedzie taka,bo Edyta zapewniala w wywiadach,ze bedzie w takim wlasnie klimacie jak Lunatique.Szkoda by mi bylo tak wielkiego głosu. :? :sad:
Ale Edyta zapowiedziala rowniez, ze bedzie to 'co lubimy najbardziej' czyli tzw. darcie japy :-)
Glowa do gory. Nie oceniajmy ksiazki po okladce :-)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: B@r »

No nie sprecyzowała tego jako darcie japy powiedziala tylko o tym co lubimy najbardziej...A czasami Edyta lubi miec wlasne spojrzenie na wszystko.I te Jej obietnice...No ale nie bede krakac. :wink: Moze sie pouklada. :wink:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: vanity »

rozumiem że niektórzy bardzo lubią to darcie japy, ja też lubię, ale bym miała dość gdyby każda piosenka "zdzierała" mi głośniki. ja się bardzo cieszę z Lunatique, bo ja lubię Edi na zmianę, raz spokojną, raz żywiołową.
pozatym musimy pamiętać że płyta jest wydawana nie tylko dla fanów, ale także "ku radości samego artysty". widać Edyta miała (ma) taką potrzebę ducha.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: marlena »

vanity pisze:rozumiem że niektórzy bardzo lubią to darcie japy, ja też lubię, ale bym miała dość gdyby każda piosenka "zdzierała" mi głośniki. ja się bardzo cieszę z Lunatique, bo ja lubię Edi na zmianę, raz spokojną, raz żywiołową.
pozatym musimy pamiętać że płyta jest wydawana nie tylko dla fanów, ale także "ku radości samego artysty". widać Edyta miała (ma) taką potrzebę ducha.
dokładnie!

dobrze, ze Edyta się zmienia i rozwija muzycznie!
szkoda, że niektórzy fani tez tak nie potrafią, tylko jak już się czegoś uczepią.......
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: Estratos »

Glaca powiedzial kiedys:
Artyści mają prawo być wolni, powinni zmieniać, tworzyć, burzyć, ewoluować i zadziwiać nas nawet jeżeli to czasem boli i załamuje. Takie jest prawo artystów.
I ja sie z tym w pelni zgadzam :-)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: Michael »

marlena pisze:
vanity pisze:rozumiem że niektórzy bardzo lubią to darcie japy, ja też lubię, ale bym miała dość gdyby każda piosenka "zdzierała" mi głośniki. ja się bardzo cieszę z Lunatique, bo ja lubię Edi na zmianę, raz spokojną, raz żywiołową.
pozatym musimy pamiętać że płyta jest wydawana nie tylko dla fanów, ale także "ku radości samego artysty". widać Edyta miała (ma) taką potrzebę ducha.
dokładnie!

dobrze, ze Edyta się zmienia i rozwija muzycznie!
szkoda, że niektórzy fani tez tak nie potrafią, tylko jak już się czegoś uczepią.......
Mam wrażenie,że tak jesteś zapatrzona w Edytę,że pewnego dnia,gdyby wyskoczyła na scenę w szerkich portkach,z czapeczką na głowie i zaczęła rapować,to nie zrobiłoby to na Tobie większego wrażania-przecież artyści muszą się zmieniać :P
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: marlena »

nie, nie jestem w nia ślepo zapatrzona! i mało mnie obchodzi w czym wyskoczy na scene puki w ogóle na nia bedzie wychodziła!

a jak juz pisalam kiedys wczesniej to moja ulubioną płytą jest EG i chętnie bym usłyszała znowu coś takiego! ale to nie znaczy ze jestem zamknieta na inne rodzaje muzki!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: B@r »

dobrze, ze Edyta się zmienia i rozwija muzycznie!
szkoda, że niektórzy fani tez tak nie potrafią, tylko jak już się czegoś uczepią.......
zmiana nie koniecznie musi oznaczac rozwój.A na razie chyba jeszcze nie mozemy do końca wiedziec jak jest w tym przypadku.A po za tym to dlaczego zaraz uczepią?Są rożne gusta i opinie co nie znacza ze ktos jest konserwatywny ,czepia sie,jest fanem lepszym albo gorszym.
ale to nie znaczy ze jestem zamknieta na inne rodzaje muzki!
to ze nam sie nie podoba akurat ta piosenka tez wcale nie oznacza ze jestesmy zamknieci na inne rodzaje muzyki
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: B@r »

wcale nie oznacza ze jestesmy zamknieci na inne rodzaje muzyki
Moze nie, ale w przypadku Edyty wyglada na to, ze duzo osb by chcialo, by dalej spiewala material z EG, bo inaczej jej glos sie "marnuje".
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radiowcy o LUNATIQUE / Recenzje

Post autor: B@r »

Magda pisze:
wcale nie oznacza ze jestesmy zamknieci na inne rodzaje muzyki
Moze nie, ale w przypadku Edyty wyglada na to, ze duzo osb by chcialo, by dalej spiewala material z EG, bo inaczej jej glos sie "marnuje".
co nadal nie oznacza ze ktos nie akceptuje nowosci :wink:
ODPOWIEDZ