TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: IgaAga »

Tak jak mówiłam kilka to ledwo dwa niecałe utwory dla Edyty. Dla mnie bardzo słabo. Ale tyle szumu, bywania w telewizjach, pracy i co i wielkie nic. Po prostu wstyd :( :( :(. Jej gwiazda przerosła ją sama. To jest koniec Edyty jak9 wokalistki. Brawa najsłabsze niestety były.
Kochana Aga daje czadu takie artystki kocham. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: dorota »

I pomyśleć że nie tak dawno śpiewała tu
The power of love. ... I to jak ....
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: duke »

Pomylila w without you stad polozyla budowanie utworu bo skupila sie na tekscie. To bylo bardzo biedne,do tego zero aranzacji...szwankuje tez organizacyjnie I realizatorsko
Awatar użytkownika
optymista
The story so far
The story so far
Posty: 532
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: wawa

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: optymista »

Co to już koniec jej występu? Może to i lepiej hahaha. RIP Edzia czekamy na kogoś kto cię zastąpi i nie zmarnuje swojego talentu :)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: IgaAga »

Edyta niestety goni tylko za kasą, a nie za śpiewaniem.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: max28 »

Wykonania dalekie od znanych pierwowzorów, choć w pierwszej piosence, jak dla mnie, było kilka smaczków interpretacyjnych.
Wokalnie brzmi dobrze i pewnie, ale przekombinowane to wszystko, a co najważniejsze zabrakło magii. Występ po prostu średni.

No i jednak Edyta nie zna definicji słowa "kilka" 8P
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: lordarek1 »

ma ktoś nagranie?bo niektórzy wrócili własnie po drugiej zmianie z pracy i nie widzieli :d ale po tych waszych komentarzach aż strach oglądac i słuchac 8P
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: spot_me »

Legenda umarla na naszych oczach. Smutek i zal. :(
Dziejsze 'wystapienie' - glos, wlos, stroj - jeden WIELKI dramat.
Jeden z najgorszych jej wystepow w historii. Byloby mi zwyczajnie wstyd na jej miejscu, zwlaszcza gdybym sie tak jak ona chelpil swym profesjonalizmem. :!:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: dorota »

Ja pierwszy raz w życiu cieszyłam się ze juz kończy śpiewać ..to chyba o czymś świadczy. .
Początek smętow bardzo cicho i ledwie było ją słychać ...potem się rozwinela. .a Maryska to nie wiem co fo było ....
Nie nje nie .... nie wyszlo ci edzia i tyle i sopot tez to słyszał. ..niestety

Dodano po 3 minutach 34 sekundach:
spot_me pisze:Legenda umarla na naszych oczach. Smutek i zal. :(
Dziejsze 'wystapienie' - glos, wlos, stroj - jeden WIELKI dramat.
Jeden z najgorszych jej wystepow w historii. Byloby mi zwyczajnie wstyd na jej miejscu, zwlaszcza gdybym sie tak jak ona chelpil swym profesjonalizmem. :!:
Osobiscie strój najmniej mnie ubódl. ..
Bo ten cały koncert to jedna wielka męka, zwlaszcza teksty prowadzących. ..
Na mnie najlepsze wrażenie zrobiło de mono. .tak sobie słuchałam i pomyślałam że facet ma niezły głos, śpiewał czysto i fajnie ...
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: ediva »

Występ Chylińskiej był kompletnym przeciwieństwem wystąpienia Edyty. Aga niczym zwierzę sceniczne zawładnęła sceną i publicznością, a w głosie miała żywy ogień! Jak czarna pantera, która urodziła się na scenie i na niej mogłaby umrzeć. Warto też wspomnieć genialny zespół towarzyszący Chylińskiej - idealnie zgrani, dają niesamowitego czadu. Chylińska to jedyna dziś artystka, która wywołała kosmiczne ciary i podpaliła scenę. Nie ma takiej drugiej.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: ray »

Zaprzyjaźnieni "dziennikarze" i tak napiszą: "Edyta Górniak zaczarowała głosem całą Operę Leśną" albo "Edyta Górniak przyćmiła inne gwiazdy". :lol3:

Przeczuwałem, że tak będzie, pisałem wczoraj, że cały ten szum medialny to wiele hałasu o nic, i znowu się nie pomyliłem. Ale wcale nie mam z tego powodu satysfakcji. Edyta mogła dać dzisiaj świetny występ, a wyszło jak wyszło... No, ale życie toczy się dalej. Może Edyta zrehabilituje się w sylwestra. I może wtedy wreszcie zaśpiewa coś swojego i po polsku, i może w końcu normalnie się ubierze, i może nie pomyli tekstu. ;-)

Kowalska jaka wylaszczona... Trochę spieprzyła To, co dobre, ale Antidotum wypadło naprawdę fajnie. De Mono, Chylińska - faktycznie na plus. Czekam jeszcze na Izę Trojanowską.
Awatar użytkownika
optymista
The story so far
The story so far
Posty: 532
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: wawa

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: optymista »

Dla mnie Chylińska porażka. Same ryki, durne miny i 0 śpiewu. Poziom trzymała jedynie Kowalska
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: dorota »

optymista pisze:Dla mnie Chylińska porażka. Same ryki, durne miny i 0 śpiewu. Poziom trzymała jedynie Kowalska
Jsk Lubie Chylińska tak za dużo bylo tego ryku ....
Aż uszy bolały. ...
Kowalska b.ładnie wyglądała ....w drugiej piosence trochę wokalnie nje dala rady ale i tak dobrze wyszło
Stankiewcz pięknie wyglądała ...
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: MacLean »

Nie powiem, że to była katastrofa, ale jestem zawiedziony. Twarz zmęczona jakby zeszła z pola, a głos zdradza jedynie przejawy dawnej maestrii. Chlip :(
Może kiedyś poprawi to Ken Li, ale Sopotu raczej nie zdobyła.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Nuklodem »

Chyba oglądałem inne nagranie. Owszem nie było to co mogła zrobić, ale w żadnym wypadku nie powiedziałbym, że to jedno z najgorszych wystąpień.

W pierwszej piosence rzeczywiście nie bardzo było ją słychać i w ogóle było to jakieś niemrawe, chociaż było kilka ciekawych smaczków. Jednak jeśli miała to być jedna z aż 2 piosenek to uważam że powinna wybrać coś innego, bardziej porywającego.

Natomiast gdy po pierwszym utworze przywitała się z publicznością juz było słychać, że kolejny raz na właściwym wstępie jest coś nie tak z gardłem. :-(
Mimo to jak zaczęła śpiewać uspokoiłem się bo w początkowych partiach brzmiała przepięknie, aż do pierwszego "can't live" które było jakieś stłumione, a potem już poleciało, jakoś za szybko mam wrażenie, chociaż głos brzmiał pełniej, nie załamywał się to wszystko było niestety wyciskane :-/

Wygląd niespecjalnie mi przeszkadzał lecz myślałem, że nie zaśpiewa "Without You" jak zobaczyłem ten look.

Ogólnie miałem wrażenie, że Edka znów się strasznie spieła czego nie bardzo rozumiem, przypominając sobie niedawny koncert "Gala Kobiety Kobietą" gdzie Edyta była po prostu czarodziejką, malowała głosem i wszystko z ogromną lekkością i swobodą, a tutaj znów niepewność swoich możliwości i przede wszystkim siebie.

Dodano po 8 minutach 26 sekundach:
-> Without You
ODPOWIEDZ