"Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Tutaj możecie zamieszczać swoje prace - tapety, kalendarze, avatary, blendy itp., a także wiersze i opowiadania wlasnego pióra.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Michael »

magdamiecz pisze:ja zgadzam sie z Anetą michael.. wiec jestem drygą osobą ;) pozdrówki!!! czekam na kolejne zmagania :) :D:D:D:D
To ja juz tutaj nic nie zamieszcze,bo mi wciskacie kit,że fałszuję.A ja nigdy nie brałem lekcji śpiewu!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

michael ale to nie ma nic wspolnegoi z lekcjami spiewu! falszujesz czy nie falszujesz... tego sie nie nauczy a wszkole....

poza tym nieprzyjmujesz krytyki.... hmmm.... to nie za dobrze...
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Michael »

magdamiecz pisze:michael ale to nie ma nic wspolnegoi z lekcjami spiewu! falszujesz czy nie falszujesz... tego sie nie nauczy a wszkole....

poza tym nieprzyjmujesz krytyki.... hmmm.... to nie za dobrze...
Mylisz się,każdy początkujący artysta przechodził żmudne lekcje śpiewu,aby znaleźć technikę właściwą dla siebie i poprawić te partie wokalne,które mu wychodzą niezbyt czysto.
Nie wiem czy oglądałaś w zeszłym roku konkurs Eurowizji,w którym reprezentant Niemiec-Max Mutzke(zresztą mający ciekawy wokal)przedobrzył w jednym miejscu i nie trafił w tonację.Także nawet niektórym profesjonalistom się zdarza :P
To nie tak,że nie przyjmuję krytyki.Zasadniczym problemem jest fakt,że Wy tu zapominacie,że to amatorskie nagrania :!:
Nie wydaję kupę kasy na lekcje śpiewu i nie mam studia nagraniowego.To tylko komputer!
Ale skoro twierdzisz,ze fałszuję to niech Ci będzie.Chyba skończę z nagrywaniem jakichkolwiek piosenek :( Pozdrawiam!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

Michael pisze: Mylisz się,każdy początkujący artysta przechodził żmudne lekcje śpiewu,aby znaleźć technikę właściwą dla siebie i poprawić te partie wokalne,które mu wychodzą niezbyt czysto.
Nie wiem czy oglądałaś w zeszłym roku konkurs Eurowizji,w którym reprezentant Niemiec-Max Mutzke(zresztą mający ciekawy wokal)przedobrzył w jednym miejscu i nie trafił w tonację.Także nawet niektórym profesjonalistom się zdarza :P
To nie tak,że nie przyjmuję krytyki.Zasadniczym problemem jest fakt,że Wy tu zapominacie,że to amatorskie nagrania :!:
Nie wydaję kupę kasy na lekcje śpiewu i nie mam studia nagraniowego.To tylko komputer!
Ale skoro twierdzisz,ze fałszuję to niech Ci będzie.Chyba skończę z nagrywaniem jakichkolwiek piosenek :( Pozdrawiam!
słucham??? ej sorki ale chyba myslisz pojecia...
1. nie wątpie ze lekcje wokalne sa niezbedne ale trzeba miec podstawy zeby na takie uczeszczac! nie mozna nauczyc spiewu kogos kto nie ma do tego predyspozycji!
2. nie chodzilo mi o to ze ty falszujesz - to było skierowane do ogółu nie do ciebie - ale to moja wina bo rzeczywiscie napisałam to tak jakby to było do ciebie - miało byc ze to czy sie FALSZUJE czy NIE , to to nie zalezy od szkoły...
3.jeseli nawet bym powiedziala ze spiewasz najgorzej na swieice to raczej nie powinnienes sie tym az tak sugerowac... nie mozesz tego brac tak do siebie.. michael serio mowie teraz... chyba o to chodzi ze kazdy ma rozne gusta.. zwroc uwage chocby na watek o Kayah-i ; dla jednych bardzo fałszuje a dla innych nie... rozumiesz?
4. nie chciałam zebys tak odebrał moje słowa... wjechałam ci na ambicje.. sorki... tylko nie rozumiem czemu słowa Anety przyjąłes z pokora a moje nie (??) ....
5. koniec wywodu.... u...

ne wiem jak teraz zrozumiałes moj post no ale reasumując to wszystko... jesli chcesz spiewac to spiewaj bo to twoje marzenia i to ty masz byc happy... ... i zamieszczaj tu swoje nagrania i nie rezygnuj... no i nie złosc sie....
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Robert »

Anetka ---> ależ ja wcale a wcale angielskiego nie znam :) za to po niemiecku mowie prawie bez akcentu :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Piter »

"Sorry seems to be..." to piękna piosenka, ale niestety wiele osób uważa, że piękniejsza będzia jak się ją ubarwi ozdobnikami, a tu kicha, bo piękno tego utworu akcentuje się poprzez prostotę. Twoja wersja, Michael, jest strasznie ckliwa i płaczliwa, aż przesadnie i mnie to nie bierze. Bo zrobiło się bojsbendowo...

Do "She will be loved" mam następujące zastrzeżenia:
1/ faktycznie jest nieczysto
2/ dziwnie frazujesz tę piosenkę, oddzielasz każdą głoską i brzmi to sztucznie
3/ ekspresja nie musi być wyrażona poprzez krzyk
4/ uważaj na rytm
5/ wybieraj piosenki spokojniejsze, w których niekoniecznie trzeba się popisywać skalą.
I tyle, chętnie wysłuchałbym Cię w czymś cichym i delikatnym.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

ja juz nie bede nic komentowac bo zle mi to wychodziii.... ale chcialam wam tylko podac jeden link do fajnych podkladów.. jest ich co prawda mało no ale moze wam sie przyda...
http://www.geocities.com/Heartland/Plai ... olmidi.htm

tu są jedne podklady z linia melodyczną (chyba niebieska kuleczka) a drugie bez lini (chyba ta zielona kuleczka- albo na odwrót...) - tak czy siak jest piosenka edzi - to nie ja z fajnym podkladem... :) jest tez jestem kobietą ale juz z linia melodyczna...

powodzenia!!!! :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: B@r »

Michael spiewaj dalej:) :grin:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Michael »

Piter pisze:"Sorry seems to be..." to piękna piosenka, ale niestety wiele osób uważa, że piękniejsza będzia jak się ją ubarwi ozdobnikami, a tu kicha, bo piękno tego utworu akcentuje się poprzez prostotę. Twoja wersja, Michael, jest strasznie ckliwa i płaczliwa, aż przesadnie i mnie to nie bierze. Bo zrobiło się bojsbendowo...

Do "She will be loved" mam następujące zastrzeżenia:
1/ faktycznie jest nieczysto
2/ dziwnie frazujesz tę piosenkę, oddzielasz każdą głoską i brzmi to sztucznie
3/ ekspresja nie musi być wyrażona poprzez krzyk
4/ uważaj na rytm
5/ wybieraj piosenki spokojniejsze, w których niekoniecznie trzeba się popisywać skalą.
I tyle, chętnie wysłuchałbym Cię w czymś cichym i delikatnym.
Piter,ale mnie zmieszałeś z błotem :wink:
Hmmmm,widać muszę popracować nad górkami :P Ale zastanawiam się czy jest sens.
Kto jest zdania,że fałszuję i powinienem dać sobie na looz ze śpiewaniem niech napisze,bo chciałbym wiedzieć 8)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

to ja juz Ciebie michael nie rozumiem....
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Piter »

Michael, byłem szczery. Uważam, że jeśli sprawia Ci przyjemność śpiewanie to śpiewaj, ale oczywiście możesz też sie doskonalić i ćwiczyć. Nie zapominaj, że Edyta miała kiedyś problemy emisyjne, a Celine Dion nie zawsze śpiewała jak skowronek. Do wszystkiego obie panie doszły latami ciężkiej pracy.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: pijej1 »

Ja uważam że nie mam prawa do komentarza. z jakich powodów-bardzo prozaicznych-sam nie śpiewam :) buźka dla odważnych swoją drogą moze edi zaprosi kogos z was do nagrania duetu na swoją nową płytę?? w razie czego ja pierwszy byłem wielkim inspiratorem tego pomysłu :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

pijej1 pisze:Ja uważam że nie mam prawa do komentarza. z jakich powodów-bardzo prozaicznych-sam nie śpiewam :) buźka dla odważnych swoją drogą moze edi zaprosi kogos z was do nagrania duetu na swoją nową płytę?? w razie czego ja pierwszy byłem wielkim inspiratorem tego pomysłu :P

heheheh... pijej1 to ja poprosze o autograf od razu :D:D:D:D zeby nie bylo potem ze cie nie znałam... :D:D:D:D
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: pijej1 »

JO ino roz słonko :) jużci żem nie zapomnę o WAS moi Kochani Jak już się wespna na szczyty :) ale nie chca tego bo czasem mam problemy z językiem naszym polskimi bym se ino gańby narobił- wiesz jako ni :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

PIJEJ! witaj ino na forum!! ino dawno cie u nas nie było :D:D:D (ello ziom:P)
ODPOWIEDZ