"Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Tutaj możecie zamieszczać swoje prace - tapety, kalendarze, avatary, blendy itp., a także wiersze i opowiadania wlasnego pióra.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Michael »

Magda pisze:No kochani, spiewac!!! Mi slon nadepnal na ucho, ale reszty chetnie poslucham. :D

Michael - skasowales plik z pierwszego postu?
Nie kasowałem nic.Hmm,nie wiem co sie stalo. :sad: Pozniej to sprawdze
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Kasia »

Hehe, ale ja jestem głupia :D

Daje tak sobie jak co to ja to spiewam no nie wiem może znacie?? Hehe. Potem wam powiem jak już wyrazićie swoje opinie.

Moja piosenka

[ Dodano: 25-04-2005, 17:30 ]
Aha to a'capella :D NIe mam sprzetu, a poza tym sie nie nadaje :P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Michael »

Coś się stało z plikiem z pierwszego mojego postu,dlatego zamieszczam go jeszcze raz 8)
http://rapidshare.de/files/1428457/Malan_feat.Michael-Sorry_Seems_To_Be_The_Hardest_World.mp3.html
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

kasiu juz sciagam :D:D:D:D
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Kasia »

Ale jestem głupia! Właśnie obie uświadomiłam, że teraz wszyscy bedą wiedzieli jaki straszny mam głos!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

przestan kasiu!!!!!! nie mow tak!! dziekuje ze udostepnials sowje nagranie.. niestety troche trudno mi napisac recenzje, bo raz. nie znam wogole piosenki 2.nie ma podkladu.... a ta piosenka jest taka smutna wiec chociaz gitarka by sie przydała... daj mi namiary na ten kawałek to moze mam kareoke.. (albo chociaz mid :P) buzka i gratuluje!!!!!!!
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Kasia »

Hehe raczej nie znajdziesz :P Ale moge ci podać autora tekstu i muzyki. :D Hehe, ale mi głupio. To ja :P A ty załatw mi jakieś podkłady, bo nie mam co śpiewać, samo a'capella mam :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

no to przyznaj sie co to :D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Kasia »

No podałam tekst jako wiersz w temacie w tym dziale "wiersze i opowiadania" :D Hehe, nikt nie zauwaył. Serio sama wymyslałam. :P Melodie też dlatego taka denna. :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

hmmmm to zastanowmy sie skąd by tu wziąsc podklad... moze jakies pianinko... tak jak np alicia keys wykorzystała sonate księzycową.... :) sliczne!!! a włąsnie... Ps. czy zna ktos kawałki w ktorych ta sonata jest jeszcze wykorzystana??? Buzka!
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: ANETA »

Kasiu - masz ciekawy głosik, tylko trzeba by było zmienic melodie albo słowa bo troszke to sie nie zgadza. Jestem krytyczna wobec głosów ale tu jest nieźle :grin: przynajmniej nie fałszujesz. Jesli potrafisz spiewac mocniej i wyżej to mile widziane kolejne wykonanie


Michael
- szkoda ze nie wiem który z tych chłopaków to ty bo jeden z nich spiewa naprawde ciekawie. Z reszta obaj spiewacie fajnie, kurde naprawde mi sie podoba :wink:
Najlepsza jest zapowiedź Eltona Johna :)
I przynaje sie bez bicia ze słucham tej piosenki ciągle bo naprawde stała sie moim hitem dzisiejszego dnia :grin: bo jest zaspiewana z wiekszym uczuciem niż oryginał
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Robert »

Kasiu ----> bardzo ladna piosenka. Glos tez mily dla ucha :) szkoda ze a capella i jakosc atka marna, trzeab Ci zalatwic profesjonalne studio :)

chlopaki----> wymiatacie XD nic dodac nic ujac :)

jak kiedys cos nagram to dam, ale musze wygonic rodzine z chaty do sesji rotfl. tyle ze uprzedzam, wokalnie utalentowany nie ejstem :) na scenei jestem czesto i chetnie, ale wole role scenarzysty rezysera i aktora. ewentualnie nawet zatanczyc moge. z artystycznych rzeczy jeszcze tak bardzo ewentualnei cos narysowac. ale ze spiewaniem u mnie lipa XD
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Michael »

ANETA pisze:Kasiu - masz ciekawy głosik, tylko trzeba by było zmienic melodie albo słowa bo troszke to sie nie zgadza. Jestem krytyczna wobec głosów ale tu jest nieźle :grin: przynajmniej nie fałszujesz. Jesli potrafisz spiewac mocniej i wyżej to mile widziane kolejne wykonanie


Michael
- szkoda ze nie wiem który z tych chłopaków to ty bo jeden z nich spiewa naprawde ciekawie. Z reszta obaj spiewacie fajnie, kurde naprawde mi sie podoba :wink:
Najlepsza jest zapowiedź Eltona Johna :)
I przynaje sie bez bicia ze słucham tej piosenki ciągle bo naprawde stała sie moim hitem dzisiejszego dnia :grin: bo jest zaspiewana z wiekszym uczuciem niż oryginał
Ja zaczynam tę piosenkę.No wlasnie mialem o tyle pecha,ze mi przypadly "wyjące"kwestie.Poza tym używalem mikrofonu multimedialnego,a kumpel profesjonalnego,dlatego pewnie mój wokal jest gorszy w tym kawałku.Nie mniej też jestem zdania,że mój kumpel ma fajny głos :D Żeby nie bylo wątpliwości-ja nie mam takiego wyjącego głosu :P Juz pisałem,ze specyfika tego kawalka wymaga,aby powyć w niektorych miejcach.Dzięki Anetka za ciepłe słowa :razz:
Kasia Twój kawalek mi podchodzi pod poezję śpiewana :) Szkoda tylko,ze nie odważyłaś sie poeksperymentować ze swoim głosem 8)

[ Dodano: 2005-04-26, 22:48 ]
No ludziska zamieszczać swoje nagrania,co jest z Wami.Na razie tylko 2 osoby sie odważyły.Ujawnić talenty.Szkoda,że Edyta tego nie posłucha :P
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Robert »

Szkoda,że Edyta tego nie posłucha
nigdy nic nie wiadomo ;)




ja swoje wycia umieszcze kiedystam :) jak rodzina wyjedzie i bede mogl spiewac :) tyle ze ja naprawde nie umiem rotfl :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

juhuuu :D:D:D znalazłam cos dla naszych zdolniachów... :D:D:D:


-> -> -> http://www.niehs.nih.gov/kids/music.htm#index


good luck :D:D:D:D:D:D i czekamy :D:D:D:D:D
ODPOWIEDZ