A w telewizji...

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: A w telewizji...

Post autor: Magda M »

marlena pisze:
magdamiecz pisze: tez wolałam bez smerfikow.... szkoda ze są ze smerfikami... łeeee
dokładnie! ja to chyba nigdy nie ogladałam tych odcinków ze smerfikami! dlatego jak wczoraj sobie właczyłam smerfy - strasznie mnie drazniły te maluchy!
heheh... milosc do dzieci az z nas bije.. hehehe... :D:D:D:D

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

wnioskuje o Smefry bez tych SMERFIĄTEK, SMERFYIKOW czy jak ich tam... :D:D:D:D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: A w telewizji...

Post autor: vanity »

wnioskuje o Smefry bez tych SMERFIĄTEK, SMERFYIKOW czy jak ich tam...
...możesz sobie wnioskować i tak ci to nic nie da...

jedynym sposobem jest jeszcze większe pogubienie odcinków w tvp. czyli oglądaj tak jak jest, może kiedyś dobrze trafisz.

ps. ja miałam nadzieję że jak wracają smerfy to pokażą je od odcinka nr 1 do ostatniego. nadzieja matką głupich, no cóż autorowi powiedzonka pogratulować ...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: A w telewizji...

Post autor: Magda M »

no to ja jutro robie atak na TVP 1... niebawem chyba im znikna odcinki ze smefikami :D:D:D:D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: A w telewizji...

Post autor: Aro »

vanity pisze:
wnioskuje o Smefry bez tych SMERFIĄTEK, SMERFYIKOW czy jak ich tam...
...możesz sobie wnioskować i tak ci to nic nie da...

jedynym sposobem jest jeszcze większe pogubienie odcinków w tvp. czyli oglądaj tak jak jest, może kiedyś dobrze trafisz.

ps. ja miałam nadzieję że jak wracają smerfy to pokażą je od odcinka nr 1 do ostatniego. nadzieja matką głupich, no cóż autorowi powiedzonka pogratulować ...

Nie będzie odcinka pierwszego ponieważ TVP nie emituje pierwszej serii, a już tą od której są smerfiki. Odcinki prawdopodobnie lecą prawidłowo tyle, ze nie od początku. TVP ok6, 7 lat temu emitowała jeszcze inne Smerfy które podrózowały po róznych miejscach. Być moze wyemitują to za jakis czas. A te nasze najstarsze Smerfy raczej sie nie pojawią bo puscili by je teraz.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: A w telewizji...

Post autor: Magda M »

no to cóz... poczekajmy az te smerfiki dorosną i stana sie smerfami... hehe :D:D:D

PS> kto by pomysl ze ten temat wywola takie poruszenie na forum :D:D:D: Smerfy rules :D:D:D:D
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: A w telewizji...

Post autor: Kasia »

u mnie w mieście na przystanku koło szkoły jest plakat smerfów (tych nowych sądząc po tym że był smerf-tarzan i smerf-surfinowiec) i pisze ze lecą i w poniedziałek i we wtorek o 19.00. A ja wczoraj przegapiłam. :( Ale za tydzien juz mi nic nie umknie. :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: A w telewizji...

Post autor: vanity »

Nie będzie odcinka pierwszego ponieważ TVP nie emituje pierwszej serii, a już tą od której są smerfiki. Odcinki prawdopodobnie lecą prawidłowo tyle, ze nie od początku. TVP ok6, 7 lat temu emitowała jeszcze inne Smerfy które podrózowały po róznych miejscach. Być moze wyemitują to za jakis czas. A te nasze najstarsze Smerfy raczej sie nie pojawią bo puscili by je teraz.
to nie jest pytanie do ciebie ArO ale czemu tvp nie pokazuje pierwszej serii? dla mnie to trochę niepojęte, tyle lat minęło..... bajka na wysokim poziomie dla dzieci.... mojej forsy im szkoda czy co?

dziś, albo raczej już wczoraj bo jest po północy, o 15.00 leciał Mój pierwszy raz. znowu bez Edyty. w tym przypadku taki zamęt z powtórkami zrobili że tylko wziąć linę.... ja czekam na Edzię nie ukrywam... odcinków 1 razu było chyba koło 10, nie wiem czy oni do tych 10 nie potrafią liczyć czy co. sorki ale denerwuje mnie tvp tak strasznie że absolutnie (jakby powiedziała pani Surmaczowa) nie dziwi mnie że ludzie nie chcą na ten bur del dawać kasy.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: A w telewizji...

Post autor: Grzechu »

vanity pisze:nie dziwi mnie że ludzie nie chcą na ten bur del dawać kasy.
Ave !
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: A w telewizji...

Post autor: DeathlySilence »

A juz od dwóch tygodni TVN zarzucił kultowy serial (przynajmniej dla mnie) => Przystanek Alaska od poniedziałku do piatku o 14.35 :)

Jeszcze żadnego nie ominąłem, jak nawet godzinowo mi nie pasuje to angażuje video w tym celu...polecam :P

A smerfy, chyba z nich wyrosłem, kiedys mnie bardzo kręcily, ale teraz sa jak dla mnie nudnawe...bardziej wole teraz głupawe bajeczki jakie puszczaja na cartoonnetwork, i te mniej głupawe... ;)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: A w telewizji...

Post autor: B@r »

Tak a propos smerfików - mnie zawsze zastanawiało skąd się biorą smerfiki. W sumie jedyną podejrzaną była Smerfetka ;)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: A w telewizji...

Post autor: Aro »

Apropos Smerfetki to zaimponowała mi ostatnio. Wspinała się po ścianie w szpilkach. :D
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: A w telewizji...

Post autor: FRYMIK »

Kobiety potrafia w każdej sytuacji zabłysnąć :P
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: A w telewizji...

Post autor: ANETA »

ArO pisze:Apropos Smerfetki to zaimponowała mi ostatnio. Wspinała się po ścianie w szpilkach. :D
Racja, mnie tez to zdziwiło i pełne uznanie dla Smerfetki.

Juz nie moge sie doczekac kolejnych odcinków :D co prawda rodzice dziwnie na mnie patrza kiedy oglądam Smerfy ale co tam...troche dzieciństwa mi sie jeszcze należy.... :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: A w telewizji...

Post autor: Magda M »

ta smerfetka to taka cicha woda... :D:D:D:D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: A w telewizji...

Post autor: DeathlySilence »

Prosze nie robić ze Smerfetki niewiadomo kogo ;) ...teraz cicha woda, a zaraz padnie cicho...dajka...Smerfetka jest czysta jak łza :) Przecież wszyscy wiedzą, że dzieci biora się z kapusty, lub w paczce od bociana...więc dlaczego niby Smerfiki miałyby pochodzic skądinąd :wink: :lol:
ODPOWIEDZ