Michael Jackson

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Michael Jackson

Post autor: vanity »

Ania3 pisze:Ja najpierw zobaczyłam wideo potem artykuł,ale odczucia mam identyczne. Jak mogli tak małemu dziecku coś takiego zrobić, dorośli ludzie nie są gotowi na dzielenie się z całym światem swoimi emocjami a oni kazali mówić tej dziewczynce. Nie uwierzę w to że sama się pchała i uparła żeby mówić publicznie o swoim ojcu. Czy oni nie mają serca Żal mi tych dzieciaków
Dziś często ten fragment był komentowany w mediach. Dziwnie się na niego patrzyło. Stoi dziecko przy mikrofonie, naokoło rodzina, która z każdej strony przez cały czas klepie je po ramieniu. A potem komentarze dziennikarskie "jak oni mogli, przecież Michael chronił ich prywatność (twarze).". Rzeczywiście, ile razy to było, że dzieci szły ze szmatami na twarzach by media nie poznały ich twarzy?
Ania3
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 222
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:54
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Kraków

Re: Michael Jackson

Post autor: Ania3 »

Meg pisze:Dzieci tutaj ucierpią najbardziej ale dla mnie wystąpienie córki (może jestem naiwna) było bardzo wzruszające i prawdziwe...
Nie, ja nie powiedziałam, że nie było prawdziwe, wierzę, że było, powiem więcej było bardzo poruszające tylko że do takich rzeczy nie wolno zmuszać dzieci. Może dorośli powinni czuć się zobowiązani do podzielenia się kilkoma słowami z oczekującą na to publicznością, ale nawet gdyby nie zrobili tego powinno być wybaczone to im bo śmierć bliskiej osoby to najtrudniejsze chwile. Dla tych dzieci zawalił się świat, straciły swojego tatusia i przy okazji serwuje się im jeszcze kilka nowości np. wystąpienie przed milionową publicznością., bo nie przypominam sobie by MJ występował ze swoimi dziećmi.
Bardzo podobało mi się wystąpienie Brooke Shields, pokazała MJ jako zabawnego, radosnego chłopca, którym zawsze był.
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: Michael Jackson

Post autor: Maya »

Oglądając ceremonię również się wzruszyłam najbardziej przy wystąpieniu jego córki. Wspaniali artyści, piękne przemówienia.Najbardziej powalający był występ Ushera. Zaczynam doceniać i poznawać Michela dopiero po jego śmierci szkoda, że tak późno... Dostrzegam, ze to mimo wszystko był kochający człowiek o wielkim sercu.
Taki pogrzeb mógł mieć tylko król muzyki pop...
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Michael Jackson

Post autor: princess_edyta »

Moze powiecie ze glupia jestem ale nie moge sie powstrzymac od placzu ,jak slysze jego muzyke to zaraz mnie bierze ! Tak wlasnie bylo jak ogladalam ta uroczystosc w Staples Center ...jak tylko leciala jego muzyka tak i mi lecialy lzy ! Ktos mi powiedzial ,ze jestem nienormalna troche :/ a ogladajac jego koncerty na zywo nie moge sie napatrzec co on w stanie byl zrobic .Te jego rece i ruchy byly niesamowity jak nimi wladal a publicznosc szalala na na kazdy ruch palca :) Tak mi szkoda ,ze tak skonczyl ...odszedl o wiele za szybko ! :<<<
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Michael Jackson

Post autor: Natu$ »

Jackson mógł zostać zamordowany

Szef policji z Los Angeles William Bratton nie wyklucza, że Michael Jackson mógł być zamordowany. W wywiadzie dla telewizji CNN oświadczył, że śledczy muszą zaczekać na wyniki autopsji - informuje agencja dpa.

Dopiero konsultacje z lekarzem sądowym rozstrzygną, czy sprawa ta będzie traktowana jako kryminalna. Dopóki to nie nastąpi będzie prowadzone "szeroko zakrojone dochodzenie" - powiedział Bratton. Śledczy zamierzają sprawdzić przyjmowane przez Jacksona leki oraz przesłuchać jego licznych lekarzy.

Według CNN mogą minąć jeszcze nawet dwa tygodnie zanim znane będą oficjalne wyniki badań toksykologicznych. Nie ma jeszcze również wyników niezależnej sekcji zwłok, którą zleciła rodzina Jacksona.

Król popu zmarł niespodziewanie 25 czerwca w wieku 50 lat z powodu problemów kardiologicznych. Władze podejrzewają, że przyczyna śmierci piosenkarza związana jest z jego uzależnieniem od leków.
Źródło -> Onet.pl
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Michael Jackson

Post autor: ja30 »

cos musi byc w tym. tak nagle sprawy kariologiczne. mowili wczesniej o raku skory itp. ta sprawa i tak sie nie wyjasni jak ze smiercia M.Monroe,E.Presleya,B.Lee i innych nanych ludzi.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Michael Jackson

Post autor: ja30 »

znalazlem na wrzucie nie publikowana piosenka jacksona jedna ze 100innych aby jego dzieci mieli za co zyc.
fragment tylko jest:
http://w450.wrzuta.pl/film/3mT61aqaJ8n
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Michael Jackson

Post autor: pijej1 »

przesłuchałem właśnie najnowszy album pt. "The stripped remixes" w tele tygodniu napisano o nim:
"... to mieszanka piorunująca - piosenki przy których można się doskonale bawić i świetnie zrelaksować (...) dziś tak dobrych piosenek pisać nikt nie potrafi..."

jako fan jacksona jakoś ciężko mi uwierzyć w to co napisali, mam wrażenie, że bardzo przesadzili...

spodziewałem się po prostu czegoś zupełnie innego - energetycznego a album jest akustyczny spokojny relaksujący

[ Dodano: 05-08-2009, 13:39 ]
Coś dla fanów Jacksona:

[img=http://img38.imageshack.us/img38/7264/coverskz.th.jpg]

jeśli o mnie chodzi to nie powaliło mnie to na kolana - jakby co mam link na prive
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Michael Jackson

Post autor: Marcin A. »

http://www.youtube.com/watch?v=qF0o-W5uu8o
Rewelacja. Nie tylko głos, ale i wygląd.
Tak mi żal.... ;(
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Michael Jackson

Post autor: pijej1 »

od rana piszą o tym wszystkie portale więc i tutaj tylko wspomnę choć słów kilka jednak Jackson został zamordowany...
lekarz zostanie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Michael Jackson

Post autor: vanity »

pijej1 pisze:od rana piszą o tym wszystkie portale więc i tutaj tylko wspomnę choć słów kilka jednak Jackson został zamordowany...
lekarz zostanie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci...
Nie dziwi mnie to, bo to chyba trochę dziwne dawać pacjentowi tyle leków, tyle lat, takie mocne, i bodaj część z nich podaje się jedynie na salach operacyjnych. Co to za lekarz? Maryśke by Jacko dał na złagodzenie bólu a nie koktajle leków.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Michael Jackson

Post autor: pijej1 »

w sieci jest już trailer do filmu o ostatniej trasie jacksona!!! jego powrót byłby jak wybuch bomby atomowej równie spektakularny co porażający ogromem talentu michaela!!!

http://www.youtube.com/watch?v=cyrkcz7msfY
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Michael Jackson

Post autor: Bob »

słucham odswieżona jubiluszową wersję Thrillera, nowsze wersje do mnie nie trafiają , juz sie zestarzały w kilkanaście miesięcy po nagraniu, stare kawałki sa nieśmiertelne, dzięki produkcji Quincy Jonesa, geniusza!
Poza tym zakupilem 2 japonskie reedycje -box z singlami i wydawnictwo z 12 bonusami, wersja cd przeznaczona pod blu ray ale powinna chodzić w zwykłym odtwarzaczu, na dzien dzisiejszy bedzie mi brakować jednego kawalka z sesji do Thrillera- z 3 reedycji ktora ukazala sie w Japonii, zawierajaca brakujacy kawalek- Got The Hots , który własnie ściagnęłem
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Michael Jackson

Post autor: princess_edyta »

widzieliscie TO ....

Michael Jackson's THIS IS IT Clip - Human Nature
http://www.youtube.com/watch?v=OZKHentT ... re=popular
:beczy: ;(
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2009, 15:59 przez princess_edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Michael Jackson

Post autor: pijej1 »

w przedsprzedaży pojawiły się już singiel This is it i album 2CD this is it

http://www.amazon.com/This-Michael-Jack ... 856&sr=1-2
ODPOWIEDZ