Boutique - wątek oficjalny :)

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: alicja »

Alek tak nam pięknie wszystko opisał, że ja już siedzę jak na szpilkach i czekam do pierwszego :D No i jeszcze wiadomość, że być może będzie możliwość ściągnięcia ze stony Boutique filmiku o kulisach tej sesji, przyprawia mnie o mocniejsze bicie serducha :razz:

Pozdrawiam wszystkich niezmordowanych czatowników, super że jesteście! Ostatni Chat był The Best! :)

A dla Alka przesyłam ogromnego wirtualnego CMOKA za to, że JEST i wie ile dla nas znaczy nawet najmniejsza wiadomość o Edycie (lub od Edyty :wink: ), za to, że tak cierpliwie nam wszystko pisał i był z nami do późna i w ogóle, że jest takim ciepłym człowiekiem... aha no i oczywiście za tą niespodziankę z remixem na zakończenie listy!!! CMOK :wink:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: kinga »

zaraz się ktoś odezwie kto wszystko pamięta co nam pisał ALEK!!!!
Homerowa, wyczuwam zlośliwość :>

Na takie #CIACH# akurat nie zwracam uwagi 8)
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: Kasia »

ALE SUUUPER!!!!!!!!!
Nie mogę się doczekac. :) Na pewno bedą piekniuśkie zdjęcia. :grin: Supcio. :DDDDD
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: Marcin A. »

Cudownie-WIELKI powrót w WIELKIM stylu.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: Estratos »

Piszac w imieniu Alka pragne z nieukrywana radoscia zakomunikowac, iż:

1. Calosc materialu o Edycie w "BOUTIQUE" liczy 12 stron, z czego 8 stron wypelniaja zdjecia, 2 strony to kulisy sesji (+12 malych zdjec) i kolejne 2 strony to wywiad :-)
2. BOUTIQUE bedzie mozna kupic w EMPIKACH na terenie calego kraju juz 1 czerwca. W innych punktach sprzedazy najpozniej 2 czerwca.
3. BOUTIQUE kosztuje jedynie 3,90 zl :-)
4. Na stronie www.boutique.com.pl lada dzien beda na Was czekaly konkursy i dodatkowe fotki z sesji.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: vanity »

supcio, już się nie mogę doczekać..... ah znowu fajne zdjątka, może jakieś nowe tapetki będą z nowych zdjątek....
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: homerowa »

kinga pisze:
zaraz się ktoś odezwie kto wszystko pamięta co nam pisał ALEK!!!!
Homerowa, wyczuwam zlośliwość :>

Na takie #CIACH# akurat nie zwracam uwagi 8)
Nie to nie tak Kingo!
Przepraszam jesli uraziłam ;-)
Chciałam w ten sposób pokazać że jak ktoś pamięta to niech napiszę, bo ja wszystkich nie spamiętałam ;-)
Alek2
Sit down
Sit down
Posty: 89
Rejestracja: 22 kwie 2005, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: Alek2 »

Witam,

zgodnie z obietnicą, teraz, kiedy produkcja jest już zamknięta a pismo się drukuje, zdradzę wam kilka rzeczy o sesji:

1. Edyta prezentuje się w 5 kreacjach - dwie są autorstwa Agnieszki Maciejak, jedna Karoliny i Magdy Brodzińskich, jedna Natalii Jaroszewskiej i jedna Macieja Zienia.
2. Zdjęcia robił Krzysztof Opaliński.
3. Sesja odbyła się w ogrodach pałacu w Oborach, nieopodal warszawskiego Konstancina.
4. Za make-up Edyty odpowiadała Ewa Gil a fryzury są dziełem Maćka Wróblewskiego. Nad produkcją sesji czuwali z ramienia "Boutique" Magda Tumiel i Paweł Marczewski.
5. W magazynie znajdzie się 8 dużych, całostronicowych zdjęć Edyty - 2 w postaci "rozkładówek", 4 na pojedyńczych stronach, 1 na okładce i 1 przy wywiadzie.
6. Materiał o Edycie w sumie zajmuje 12 stron - poza sesją, znajdziecie także 2 kolumny reprotażu z sesji, ozdobione 12 zdjęciami z planu oraz 2 stronicowy wywiad z Edytą.
7. Trochę o piśmie: "Boutique" dostępny jest w sieci Empików i większości kiosków Ruchu, Kolportera i Relay. Może go nie być w mniejszych sieciach kolporterskich. Pismo kosztuje (bo wiem, że były jakieś wątpliwości) 3,90 zł, 124 strony, format 180 x 230 mm, lakierowaną okładkę, wydawane jest na dość dobrym gatunkowo papierze (nie pytajcie o specyfikację - jestem blondynem :lol: ), ma nakład 60 tysięcy, jest ogólnopolskie.
8. Spotkanie z Edytą w ramach promocji sesji jest zaplanowane na 7 czerwca w warszawskim Empiku (Nowy Świat), rozpoczyna się o godzinie 17.00. W ramach spotkania przewidziana jest rozmowa z Edytą i projektantami, być może premiera filmu z planu sesji, podpisywanie płyt, "Boutique", plakatów.
9. A propos plakatów - prawdopodobnie na imprezę przygotujemy kilkaset PROMOCYJNYCH plakatów ze zdjęciami z sesji. Prawdopodobnie potem nie będzie już możliwości ich dostania. Przykro mi, ale nie chcemy na nich zarabiać, tylko zrobić dodatkową przyjemność tym, którzy przyjdą na spotkanie w Empiku. Stąd nie będzie żadnej dystrybucji ani większego, komercyjnego nakładu.
10. Co do zdjęć z sesji - bonusy będą dostępne od połowy czerwca zarówno na stronie "Boutique" (www.boutique.com.pl) jak i oficjalnym website Edyty (www.edyta.net). Na obu stronach znajdą się także zdjęcia z planu produkcji oraz (trzymajcie kciuki) film z planu. Taką przynajmniej mamy nadzieję z Mariuszem :)

To chyba wszystko, a teraz bonus ode mnie dla was:
http://www.boutique.com.pl/image/okladka_highres.jpg

Pozdrawiam gorąco
Alek Rogoziński
Boutique
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: kinga »

Dzieki Alek, mam nadzieję że filmik wypali :D
Czyli nie będę miala plakatu... nie mogę przyjechać 7-go do Wawy... szkoda :sad:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: Estratos »

Dzieki za wyczerpujace informacje :P Na okladce widnieje cena 3,95 :lol:
Alek2
Sit down
Sit down
Posty: 89
Rejestracja: 22 kwie 2005, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: Alek2 »

To prawda i moje niedopatrzenie - 3,95 zł. Mam nadzieję, że nie jest to wygórowana cena...
Justa
The story so far
The story so far
Posty: 447
Rejestracja: 10 lut 2005, 10:41
Lokalizacja: Polska

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: Justa »

oj te 5 groszy jakoś znajdziemy w portfelu :D
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7365
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: Piter »

Biorąc pod uwagę zdjecie jakie Justa ma w avatarze 3,95zł to nie za dużo! ;)
Bejbe
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 30 kwie 2005, 23:08
Lokalizacja: z sieci

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: Bejbe »

Widze, ze cena Boutique skoczyla o calego zeta w gore od zeszlego miesiaca :D Ale i tak 3,95 jest ok.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Boutique - wątek oficjalny :)

Post autor: Estratos »

Bejbe pisze:Widze, ze cena Boutique skoczyla o calego zeta w gore od zeszlego miesiaca :D Ale i tak 3,95 jest ok.
No bo zwiekszyli rozmiar i poprawili papier :-)
ODPOWIEDZ