Edyta popiera "Paradę równości"

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Aro »

Gwiazdy poprą "Paradę Równości"

Gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej poprą "Paradę Równości" w Warszawie. W czasie "Dni Równości" wystąpią, między innymi, Alicja Majewska, Anja Orthodox i Waldemar Kocoń.

Na konferencje w ramach "Dni Równości" i marsz zaplanowany na sobotę (11 czerwca) zaproszona została także Edyta Górniak. W rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową artystka podkreśliła swoje poparcie dla marszu gejów i lesbijek.

Gwiazdy podkreślają, że wezmą udział w paradzie niezależnie od swoich poglądów. Alicja Majewska zaśpiewa zarówno w czasie "Dni Równości", jak i podczas odsłonięcia pomnika generała Grota-Roweckiego.

Współorganizator "Dni Równości" w Warszawie, Łukasz Pałucki, zapowiedział wizytę polityków, także z zagranicy. Wśród nich ma być przewodnicząca niemieckich Zielonych, Claudia Roth. Swoją obecność zapowiedziała wicepremier, Izabela Jaruga-Nowacka, pełnomocnik rządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn Magdalena Środa oraz międzynarodowe organizacje broniące praw człowieka, takie jak Amnesty International.

Prezydent Warszawy, Lech Kaczyński, zakazał przemarszu homoseksualistów przez miasto. Zamiast tego, odbędzie się 8 wieców. Wysłanie swoich obserwatorów na paradę zapowiedział Komitet Helsiński.
/Onet.pl/
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Virtual Tom »

Bardzo miły akcent ze strony Edyty 8)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Aro »

Ja jestem (pozytywnie) zaskoczony, że Edyta tak otwarcie popiera gejów i lesbijki bo o ile wiem nigdy tego wcześniej nie robiła.

Warto dodać, że Anna Mucha także popiera marsz, a nawet pisze na swojej oficjalnej stronie, że ma zamiar w nim uczestniczyć.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Virtual Tom »

Odważna ta Mucha 8)
Ja bym nie chciał uczestniczyć, po tym co się działo marszu w Krakowie. Młodzież Wszechpolska niestety czuwa 8)
Pozostanę więc przy wsparciu zadeklarowanym. 8)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Piter »

Brawo Edyta, Brawo Majewska, Orthodox, Kocoń, Mucha i cała reszta która popiera takie marsze także po cichu!! :)
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Adi »

Ja niewiem dlaczego takie osoby maja byc gorsze od heterykow :mrgreen: ja jestem za rowniez dolaczam sie do osob ktore popieraja ta parade :wink:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: vanity »

dobrze że artyści to popierają bo Kaczor przesadza z tym.

druga sprawa, czy wtedy w Krakowie jak była ta parada, to w ten sam dzień zezwolona na paradę Młodzieży Wszechpolskiej? może to tu jest problem aby nie byli jednego dnia. zresztą ja mam jak najgorze zdanie o Młodzieży - mówią o Bogu, itd, ale tolerancji to za grosz nie mają. nie zdziwię się jak któregoś zarządają otwarcia Oświęcimia dla gejów i lesbijek, bo raczej zmierzają w tym kierunku, coś jak fundamentaliści islamscy, nie chcesz żyć jak my ci każemy to "do piachu".
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: FRYMIK »

Ja tam nic nie mam do nie-heteryków, ale czy naprawdę te marsze sa potrzebne, to tylko oni wiedzą. Wśród moich przyjaciół jest kilkoro ludzi o odmiennej orientacji i dziewczyny i faceci. Oni nie popierają tych demonstracji zachowań, twierdzą, że są tacy sami jak inni, a przecież heteroseksualni nie afiszuja się ze swoimi upodobaniami. Widocznie niektórzy mają potrzebę skandowania swoich "ciśnień"
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Aro »

Frymik, a uważasz, ze ludzie sami siebie nauczą się tolerancji do tego, co jest inne, czego nie znają :?: Nie wiem czy akurat taka parada pomoże, ale nie robienie nic tez nie za wiele da.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: vanity »

jeśli pielęgniarki, górnicy itd moga się przejść paroma ulicami by zwrócić uwagę na jakieś ich problemy, to dlaczego homoseksualiści nie mieliby mieć prawa do tego samego.
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: karol »

Mnie jedynie irytuja"przebierancy" w takiej pradzie(zwlaszcza na zachodzie)fajnie byloby,gdyby homeseksualisci pokazali ze sa normalnymi ludzmi...
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: monia80 »

Edyta popiera marsz Gejow i lesbijek -szanuje jej zdanie, ale co tu popierac :roll: dla mnie to dlugi temat nie wypowiadalam sie nigdy zeby nie rozpetac tu wojny, ale gejom i lesbijkom mowie-NIE bo jak sobie wyobrazaja oni zakladac rodziny wychowywac dzieci-dla mnie jest to niepojete i tyle a szczerze powiedziawszy na wymioty mnie bierze gdy widze dwoch gosi calujacych sie ...noi teraz sie zacznie......
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Adi »

monia80 pisze:Edyta popiera marsz Gejow i lesbijek -szanuje jej zdanie, ale co tu popierac :roll: dla mnie to dlugi temat nie wypowiadalam sie nigdy zeby nie rozpetac tu wojny, ale gejom i lesbijkom mowie-NIE bo jak sobie wyobrazaja oni zakladac rodziny wychowywac dzieci-dla mnie jest to niepojete i tyle a szczerze powiedziawszy na wymioty mnie bierze gdy widze dwoch gosi calujacych sie ...noi teraz sie zacznie......
No pewnie ze sie zacznie napisze ci pare slow na ten temat za tydzien, bo nie mam czasu. Nie pomyslalbym ze jestes az tak anty nastawiona do takiej orientacji.

Mi to jest obojetne kto z kim sypia, jesli sa szczesliwi to chwala im za to.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: monia80 »

ja nie wypowiadam sie jednak na ten temat ,bo naprawde ludzie mnie tu zezrecie zywcem :P a ja bym chciala jeszcze sobie pojechac na koncerty edzi i zdjatko z nia zrobic a nie zamierzam w jakims kombinezonie kamuflarzowym przyjezdzac :P Ja naprawde mam bardzo negatywne ,ostre zdanie na temat tego typu zwiazkow wiec szkoda sie klocic.

Trzypion wie cos nie cos na ten temat ;) i juz wiesz dlaczego nie chce w tej dyskusji brac udzialu :P
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Adi »

monia80 pisze:ja nie wypowiadam sie jednak na ten temat ,bo naprawde ludzie mnie tu zezrecie zywcem :P a ja bym chciala jeszcze sobie pojechac na koncerty edzi i zdjatko z nia zrobic a nie zamierzam w jakims kombinezonie kamuflarzowym przyjezdzac :P Ja naprawde mam bardzo negatywne ,ostre zdanie na temat tego typu zwiazkow wiec szkoda sie klocic.

Trzypion wie cos nie cos na ten temat ;) i juz wiesz dlaczego nie chce w tej dyskusji brac udzialu :P
Masz prawo miec wlasne zdanie ale skoro niechcesz rozwinac swoich mysli na ten temat to po co wogole go zaczynac :mrgreen:

Z mojego punktu widzenia, nic nie mam do takich osob, szczerze powiedziawszy takie osoby sa fajniejsze od haterykow. Ale jest wyjatek draznia mnie niestety takie osoby w przypadku facetow ktorzy przesadnie podkreslaja swoja urode przeroznymi malowidlami, chociazby ten gostek z angielskiego big brothera jego ubior i sposob poruszania (okropne) ale nikt nie jest idealny i nawet jesli nam sie to nie podoba pozwolmy takim osoba normalnie funkcjonowac.
ODPOWIEDZ