Edyta popiera "Paradę równości"

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Aro »

Titter pisze:...najlepiej byłoby zamknąć ten temat.. Po paradzie i KONIEC!
Ale dlaczego :?: Podaj jakiś konkretny powód.

Jeśli ktoś się wypowiada obrażając inne osoby (w tym przypadku o orientacji homoseksualnej) to musi się spodziewać, że będzie tutaj przez niektóych atakowany.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Titter »

No właśnie dlatego, żeby się wzajemnie nie obrażać - ta dyskusja wg mnie do niczego nie prowadzi. Nie uważam, żeby osoby ( nie mam na myśli żadnych konkretnych )które mają określone stanowisko ( za lub przeciw ) w sprawie zmieniły zdanie pod naciskiem innych. I tak w kółko.. W każdym bądź razie ja już tu nie zaglądam. Nie zamierzam się denerwować.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Aro »

Titter, ale nikt nikomu tutaj chyba nie broni wyrażania swoich racji. Chodzi tylko o sposób w jaki to się robi. Nie wiem już kto, ale ktoś napisał, ze mu sie żygać chce jak widzi całujących się facetów. Coś takiego. Wydaje mi sie, ze to jest krytykowane.
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Ravek »

Titter, masz rację. Ta dyskusja do niczego nie prowadzi:) Też tak uważam. Z jednej strony nie powinno się pozwalać na takie traktowanie, z drugiej zaś wywoływanie kłótni na tym forum nie ma głębszego sensu. Żeby miało sens, osoby dyskutujące powinny uzywać "głowy do myslenia". Taka monia80 czy też fajna wiedzą lepiej, czego chcą geje, niż oni sami. Czemu czytam tutaj, że "my heterycy nie pozwolimy, by te #CIACH# adoptowały dzieci". Ale przecież geje nie o to walczą. No ale, po co tu snuć wywody? Ja wolałbym się z monią80 spotkać i podyskutować. To chyba miałoby sens, bo takie przekrzykiwanie się napewno sensu nie ma. Tyle, że monia80 i fajna mogłyby dać sobie spokój z atakowaniem. Bo one nie wyrażają poglądów, lecz atakują.
A znacie taką teorię, że bardzo często to osoby homoseksualne, nie chcioane przez nikogo, nie akcpetujące same siebie obrzucają wyzwiskami gejów i lesbijki, którzy zyją w zgodzie ze sobą? Przykład: jeden z polityków - polityków prawicy rzecz jasna. CHyba każdy wie o kogo chodzi:)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Piter »

Ja nie wiem, w parlemencie jedynie SLD, SDPL i UP nie wypowiadają sie źle o gejach.
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Ravek »

Chyba zacznę szukać męża na tym forum... :D:D:D:D:D:D:D
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: fajna »

Ravek pisze:Monia80 i fajna tak się wzajemnie bronią i adorują, że byłbym gotów pomysleć, że są les;) :D
Do twojej wiadomosci: nie jestem les, lecz jak najbardziej hetero, a to ze popieram czyjeś zdanie o niczym nie świadczy. Idąc twoim tokiem myslenia znaczyłoby, że każdy kto popiera paradę jest homo, a przecież tak nie jest. I z łaski swojej nie obrażaj mnie. Ja nie wiem co z wami jest? Jeszcze nikomu nie ublizyłam ani nikogo nie obrazilam, a co chwilę ktos mnie ocenia i pisze jaka ja jestem. Może byście tak wyluzowali troszke co?!

[ Dodano: 2005-06-12, 17:22 ]
monia80 i fajna mogłyby dać sobie spokój z atakowaniem. Bo one nie wyrażają poglądów, lecz atakują.
A znacie taką teorię, że bardzo często to osoby homoseksualne, nie chcioane przez nikogo, nie akcpetujące same siebie obrzucają wyzwiskami gejów i lesbijki, którzy zyją w zgodzie ze sobą?


Nikogo jeszcze nie zaatakowałam tylko sie bronie własnie, bo z chwilą gdy wypowiedzialam swoje zdanie posypały sie na mnie gromy. Ponadto nie jestem osobą niechcianą. Wręcz przeciwnie- bardzo kochana i szczęśliwą, wiec bynajmniej nie wyrzucam z siebie frustracji jak sugerujesz. Nikogo, powtarzam NIKOGO nie obrzuciłam wyzwiskami, wiec co mi próbujesz wmówić????. :roll:Jak na razie to widzę, że ja zostałam obrażona kilka razy i tylk za to, że mam odmienne zdanie od reszty. troszke to nie w porzadku...
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: marlena »

fajna pisze: Nikogo jeszcze nie zaatakowałam tylko sie bronie własnie, bo z chwilą gdy wypowiedzialam swoje zdanie posypały sie na mnie gromy. Ponadto nie jestem osobą niechcianą. Wręcz przeciwnie- bardzo kochana i szczęśliwą, wiec bynajmniej nie wyrzucam z siebie frustracji jak sugerujesz. Nikogo, powtarzam NIKOGO nie obrzuciłam wyzwiskami, wiec co mi próbujesz wmówić????. :roll:Jak na razie to widzę, że ja zostałam obrażona kilka razy i tylk za to, że mam odmienne zdanie od reszty. troszke to nie w porzadku...
przeczytaj uważnie ten temat- a moze wtedy zrosumiesz skąd te "gromy" w twoja stronę
i zauważ że tu nikt nikogo nie krytykuje za odmienne zdanie tylko za brak szacunku do drugiego człowieka - w tym przypadku- do homoseksualistów!
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: ANETA »

Własnie, prosze o zmakniecie teamtu bo niektórzy moga napisac wiecej niz by chcieli a to moze zabolec drugą stronę

Mój tata dzis sie wypowiedział na termat gejów - ,,Takich to pod sciane i rozstrzelac" :roll:

Po tych słowach wyszłam z pokoju, poprostu moje wrazliwe serce nie moze słuchac takich komentarzy. Tylko sie utwierdziłam w przekonaniu kim jest mój ojciec .... :?

Jabłko daaaaaaaaaaaaaaleko pada od Jabłoni
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Kasia »

NO. Ja zauważyłąm, że moi rodzice tez są pzresiw gejom i lesbijkom. Nie mówiąc jużo babci. Troche to dziwne.Okazuje się ze młodzież jest bardziej tolerancyjna niż dorośli. Jeszcze sie wielce rzzucali że Kuc (chyba) ten reżyser też szedł w tej paradzie. Przeciez to ze on tam szedł nie zanczy ze jest gejem! Tylko że w jakiś sposób sie z tymi ludzmi utozsamia i chce im pomóc. Co jest złego w tym ze facet chce byc z facetem, a kobieta z kobietą? Dla mnie nic. Gorzej jeskli chcą mieć dzieci, bo temu jestem przeciwna.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Bob »

po prostu wstyd
Ostatnio zmieniony 23 sie 2009, 13:47 przez Bob, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Kamui Shiro »

Kaczyński jest najbardziej zasłużonym politykiem polskim dla wzrostu tolerancji wobec gejów i lesbijek w naszym kraju :lol: wara od niego :razz:

Wiecie, że kiedy mówię o stanowisku Edyty wobec P. Równości osobom, które jej nie lubiły, to one... zaczynają ją lubić? Już trzy przypadki :grin:

Btw, oglądaliście dzisiaj "Prosto w oczy"? i ten Parda jest z mojego miasta :roll: *wstyd*
ODPOWIEDZ