25.06.05 WARSZAWA - WIANKI

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Zouzy
Hope for us
Hope for us
Posty: 37
Rejestracja: 10 cze 2005, 11:51
Lokalizacja: Wawa

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Zouzy »

co do próśb o jakieś pliki z koncertu: Zouzy przypominają, ze kilka postów wyżej jest dość istotna wskazówka - wystarczy pogłówkować :D wielu osobom się już udało :D

ale się nam skrzynka zapełniła, fiu fiu... :P :lol: 8)
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Grzechu »

Hmm prawda jest taka że w obecnej sytuacji plenerowe koncerty to dla Edyty nienajlepszy pomysł. A repertuar tesh powinien byc inny na tego typu koncerty - skoczny, porywający i znany ludziom.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2005, 23:27 przez Grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Estratos »

Grzechu pisze:Hmm prawda jest taka że w obecnej sytuacji plenerowe koncerty to dla Edyty nienajlepszy pomysł. A repertuar tesh powinien byc inny na tego typu koncerty - skoczny, porywający i znany ludzią.
Nie ma koncertow - NIE PASUJE

sa koncerty - NIE PASUJE

Moze przestaniecie w koncu krytykowac kazdy ruch Edyty?
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Grzechu »

Estratos pisze:
Grzechu pisze:Hmm prawda jest taka że w obecnej sytuacji plenerowe koncerty to dla Edyty nienajlepszy pomysł. A repertuar tesh powinien byc inny na tego typu koncerty - skoczny, porywający i znany ludzią.
Nie ma koncertow - NIE PASUJE

sa koncerty - NIE PASUJE

Moze przestaniecie w koncu krytykowac kazdy ruch Edyty?
:lol: Możesz mi powiedzieć kiedy narzekałem na brak koncertów ? :lol:

PS. Będe krytykował kiedy uważam to za stosowne, nie jestem zaślepieńcem.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Estratos »

Grzechu pisze:Możesz mi powiedzieć kiedy narzekałem na brak koncertów ?

Napisalem wyraznie:

"Moze przestaniecie w koncu krytykowac kazdy ruch Edyty?", wiec nie odnosilo sie to tylko do Ciebie tylko do innych osob takze, bo coraz czesciej widze czepianie sie Edyty o wszystko.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: marlena »

Zouzy pisze:co do próśb o jakieś pliki z koncertu: Zouzy przypominają, ze kilka postów wyżej jest dość istotna wskazówka - wystarczy pogłówkować :D wielu osobom się już udało :D

ale się nam skrzynka zapełniła, fiu fiu... :P :lol: 8)
no to nie żle :)
Ostatnio zmieniony 27 cze 2005, 1:29 przez marlena, łącznie zmieniany 1 raz.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Grzechu »

Estratos pisze:Napisalem wyraznie:

"Moze przestaniecie w koncu krytykowac kazdy ruch Edyty?", wiec nie odnosilo sie to tylko do Ciebie tylko do innych osob takze, bo coraz czesciej widze czepianie sie Edyty o wszystko.
To na nastepny raz mnie nie cytuj :]
ankafiranka
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2005, 13:02
Lokalizacja: wawa

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: ankafiranka »

o! o! o! zalecialo Radiem Maryja i innymi fanatykami... no coz... rozni ludzie sa wokol Edyty... najbardziej pootrzebni sa ci "normalni" - obiektywni i rozsadni... Nawiedzeni wszedzie tylko przeszkadzaja!

to tak na podsumowanie dnia!! dobranoc:]
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: marlena »

Dajcie już spokoj z tymi kłotniami! ten temat był głownie dla tych co byli na koncercie i chcą sie z wami podzielić wrażeniami!
połowa z was nie była i wszystko ( no prawie wszystko) krytykuje!
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Kasia »

Ja chciałam tylko zauważyć, że ktytyka to nie tylko mówienie o kimś żle, że jest do bani, że było źle, że to i tamto źle zrobił. Krytyka działa w obie strony. tak więc ten kto mówi że było super, że mu sie podobało, że fantastycznie wyszło teżjest krytykiem i krytykuje!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Estratos »

ankafiranka pisze:o! o! o! zalecialo Radiem Maryja i innymi fanatykami... no coz... rozni ludzie sa wokol Edyty... najbardziej pootrzebni sa ci "normalni" - obiektywni i rozsadni... Nawiedzeni wszedzie tylko przeszkadzaja!

to tak na podsumowanie dnia!! dobranoc:]

Nie uwazam zeby normalnym bylo krytykowanie jakiegokolwiek czlowieka za kazde jego slowo i gest. Nie dotyczy to tyko Edyty.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: B@r »

Estratos pisze:Nie uwazam zeby normalnym bylo krytykowanie jakiegokolwiek czlowieka za kazde jego slowo i gest. Nie dotyczy to tyko Edyty.
A tymbardziej normalnym i obiektywnym nie jest gwizdanie i nieszanowanie jakiegokolwiek artysty nawet jesli jego muzyka sie nie podoba.
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: marcinek »

Witajcie... Ja byłem na koncercie, ale nic na ten temat nie napiszę, ponieważ zachowujecie się tu jak banda dzieciaków... a przecież jesteśmy dorośli. każdy ma prawo do wyrażnia swoich opini i wyciągania własych wniosków, forum to jest takie miejsce gdzie można wymienić się swoimi poglądami i myślami... swoiimi uczuciami. Ale jak ktoś napisze to co czuje a wam to się nie spodoba to robicie na niego nagonkę... (coś mi to przypomina)


Korzystając z okazji pozdrawiam Madzię, Jacka, Marcina, Wiolę, Agusię, Edytkę, Sławka, Marlenkę... i tych o których zapomniałem ale z którymi miałem okazję się spotkać... Jesteście kochani... :):):)
ankafiranka
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2005, 13:02
Lokalizacja: wawa

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: ankafiranka »

Estratos pisze:Nie uwazam zeby normalnym bylo krytykowanie jakiegokolwiek czlowieka za kazde jego slowo i gest. Nie dotyczy to tyko Edyty.
masz racje i moze dlatego wreszcie przestaniesz pisac epilogi do kazdej mojej wypowiedzi i uprzejmie zajmiesz sie czyms o czym masz pojecie, a nie klepiesz o koncercie, z ktorego widziales jedynie kilka zdjec... to jest forum Edyty nie twoje i nie jestes tu jakas wyrocznia zeby orzekac, czy mowie "poprawnie politycznie" czy "niepoprawnie"... dlatego tez dziecko drogie zajmij sie czyms uzytecznym i nie przeszkadzaj innym fanom Edyty w wypowiadaniu swoich osądów i opinii bo od tego jest forum... jesli chcesz ogladac forum mysli zgodnych ze swymi wlasnymi - zaloz swoje wlasne forum i pisz tam do woli!!!

p.s. oczywiscie te slowa dotycza sie ciebie tylko wowczas, gdy jestes osoba o przynajmniej przecietnym poziomie dojrzalosci psychologicznej - bo jesli jestes dzieckiem, to zadna dyskusja nie ma sensu... wtedy mowie ci - tak masz racje, dziecko i baw sie tu dalej! bo masz jeszcze czas na dojrzalosc.
pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Estratos »

ankafiranka pisze: masz racje i moze dlatego wreszcie przestaniesz pisac epilogi do kazdej mojej wypowiedzi i uprzejmie zajmiesz sie czyms o czym masz pojecie, a nie klepiesz o koncercie, z ktorego widziales jedynie kilka zdjec... to jest forum Edyty nie twoje i nie jestes tu jakas wyrocznia zeby orzekac, czy mowie "poprawnie politycznie" czy "niepoprawnie"... dlatego tez dziecko drogie zajmij sie czyms uzytecznym i nie przeszkadzaj innym fanom Edyty w wypowiadaniu swoich osądów i opinii bo od tego jest forum... jesli chcesz ogladac forum mysli zgodnych ze swymi wlasnymi - zaloz swoje wlasne forum i pisz tam do woli!!!

p.s. oczywiscie te slowa dotycza sie ciebie tylko wowczas, gdy jestes osoba o przynajmniej przecietnym poziomie dojrzalosci psychologicznej - bo jesli jestes dzieckiem, to zadna dyskusja nie ma sensu... wtedy mowie ci - tak masz racje, dziecko i baw sie tu dalej! bo masz jeszcze czas na dojrzalosc.
pozdrawiam!

z 3 dni mnie na tym forum nie bedzie, cieszysz sie? Poza tym na tym forum to adminsitratorzy maja za zadanie dbac o poziom dyskusji i nie pozwolimy na obrazanie jakiegokolwiek artysty i jego fanow. Poza tym w krytyce Edyty tez niektorzy przesadzaja. Nie dziwie sie, ze przestala tu zagladac.
ODPOWIEDZ