23.07.05r. CIECHOCINEK

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Estratos »

Ciechocinek. Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk pod tężniami. Kurort coraz bardziej znany jest z licznie organizowanych tu festiwali i przeglądów. Kuracjusze-melomani nie zawiodą się także w tym roku. Na początek impreza bardzo oryginalna - Międzynarodowy Fe­stiwal Hejnalistów Myśliwskich.


To jeden z młodszych ciecho­cińskich festiwali, ale już ma swo­ją publiczność. Ten - w odróżnie­niu od pozostałych - odbędzie się w Teatrze Letnim i trwać będzie od 16 do 19 czerwca.stępny weekend zarezer­wować sobie powinni miłośnicy wszelkiego rodzaju festynów rodzinnych, muzyki disco-polo, cukrowej waty i tym podobnych atrakcji oraz wielbiciele folkloru. W pią­tek, 24 czerwca, w Parku Zdro­jowym odbędzie się znany i lu­biany „Piknik Rodzinny”, orga­nizowany od lat przez Janusza Ceglewskiego, zaś w sobotę i niedzielę - festiwal folklory­styczny Kujaw i ziemi dobrzyń­skiej. To jeden z najstarszych festiwali w Polsce. Ludowe ze­społy będziemy mogli podzi­wiać w Ciechocinku, w Muszli Koncertowej, już po raz 34! Przypomnijmy tylko, że przed laty to właśnie redaktor Marek Badtke z „Gazety Kujawskiej” był jego inicjatorem. Kto nie bawił się na strażackiej zabawie - niech żałuje! Tylko druhowie z OSP i straża­ckie orkiestry potrafią stworzyć tę niepowtarzalną atmosferę prawdziwej wiejskiej zabawy z - często pikantnymi - przyśpiewkami. Tę atmosferę będą próbowali odtworzyć uczestnicy kolejnego festiwalu - piosenki strażackiej. Przez trzy dni - od 1 do 3 lipca - zaprezentują się śpiewacy i zespoły z całej Pol­ski. To festiwal organizowany co dwa lata - przemiennie z przeglądem strażackich or­kiestr dętych. Jest w Ciechocinku woda „Krystyna”, zameldowanych jest tu ponad sto pań o tym pięknym imieniu - przyznacie zatem, że wybory Miss Krystynki to już oczywistość, i takie odbywają się od siedmiu lat. Tegoroczne - 9 i 10 lipca w Muszli Koncertowej - z pew­nością zgromadzą wierną (nie tylko męską) publiczność. I festiwale najbardziej znane - m.in. dzięki transmisjom telewi­zyjnym. 16 lipca - „Razem do gwiazd” - festiwal z udziałem dzieci i młodzieży niepełnospraw­nej, organizowany przez fundację „Nuta Nadziei”. Będzie rejestro­wany przez TVP. 22 i 23 lipca Ciechocinek sta­nie się muzyczną stolicą Romów - Międzynarodowy Festiwal Ro­mów to impreza, której nie trze­ba szeroko zapowiadać. W tym roku gośćmi Dona Wasyla będą Edyta Górniak i Krzysztof Kraw­czyk. 23 lipca koncert galowy będzie transmitowany przez Program 2 Telewizji Pol­skiej. Od 27 do 31 lipca trwać będą w Ciechocinku IV Impresje Artystyczne, impreza, która jest kontynuacją znanego przed laty i bardzo lubianego festiwalu pio­senki dla dzieci niepełnospraw­nych, wówczas organizowanego przez Grażynę Świtałę. I wreszcie coś dla koneserów muzyki klasycznej, opery i operetki - po raz ósmy Festiwal Operowo-Operetkowy, realizowany przez Ka­zimierza Kowalskiego. Od 5 do 12 sierpnia na deskach Teatru Letnie­ go oraz Muszli Koncertowej będzie­my mogli podziwiać inscenizacje
znanych i lubianych utworów ope­rowych polskich i zagranicznych kompozytorów

Jak poinformowalo EG.Production: EDYTY NIE BEDZIE NA TYM FESTIWALU, WIEC POWYZSZA INFORMACJA JEST NIEAKTUALNA/NIEPRAWDZIWA
Ostatnio zmieniony 23 cze 2005, 18:09 przez Estratos, łącznie zmieniany 2 razy.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Magda M »

oooooooooooooooooooo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie bedzie mnie tam ale poprosze nagrac :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Kasia »

WOW bedzie w TV :DDD Ogladne sobie chociaz. :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Aro »

Przynajmniej tyle dobrze, że będzie transmisja w tv.
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: radek »

Ale fajnie ze bedzie w TV, rewelacja!!! Zobaczymy Edyte!!!!
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Titter »

Ja tu tacie zostawie kasetę video i zlecę nagrywanie programów w których będzie Edyta podczas mojej nieobecności w Polsce. Mam tylko nadzieję że od czasu do czasu znajdę chwilę, żeby wejść na forum, poczytać nowości :)
Mariusz
Sit down
Sit down
Posty: 86
Rejestracja: 23 maja 2005, 13:32
Lokalizacja: Z pokoju
Kontakt:

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Mariusz »

Nie chcę was martwić, ale SORRY !! Edyty nie będzie na tym festiwalu.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Aro »

Wielka szkoda. Jeszcze kołobrzeski koncert bym ścierpiał, ale to miało być w telewizji. :( :( :(
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Titter »

Mariusz pisze:Nie chcę was martwić, ale SORRY !! Edyty nie będzie na tym festiwalu.
Nie chcesz, ale tak się stało :(
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

a co to znowu czemu nagle wszystkie oficjalne wystepy edyty sie nieodbywaja a i o koncertach biletowanych cisza cos mi tu nie pasuje , mam tylko nadzieje ze faktycznie zgodnie z zapowiedzia w wakacje bedzie duzo koncertow i ze w koncu i tej lodzi sie doczekamy
Mariusz
Sit down
Sit down
Posty: 86
Rejestracja: 23 maja 2005, 13:32
Lokalizacja: Z pokoju
Kontakt:

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Mariusz »

Dyzio, co masz na mysli OFICJALNE koncerty ? Ani Kolobrzeg ani Ciechocinek nie były NIGDY wspomniane ani przeze mnie, ani tymbardziej przez Edytę. O PEWNYCH koncertach zawsze poinformuję - a jeśli występuja takie przypadki jak Łódź, czyli choroba, to rowniez podajemy powód odwołania.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Marek »

Wielka szkoda, a juz sie cieszylem bo mam tak blisko :roll:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: kinga »

No...szkoda. Tylko dziwi mnie że podają, że Edyta ma być a tu się okazuje że nie... Takie niesprawdzone informacje podają...? :roll:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Estratos »

a bo to pierwszy raz Kinga? Juz bylo, ze zapraszali Edyte, drukowali plakaty i pisali do prasy zanim ona w ogole wyrazila zgode na koncert. :roll:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: kinga »

No ja to wiem Esti...tylko mówie, że mnie to dziwi :?
Zablokowany