My way - Edyta robi prawo jazdy

Nowe reality show TVNu

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: ChristopherP »

KrzysiekF pisze:
kuba5959 pisze:Drugi odcinek "My Way" - 882 tysiące widzów (spadek o 59 tysięcy)
https://mobile.twitter.com/szymeksokol/ ... 75110?s=19
programy emitowane poza tzw. wielką czwórką - Gra muzyka czy Królowe życia mają oglądalność zbliżoną do programu z Górniak ,który jest emitowany w tak dobrym paśmie godzinnym w TVN.

Czy ktoś posiada wiedzę ile będzie odcinków programu ?

8)
Osiem. Jedna czwarta już za nami.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Steffie »

Po co wy to w ogóle oglądacie?
Ja nie oglądam i... dobrze mi z tym.
Edyta działa zgodnie z dwiema zasadami, które brzmia: "show must go on" oraz "kasa musi się zgadzać", dlatego mamy takie efekty.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: B@r »

Dzisiaj nagle jak królik z kapelusza Edzia wyskoczy znowu z Darkiem. Watek ze slubu. Smutno, ze nic u niej sie nie dzieje, i by podgrzac, musi siegac do archiwum. A w kolejnym odcinku, bedzie Allan o ojcu cos mowil...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Piter »

Obejrzałem dziś po raz pierwszy.
Zdumiewa mnie, jak Edyta pielęgnuje w sobie krzywdy. Z jakimi detalami pamięta. Trochę to dziwne jak na człowieka, który tak wiele doświadczył. Ten Darek jest już trochę jak trup z szafy. Śmierdzi.
Natomiast jeśli o samo prawko chodzi. To rozumiem jej rozterki, niepewność. Mnie też towarzyszyły. Musiałem się zmagać sam z sobą.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Steffie »

To dlatego "Fakt" też odgrzewa tego trupa z szafy?
http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/zofia ... xx#slajd-9
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: ediva »

Okazuje się, że Edyta już przed ślubem czuła, że "to nie to", a nawet dowiedziała się, że Dariusz ją okradł, co wynikało z papierów czarno na białym. Jakby tego było mało, wróżka kategorycznie odradziła jej tego pana. Jednak bidulka musiała wziąć ślub bo zaproszenia porozsyłane, wesełe opłacone i w ogóle co ludzie powiedzą... Jak samotna i zdesperowana musiała być ta kobieta :(
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: Angie29 »

Miałem nieprzyjemnosc oglądać pół odcinka tego czegoś z Edi Diva numer 1 w kraju. Straszne to było aż uszy i oczy mi krwawily od oglądania tego badziewia.
Co ta kobieta dla kasy z siebie nie zrobi, jej opowiastki o mężu i pieniądzach, no cuda. Tyle w tym obłudy i te jej histerie i napady śmiechu. 10 latka w ciele 47 latki.
Teraz to się nie dziwię, że pół Show biznesu z nią nie gada lub unika albo sama te konflikty rozdmuchuje. Ona niestety nie jest zbyt normalna osoba. Po wielu latach mojej młodości gdy ja uwielbialem to teraz wręcz przeciwnie patrzeć nie mogę dlatego wyłączyłem ten durny program. Dziwię się TVN jak nisko upadł iż promuje takie coś. To Jazda z Doda w 2007 to był hit i rewolucja tam się coś działo i ile lat temu. Tu mamy ckliwe opowiastki i wieczna histerie Edi Divy. Po co, dla kogo? Dla niej samej żeby wpadła kaska... Porażka jak nisko upada telewizja ....
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Marek »

To nie program, to reklama auta przy wykorzystaniu życia prywatnego Edyty i jej zachowania. Upaść aby wstać?
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: mpjp »

Obejrzałem odc. 3 z jednodniowym opóźnieniem... I to był błąd, że w ogóle. Dno dna. Ten odcinek, ten program pokaże czy można zrobić ze sobą wszystko, czy można stracić oglądalność (bo niewątpliwie to następuje), a dalej później jechać i być cenionym za przeszłość... Szkoda
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: KrzysiekF »

887 tys. widzów nowego programu TVN „My Way”. Oglądalność spada z odcinka na odcinek

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/o ... af-h-2CNdc
TVN w czasie nadawania produkcji zajmuje trzecie miejsce w rynku telewizyjnym. Widownia cyklu spada z odcinka na odcinek. Pierwszy z nich miał 942 tys. oglądających, drugi - 882 tys., a trzeci - 839 tys.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Cypix »

mpjp pisze:Obejrzałem odc. 3 z jednodniowym opóźnieniem... I to był błąd, że w ogóle. Dno dna. Ten odcinek, ten program pokaże czy można zrobić ze sobą wszystko, czy można stracić oglądalność (bo niewątpliwie to następuje), a dalej później jechać i być cenionym za przeszłość... Szkoda
Ja mam nagrany i oglądam na raty bo nie wytrzymuje :D Włączam, po minucie czy dwóch stop i wracam kolejnego dnia. Do epizodu czwartego może się wyrobie :D

Że oglądalność spada, nie dziwota. Program jednak na siebie zarobi, choć obnaża malejące zainteresowanie Edytą. Pamiętacie rekordową oglądalność jej udziałów u Kuby czy Drzyzgi? Program jest jednak, w porównaniu do Ekspresów czy Iron Majdanów, tani jak barszcz, płaci za wszystko albo prawie wszystko Skoda, wiec interes się kręci. Ciągu dalszego jednak nie będzie. Dzięki Bogu :D
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: ChristopherP »

Pomijając już nastawienie ludzi do Edyty i jej zachowanie, to ten program jest zwyczajnie nudny i nie dzieje się w nim nic.

W pierwszym odcinku Edyta popatrzyła na samochód na podwórku i objechała jedno kółko pustą drogą osiedlową wokół domu.

W drugim odcinku chichrała się z jednym instruktorem siedząc w aucie a z drugim przejechała kawałek ulicą.

W trzecim odcinku wykonała jedno ćwiczenie na torze a drugiego odmówiła.

Trudno mieć wrażenie, że na nagranie scen "samochodowych" potrzebne jest więcej niż 2-3 godziny na odcinek.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Cypix »

W zapowiedziach czwartego trafi na instruktora, który jej nie lubi i który ma jej gwiazdorskie grymasy tam gdzie światło nie dochodzi :lol3:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Gosia1423 »

Ale wymyślili scenariusz...

Mnie wystarczą tylko zapowiedzi w telewizji. Po tych fragmentach już odczuwa się irytację.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: KrzysiekF »

Serwis interia.pl na swojej głównej stronie zapraszając do kliknięcia zamieścił nagłówek:

Katastrofalny wynik TVN-u. Nikt nie chce jej oglądać!


https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/ne ... Id,3341473
ODPOWIEDZ