Akademia Przebudzenia

Wiadomości na temat Edyty.
tibestii
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Whatever It Takes
Lokalizacja: Wrocław, London

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: tibestii »

Jeszcze tylko na tym forum można poczytać jakieś rzeczowe, konkretne, na pewnym poziomie, krytyczne ale trafne komentarze odnośnie "kariery" Edyty.
Na jej oficjalnym Instagramie, zwłaszcza podczas sławnych live'ów mam wrażenie że biorę udział w zgromadzeniu sekty religijnej (lub religijnych, antyszczepionkowych wazeliniarzy). :(
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: stinger »

Usunąłem Edytę z FB i insta. Nie jestem w stanie tego bełkotu znieść. Do widzenia.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: rav33 »

stinger pisze:Usunąłem Edytę z FB i insta. Nie jestem w stanie tego bełkotu znieść. Do widzenia.

nie tylko ty :)
i jeszcze ten, po raz kolejny, potwierdzony profesjonalizm - w zapominaniu tekstu.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

A coś nowego było, bo jakoś przegapiłem? :edi:
wracamtuznów
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2019, 1:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wracamtuznów »

https://youtu.be/VXSOdVr2wUM - Edyta Górniak - Słowa Prawdy
To już się zrobiło bardzo niepokojące.

Dodano po 5 minutach 5 sekundach:
To pół godzinny wykład Edyty w bardzo poważnej atmosferze o tym jak źli są jaszczuroludzie (reptilianie)…
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: ChristopherP »

Takes one to know one. Co mozna wiecej powiedziec.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: lena7 »

Przerazajace.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

Nie słuchalem calego bo mi sie nie chce, ale pierwsze kilka minut bylo bardzo interesujace. Miedzy innymi o mind controlingu telewizji czy uczeniem nieprawd w szkolach. Ma racje. Z ta Edyta to jest tak ze 50% super 50% odplyniecia w kosmos - ale wole nadal to niz zaklamanie lekarzy czy innych ekspertow.
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 365
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Fan17 »

A ja tam lubię jej posłuchać :-D Też się z wieloma rzeczami zgadzam
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: lena7 »

Wlaczylam kilka wystepow z lat 90-tych na youtube. Wszyscy zapatrzeni i zachwyceni Edyta na scenie. Byla jak objawienie i powiew wielkiego swiata w naszym polskim grajdolku.
Co poszlo nie tak?
Mogla zapisac sie na kartach polskiej muzyki jako geniusz jakim nazwal ja wtedy Niemen.
Mogla do dzis wzbudzac zachwyt gdyby otwierala usta czesciej by spiewac, a rzadziej by mowic o rzeczach niemuzycznych.
Kiedys byla mega gwiazda w Polsce. Dzis juz nawet o hymnie czesc publicznosci zapomniala, bo teraz kazdy widzi kobiete, ktora ''woli umrzec niz sie zaszczepic'', opowiada o reptalianach zyjacych wsrod nas i ze HELL WIN = Halloween (widzialam wczoraj te wszystkie memy na Insta nabijajace sie z niej jakby byla uposledzona umyslowo). A do tego wszystkiego miesza Jezusa modlac sie w postach tworzac wlasna odmiane wiary (twierdzac, ze kosciol jej niczego nie nauczyl, a religie sa zle to tylko kwestia czasu gdy na kazaniach zaczna wymieniac jej nazwisko :]).
Jakie to przykre patrzec na to wszystko wiedzac, ze kiedys wisial jej plakat w moim pokoju.
Ona twierdzi ''nikt mi nie odbierze, tego co osiagnelam'' - jak bardzo sie myli. Moze stac sie wyrzutkiem i persona non grata. Kims kogo nie beda grac ani wspominac. Villas jest przykladem ze osiagniecia zycia mozna komus odebrac z kretesem.
Jesli sprawy nadal beda sie toczyc tym torem w jej glowie, to zobaczycie, ze NIKT nie zaprosi juz jej wkrotce na zaden wystep. Zwyczajnie bedzie obciachem, nawet dla Kurskiego.
Jestesmy swiadkami upadku najwiekszej iluzji jaka byla Gorniak - niby ''swiatowej polskiej gwiazdy'', ktora nie udzwignela nawet polskiego fejmu, wiec moze i lepiej ze nie wrzucono jej na fale wielkiego showbiznesu na miare Celine czy Mariah bo by sie zupelnie stoczyla z jej mentalnoscia.
Jest jakis smutek i zal we mnie po tak obiecujacym, a zmarnowanym wielkim talencie wokalnym i interpetacyjnym.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

Odpowiedź jest bardzo prosta - Edyta Górniak po prostu przegrała z Edytą Górniak.

Mi się Edyta Górniak kojarzy (i już zawsze będzie kojarzyła) z odcinaniem kuponów z lat 90. Tak naprawdę muzycznie ta kobieta umarła po 2000 roku. No i z byciem "gwiazdą" telewizyjną, bo zrobiła tych programów więcej niż płyt wydała.

Są ludzie którym nie wychodzi kariera, ale za to wychodzi życie uczuciowe. Są ludzie, którzy mają na odwrót. Są ludzie, którym nie wychodzi ani kariera, ani miłość, ani przyjaźń ani zdrowie - to jest nabardziej przykre, schorowani bez pieniędzy i bez wsparcia. Są też tacy co wszystko im wychodzi. Grunt to nie popaść w psychozę, aby wyjaśniać sobie swoje niepowodzenia co robi Edyta.

Pewnie za kilka lat już Edyta wjedzie na Harrego Pottera i powie, że nie wolno oglądać i że czerwony kolor na paznokciach już coś znaczy :lol3:
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 365
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Fan17 »

lena7 pisze:Wlaczylam kilka wystepow z lat 90-tych na youtube. Wszyscy zapatrzeni i zachwyceni Edyta na scenie. Byla jak objawienie i powiew wielkiego swiata w naszym polskim grajdolku.
Co poszlo nie tak?
Mogla zapisac sie na kartach polskiej muzyki jako geniusz jakim nazwal ja wtedy Niemen.
Mogla do dzis wzbudzac zachwyt gdyby otwierala usta czesciej by spiewac, a rzadziej by mowic o rzeczach niemuzycznych.
Kiedys byla mega gwiazda w Polsce. Dzis juz nawet o hymnie czesc publicznosci zapomniala, bo teraz kazdy widzi kobiete, ktora ''woli umrzec niz sie zaszczepic'', opowiada o reptalianach zyjacych wsrod nas i ze HELL WIN = Halloween (widzialam wczoraj te wszystkie memy na Insta nabijajace sie z niej jakby byla uposledzona umyslowo). A do tego wszystkiego miesza Jezusa modlac sie w postach tworzac wlasna odmiane wiary (twierdzac, ze kosciol jej niczego nie nauczyl, a religie sa zle to tylko kwestia czasu gdy na kazaniach zaczna wymieniac jej nazwisko :]).
Jakie to przykre patrzec na to wszystko wiedzac, ze kiedys wisial jej plakat w moim pokoju.
Ona twierdzi ''nikt mi nie odbierze, tego co osiagnelam'' - jak bardzo sie myli. Moze stac sie wyrzutkiem i persona non grata. Kims kogo nie beda grac ani wspominac. Villas jest przykladem ze osiagniecia zycia mozna komus odebrac z kretesem.
Jesli sprawy nadal beda sie toczyc tym torem w jej glowie, to zobaczycie, ze NIKT nie zaprosi juz jej wkrotce na zaden wystep. Zwyczajnie bedzie obciachem, nawet dla Kurskiego.
Jestesmy swiadkami upadku najwiekszej iluzji jaka byla Gorniak - niby ''swiatowej polskiej gwiazdy'', ktora nie udzwignela nawet polskiego fejmu, wiec moze i lepiej ze nie wrzucono jej na fale wielkiego showbiznesu na miare Celine czy Mariah bo by sie zupelnie stoczyla z jej mentalnoscia.
Jest jakis smutek i zal we mnie po tak obiecujacym, a zmarnowanym wielkim talencie wokalnym i interpetacyjnym.
Dlaczego uważasz, że coś poszło nie tak? Może sama bohaterka taki ma plan na swoje życie? Kariera w zakłamanym świecie show biznesu i sława to naprawdę niewiele co można osiągnąć w życiu;)

Dodano po 6 minutach 43 sekundach:
I spokojnie,śpiewać będzie miała zawsze dla kogo;) Jedni odchodzą, pojawiają się inni tak wygląda życie. Jeśli komuś postawa Edyty nie pasuje, to po co kurczowo się jej trzymać, nie rozumiem tego XD
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

Dokładnie. Także bądźmy fanami Christiny Aguilery tak jak ja :beczy: ;( 8) :PP :edi:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Piter »

Show biznes jest zakłamany, a Edyta już nie?
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 365
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Fan17 »

Piter pisze:Show biznes jest zakłamany, a Edyta już nie?
Na to pytanie odpowiedz już sobie sam ;)
ODPOWIEDZ