Free your heart - nowy singiel

Wiadomości na temat Edyty.
mattiassky1406
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2020, 23:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Szwecja

Re: Nowy singiel?

Post autor: mattiassky1406 »

Czy ktoś w ogóle jeszcze czeka na ten singiel i czy w ogóle ktoś jeszcze wierzy, ze pojawi sie nowy material? Dziś przeglądając IG spojrzałem na ig-story Justyny Steczkowskiej i rany...ta kobieta ciagle pracuje nad nowa muza. Jestem pod wrażeniem, ze mimo zdecydowanie mniejszego zainteresowania muzyka Justyny - Ona od lat nagrywanie i koncertowanie stawia na pierwszym miejscu. Szkoda, ze z Edzki jest tani len śmierdzący...
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Nowy singiel?

Post autor: Katarzynaa »

mattiassky1406 pisze:Czy ktoś w ogóle jeszcze czeka na ten singiel i czy w ogóle ktoś jeszcze wierzy, ze pojawi sie nowy material? Dziś przeglądając IG spojrzałem na ig-story Justyny Steczkowskiej i rany...ta kobieta ciagle pracuje nad nowa muza. Jestem pod wrażeniem, ze mimo zdecydowanie mniejszego zainteresowania muzyka Justyny - Ona od lat nagrywanie i koncertowanie stawia na pierwszym miejscu. Szkoda, ze z Edzki jest tani len śmierdzący...
Tak jak czekam i nie uważam Edyty za lenia. Ale jak widać niemile epitety w jej kierunku mają się dalej dobrze na tym forum.. tutaj czas chyba stanął w miejscu, Edyta od lat robi swoje a wy nadal wciskacie jej swoje :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Nowy singiel?

Post autor: pijej1 »

Katarzynaa pisze:Edyta od lat robi swoje a wy nadal wciskacie jej swoje :lol3: :lol3: :lol3:
To znaczy co robi? nie zauważyłem jej działalności :lol3:
wracamtuznów
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2019, 1:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Nowy singiel?

Post autor: wracamtuznów »

pijej1 pisze:
Katarzynaa pisze:Edyta od lat robi swoje a wy nadal wciskacie jej swoje :lol3: :lol3: :lol3:
To znaczy co robi? nie zauważyłem jej działalności :lol3:
Żyje dla siebie, dla swoich przyjemności, dla swoich pieniędzy. To robi.
Czy nie o to w życiu chodzi? Myślę, że to dużo sensowniejsze niż gdyby teraz zaczęła wydawać płyty i regularnie koncertować z wdzięczności dla fanów. Nikt nikomu nie każe być jej fanem. Nikt nie kazał kupować płyt, chodzić na koncerty - dawać jej zarabiać. Ludzie nie dają artystom pieniędzy w zamian za to, że Ci będą pracowici. Fan dając zarobić Edycie kupował jej płytę lub szedł na koncert - nie płacił za to, by ta regularnie coś robiła - nie jest więc tego nikomu winna. Gdyby zaczęła odmawiać pieniędzy idących z reklam czy durnych programów tylko po to by być pracowitym człowiekiem i zarabiać w sposób uszczęśliwiający fanów - byłoby to idiotyczne. Czy naprawdę tylko ja tak na tym forum uważam?
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Nowy singiel?

Post autor: DAAMI »

Nowy singiel ma wyjść na jesień :)
Ma być dynamiczny ale nie aż tak jak "Lime". :)
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy singiel?

Post autor: wodawodnista »

(Chyba) każdy normalny fan jest na dzień dzisiejszy pewien (już), że żadnej płyty nie będzie - jest to nieopłacalne, awykonalne w jej przypadku i po prostu zagrażające wręcz jej megalomanii, bo okaże się klapą komercyjną (sprzedaż rzędu 1000 egzemplarzy).

Mam nadzieję, że kobieta wykaże trochę potencjału kreatywności, bo wydanie cyfrowo 4 piosenkowej EPki w fajnym koncepcie i zrobienie pod to jakieś tematycznej trasy koncertowej mogłoby być fajnym rozwiązaniem.

Jeżeli jakiś singiel od Edzi na jesień to przyjmę Consequences 2.0
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Nowy singiel?

Post autor: lena7 »

A propos nowych singli - pomyslalam wczoraj, ze Gromee jest teraz na topie, wszedzie go pelno, a Krol to byl jedyny komercyjny sukces Edyty od wielu lat. Zatem, skoro nagrali wiecej wspolnych piosenek do tekstow Ani Dabrowskiej, dlaczego Edyta nie chce wypuscic kolejnego wspolnego singla? Jakie macie przypuszczenia? Nie oplaca sie jej bo kasa wpada do portfela Grommiego i Anki? Ale przeciez kupony od popularnosci piosenki to wlasnie ona by zbierala.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Nowy singiel?

Post autor: pijej1 »

A wam serio gromee się podoba?!

DLa mnie to zenua! coś jak donatan czy martyniuk czy ta margaret albo brodka jeden poziom
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy singiel?

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

pijej1 pisze:A wam serio gromee się podoba?!

DLa mnie to zenua! coś jak donatan czy martyniuk czy ta margaret albo brodka jeden poziom
Brodka i Martyniuk to jeden poziom? :shock:
Chyba kogoś tu mocno poniosło
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Nowy singiel?

Post autor: Kamui Shiro »

Love2Love 1990-2016 pisze:
pijej1 pisze:A wam serio gromee się podoba?!

DLa mnie to zenua! coś jak donatan czy martyniuk czy ta margaret albo brodka jeden poziom
Brodka i Martyniuk to jeden poziom? :shock:
Chyba kogoś tu mocno poniosło
Ja trochę inaczej zrozumialem zestawienie xD
Mnie Gromee ani ziębi ani grzeje, taki polski Kygo ;p
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy singiel?

Post autor: wodawodnista »

Król był bardzo dobry. Tylko, że czas na Gromeego już był dla Edyty - nie wykorzystała tego, teraz ponowna współpraca z nim byłaby już jakaś nieświeża.

Zresztą wszystkie te propozycje muzyczne Edyty od kilku lat trzymają poziom. Zarówno współpraca z Dustplastic, Gromeem czy Donatanem. Producent tutaj nie ma większego znaczenia.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Nowy singiel?

Post autor: lena7 »

Juz kilka razy powtorzyla Edyta jaki to maraton odbyla tymi czterema wystepami bez zadnych wakacji w tym roku, wiec teraz musi zapewne odpoczywac przez miesiac by miec sily na w''promocje'' singla jesiennego wiec poczekamy sobie zapewne z kilka miesiecy. A kolejny wystep pewnie dopiero na Sylwestrze u Kurskiego.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Nowy singiel?

Post autor: Sebuch »

Tych wystąpień było chyba więcej niż 4. Koncert pamięci Krawczyka, ramówka TVP, Jasna Góra (rocznica Swiatowych Dni Młodzieży) Dekalog AD 2021, Finał The Voice Kids, Chełm, Augustów, Festiwal w Sopocie, festiwal w Opolu...
Bratnik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 202
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:05
Lokalizacja: Polska

Re: Nowy singiel?

Post autor: Bratnik »

Miejmy nadzieję że zrezgnowała z jurorowania z The Voica bo coś planuje jednak artystycznego zrobić
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Nowy singiel?

Post autor: lena7 »

Z letniego singla wyjdzie w koncu zimowy (na potrzeby Sylwestra Kurskiego) :lol3:
ODPOWIEDZ