Edyta w Dzień Dobry TVN

Wiadomości na temat Edyty.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Marrcino »

Michael pisze:Na teledysk chyba przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Premiera w DDTVN się nie odbyła.
Serio? :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: keraj »

Mnie się wydawało że Edyta chciała rozwinąć temat , ale prowadzący zaczął wchodzić jej w słowa i wypytywać o Alana. Kiedy wracała do tematu muzyki padało kolejne pytanie o syna. Żenujące to było i akurat tym razem nie była to wina Edyty
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: B@r »

Jakoś jak Kinga Rusin kiedyś ją zapytała o ślub, to umiała zaprotestować i powiedzieć, że przyszła mówić o koncercie. Jakby jej to nie odpowiadało, to by przecież sprytnie to sprowadziła na tory na jakie by chciała. Poza tym skoro nie umie powiedzieć kiedy nowa płyta, to o czym tu dłużej gadać?
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: mpjp »

keraj pisze:Mnie się wydawało że Edyta chciała rozwinąć temat , ale prowadzący zaczął wchodzić jej w słowa i wypytywać o Alana. Kiedy wracała do tematu muzyki padało kolejne pytanie o syna. Żenujące to było i akurat tym razem nie była to wina Edyty
Dokładnie tak było. Brawo dla Edyty za tekst o popieraniu wolnosci
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Cypix »

Od czasu programu My way za kierownicą siedziała raz. Od czasu zapowiedzi, że płyta wkrótce, pewno też góra raz nad nią pracowała. Gdy jej zadają pytanie, kiedy album, dlaczego nie skłamie? Ma wprawę :lol3:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Wojtuś »

Ten wywiad absolutnie o niczym, mogła chociaż powiedzieć kiedy premiera teledysku. Prowadzący niestety tylko pogarszali sytuację cały czas jej przerywając. Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że Edyta chciała powiedzieć, że chyba w tym roku nie wyrobi się z płytą?
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ChristopherP »

Tak dobrze zarlo i zdechlo :lol3:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: IgaAga »

Jak zwykle o niczym było, żadnych konkretów. No może, że Allan mieszka na drugim końcu kraju. Jestem mamą nastolatka i nie wyobrażam sobie wychowywać dziecka na odległość, u niej to norma, zwłaszcza że nie ma własnego mieszkania, więc może mieszkać koło syna. Singiel moim zdaniem furory nie zrobi. Ciekawa jestem jaka będzie ta nowa płyta. jeśli będzie> :lol3:
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: lordarek1 »

Górniak w DDTVN. Pytania o życie prywatne chyba się jej nie podobały. Gwiazda sprytnie przerwała rozmowę

https://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-gor ... 20985.html
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Steffie »

Kalczyńska i Sołtysik - to wiele wyjaśnia. Zresztą oni wszyscy w tym programie są po to, żeby wyciągnąć od rozmówcy parę plot i nic więcej. Podobnie jest z Faktem, Jastrzębiem itd.
Edyta wyglądała w tym stroju jak Alladyn. ;)
Jeśli chodzi o mieszkanie nastolatka z dala od matki - to akurat mu wyjdzie na plus. Wiele osób tak się wychowuje, bo chodzą do różnych szkół i trudno akurat wymagać od Edyty, żeby mieszkała w tej samej miejscowości, gdzie jest szkoła syna.
Jeśli chce promować muzykę, powinna się wybrać do programów o muzyce, a nie do dziennikarzy - plotkarzy.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: endeven »

Rozmowa kompletnie nic nie wnosząca. Gdzie ta zapowiadana premiera teledysku? 15 sekund obrazka w tle. Nawet chyba nie było jakoś specjalnie słychać nowego utworu. Tak tak rozumiem, ze to śniadaniówka, ale wszyscy którzy tam przychodzą grają na tym podwórku na tych samych zasadach. I potrafią swoje ugrać jak mają konkretny powód wizyty. Bez kitów, że Edyta nie mogłaby powiedzieć tego, co chce. Ostatnio nie miała z tym żadnego problemu w skrajnie prawicowej stacji internetowej. Serio, to nie jest żaden problem przejąć stery rozmowy, jesli masz o czym mówić. Tu ewidentnie nie było chęci. A jacy by nie byli prowadzący, to też są przyzwyczajeni, że Edyta lubi lanie wody o prywacie więc idą w to w ciemno. Sama sobie na to pracuje. Artykuły na jaszczembiu poziomem manipulacji dorównują rządowej propagandówce w swoich horyzontach percepcji świata. Edyta była miła, ot tyle. Coś tam podprogowo o wolności było, doceniam. Kombinezon spoko, a jej zamiłowania do kocich okularów nie kumam, wygląda w nich strasznie kiczowato, białe paznokcie tylko utwierdzają plastikowość wizerunku. A tyle kolorów przecież reklamuje.. No ale wiadomo stylizacja to sprawa trzeciorzędna. Ale co zrobić, jak nie ma co komentowac i nie wiadomo co z tym klipem. Zero konkretów.
Lime nawet wczoraj troche pograno już pierwszego dnia w radiach ->
https://www.odsluchane.eu/utwor/783830/ ... equila-ila

Dodano po 5 minutach 13 sekundach:
Cały scenariusz promo przypomina ten z "Your High". Singiel znienacka. Premiera radiowa. Wizyta w DDTVN. Edyta niby zirytowana w trakcie rozmowy, że o prywacie za dużo. Tylko wtedy potrafiła jasno i stanowczo się postawić. Teraz nie. Wtedy pokazano więcej fragmentów z klipu i więcej samej piosenki w tle niż teraz. Wtedy w kolejnym punkcie scenariusza był jeszcze występ live w The voice. Teraz będzie jakiś live?
No i chwilę potem pyknął teledysk do YH, niedługo potem drugi klip.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Wojtuś »

Występ live jutro w TVP2!
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ChristopherP »

Edyta Górniak o nowym singlu, kwarantannie w Krakowie i synu Allanie. "Jestem przeciwnikiem wyznaczania granic"

https://dziendobry.tvn.pl/a/edyta-gorni ... nia-granic
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: B@r »

Steffie pisze:Kalczyńska i Sołtysik - to wiele wyjaśnia. Zresztą oni wszyscy w tym programie są po to, żeby wyciągnąć od rozmówcy parę plot i nic więcej. Podobnie jest z Faktem, Jastrzębiem itd.
No trudno by zarzucać dziennikarzom, że pytają o co pytają, gdy a) diwa zbyła konkretne pytanie KIEDY PŁYTA i b) znana jest z tego, że kocha mówić o prywacie (trzeba to zaakceptować, bo przecież nie można tego jej odmówić i nie ma w tym nic złego, skoro to jej sprawia przyjemność). Przecież nikt jej nie zniewolił (chyba?) i nie musi na wszystko odpowiadać. Jakby chciała, to by przemyciła konkrety muzyczne, no ale ich nie ma i trzeba szyć i ratować się tym, co zawsze. Jak Justyna Steczkowska jest w śniadaniówkach by promować swoją pracę i gadka schodzi na prywatę, to ona szybko sprowadza rozmowę na właściwe dla niej tory i mówi wszystko, co chce powiedzieć. Poza tym wątki, które będą poruszone w tej rozmowie, były z Edytą jak zawsze ustalone, więc gdzie problem, poza osobą Edyty?

Gdyby dziś na kanapie siedziała Kayah, Dąbrowska czy Nosowska, rozmowa na pewno by inaczej przebiegała.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2020, 17:53 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: endeven »

Wojtuś pisze:Występ live jutro w TVP2!
czy to jest to?
Wystąpią: Thomas Anders and Modern Talking Band, Edyta Górniak, Zenek Martyniuk, Milano, Exaited, Tadeusz Seibert, Marien, Classic i Trio Mariachi.
wow. jakie towarzystwo...
ODPOWIEDZ