Edyta w Dzień Dobry TVN

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: Monika23 »

Mnie tez jest smutno,ale wiecie nic nie moze wiecznie trwac :wink:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: Virtual Tom »

Ja uważam, że każdy z nas tutaj mysli o Edycie i jest jej zyczliwy, ale takie, a nie inne reakcje są zupełnie zrozumiałe, każdy z nas chciałby bardzo usłyszeć nowe piosenki, robimy się zwyczajnie sfrustrowani (frustracja - zablokowanie dążeń) odcięci od wszelkich informacji, stąd i takie, a nie inne opinie ;)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: kinga »

Dla mnie ważne jest to, że mogę się spotykać z Edytką, mogę z Nią rozmawiać i poznawać Ją lepiej... Dopóki tak będzie, dopóki będzie godzila (chociażby tylko w ten sposób) życie prywatne ze spotkaniami z nami, to ja narzekać nie będę. Cieszę się Jej szczęściem :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: vanity »

Monika23 pisze:Moim zdaniem bardzo ladnie wygladala,ja nie wiem,ale niektorzy tutaj potrafia tylko wytykac - ze brzydki makijaz,ze za malo o plycie,ze nie nagrywa,ze to,ze tamto!!
Ludzie dajcie sie nacieszyc tej kobiecie synem i mezem,a nie wiecznie tylko wymagac,czy Edyta to czyjas wlasnosc,ze ma robic to co tylko zechcecie?? rany,ale naprawde pewne osoby zachowuja sie tutaj jak rozkapryszone dzieci i wiecznie narzekaja.
hmm, syn ma już trochę, a z Darkiem tez już jest trochę. niektórzy i za 10 lat dalej mogę mówić: dajcie się jej nacieszyć synem i mężęm :P :D bez urazy, mam złośliwe poczucie humoru :D
w sprawie makijażu mam swój gust i tyle.
Michal pisze:A co do twarzy Edyty to wyglada inaczej (zauwazylem to juz przy tych ostatnich zdjeciach). To chyba ta fryzura i makijaz, trzeba sie do nowej Edki przyzwyczaic.
to prawda. ale jeszcze nie wiem czy się przyzwyczaję.
kinga pisze:Zawsze się znajdzie coś, co można skrytykować. Niektóre osoby nie bylyby sobą, gdyby tego nie zrobily, także nie denerwuj się. Trzeba być tolerancyjnym, nie?
nie krytykuję tylko po to aby było o czym gadać. mam swój gust który jest taki a nie inny.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: Monika23 »

vanity pisze:hmm, syn ma już trochę, a z Darkiem tez już jest trochę. niektórzy i za 10 lat dalej mogę mówić: dajcie się jej nacieszyć synem i mężęm
moze Edyta ma wieksze potrzeby niz inne gwiazdy,to tez by trzeba uszanowac ..
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: Mist »

A mnie sie wydaje, ze Edyta pracuje teraz tyle ile jest to mozliwe. Bez dlugofalowego i stresujacego zaangazowania. Zarabia na rodzine! Kazda jej plyta powstawala dlugo, bo jest perfekcjonistka w kazdym calu. Pamietajcie, ze jeszcze nie tak dawno chciala rzucic scene definitywnie. To juz nie jest cale jej zycie. Ona juz nie potrzebuje tego jak powietrza.

Poza tym padlo tutaj stwierdzenie, ze ona mysli wiecej teraz o powiekszeniu rodziny niz o plycie... Wcale a wcale nie bede zaskoczona jezeli gazety obwieszcza, ze po podrozy poslubnej Edyta znowu jest w ciazy. W marcu Allanek bedzie mial 2 latka i tyle wlasnie trzeba czekac, zeby zdecydowac sie na drugie dziecko po cesarskim cieciu. Idealna roznica wieku! A poza tym Edyta schudla (bardzo dobre przygotowanie organizmu do kolejnej ciazy!) i na pewno marzy o malenkiej Oliwii.
Edyta jest osoba, ktora ma wszystko zaplanowane i poukladane.
Jezeli wyda plyte to odkupi sobie milosc fanow, nawet za 10 lat! Swiete slowa Pana Leszczynskiego!
Niestety trzeba sie pogodzic, ze teraz jest na pierwszym miejscu rodzina. I my fani musimy to zaakceptowac, tak dlugo o to walczyla.
Pamietajcie, ze u Edyty proces artystyczny, tworczy zawsze jest powiazany z emocjonalnym, psychologicznym. I jezeli ona mowi, ze nie ma teraz odpowiedniej koncentracji, to ja jej wierze.
Jednego tylko nie moge jej wybaczyc, ze zrezygnowala ze strony internetowej.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: Monika23 »

Oo bardzo ladnie ujete,popieram.W koncu ktos kto nie zrzedzi 8)
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: marlena »

Monika23 pisze:
vanity pisze:hmm, syn ma już trochę, a z Darkiem tez już jest trochę. niektórzy i za 10 lat dalej mogę mówić: dajcie się jej nacieszyć synem i mężęm
moze Edyta ma wieksze potrzeby niz inne gwiazdy,to tez by trzeba uszanowac ..

vanity nie bądź egoistka :570:

a te koncerty biznesowe-mmh chyab trzeba miec kase na wydanie płyty? co? :) to pochłania czas ale daje kase :)
Karolcia
Linger
Linger
Posty: 836
Rejestracja: 03 sie 2005, 7:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: Karolcia »

Niech się Edyta nacieszy rodziną tyle, ile potrzebuje, wiemy, że teraz jest szczęśliwa, cieszymy się z tego i życzymy jej jak najlepiej bo jest dla nasz BARDZO WAŻNA, ale wolałabym żeby juz wtedy, gdy obiecywała nam singla w sierpniu, na pytanie, kiedy będzie płyta odpowiedziała, że nie wie, że może być tak że w sierpniu singiel a może być tak że dopiero w grudniu, wtedy ja (i może Wy też) wiedziałabym że planuje coś wydać ale nie liczyłabym tak bardzo na ten termin i nie czułabym się trochę zawiedziona. Zdaję sobie sprawę z tego,że już teraz dla Edyty co innego jest najważniejsze i kto inny stoi na pierwszym miejscu, nie my-fani, ale napewno już wtedy wiedziała, że przygotowuje się do ślubu i że plany mogą się Jej pokrzyżować. Ktoś z Was pewnie wytknie mi przy najbliższej okazji,że narzekam, ale ja nie narzekam.Nie wymagam też,żeby Edyta robiła dla nas więcej niż może lub więcej niż chce, chciałabym tylko żeby mówiła o terminach, w inny sposób, żeby to nie były tylko obietnice.Szkoda też,że strony nie ma i że o tym,gdzie się pojawia dowiadujemy się przypadkiem.

[ Dodano: 2005-12-11, 12:38 ]
a te koncerty biznesowe-mmh chyab trzeba miec kase na wydanie płyty? co? :) to pochłania czas ale daje kase :)[/quote]
Koncerty dla fanów dają kasę a są też przyjemnoscią dla nich i do tego wyczekiwaną z niecierpliwoscią.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: vanity »

marlena pisze:Monika23 napisał/a:
vanity napisał/a:
hmm, syn ma już trochę, a z Darkiem tez już jest trochę. niektórzy i za 10 lat dalej mogę mówić: dajcie się jej nacieszyć synem i mężęm


moze Edyta ma wieksze potrzeby niz inne gwiazdy,to tez by trzeba uszanowac ..



vanity nie bądź egoistka n
teraz jak moje zdanie zostało pocięte i przez to zniekształcone, rzeczywiście wyszłam na egoistkę :D
całość mojej wypowiedzi:
hmm, syn ma już trochę, a z Darkiem tez już jest trochę. niektórzy i za 10 lat dalej mogę mówić: dajcie się jej nacieszyć synem i mężęm :P :D bez urazy, mam złośliwe poczucie humoru :D

żabki to logiczna ma rodzine i musi się na niej skupić. ale ma też fanów którym coś obiecała. singla nie było ani w sierpniu ani wogóle. niby ma coś być na karnawał. płyty też nie ma, będzie w przyszłym roku (czyli niedługo :lol: ). pomijając fakt że zawsze coś może się zawalić przy jej tworzeniu, skoro podała terminy ich wydania, a udziela wywiadów w mediach powinna skomentować opóźniające się (już bardzo opóźniające się) wydawnictwa na rynku. to tylko kwestia kilku zdań, jako wyrazu szacunku do fanów. zresztą na stronie internetowej też możnaby napisać kilka zdań do fanów o przedłużających się nagraniach. mała rzecz a cieszy.
Karolcia
Linger
Linger
Posty: 836
Rejestracja: 03 sie 2005, 7:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: Karolcia »

dokładnie Vanity, Edyta nie musi sie nam tłumaczyć, tak jak mówisz, wystarczyłoby kilka zdań: singiel nie w sierpniu a np. w grudniu, płyta po wyborach, ale nie odrazu. Czekajcie cierpliwie. To byłoby bardzo miłe ze strony Edyty gdyby pomyślała o poinformowaniu nas o tym.
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: radek »

Edyta byla w programie Co za tydzien - relacja z nagrod erotiki....., byl urywek z piosenki Nie prosze o wiecej i wywiadzik ze plyta w przyszlym roku a tu ze grali akustycznie
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: Alka »

płyta prawdopodobnie w przyszłym roku
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: ANETA »

Równie dobrze moze byc styczen jak i grudzien ..... usycham juz ...
miliardy razy słychac tych samych płyt to mozna sie lekko znudzic (nie głosem ale materiałem).
A co do tekstu ze do ,,nowej" Edyty trzeba sie przywyczaic to uwazam ze jest niepoprawne poniewaz Edyta sie nie zmieniła, zawsze nagrywała długo płyty. Nigdy nie bylismy dla Niej najwazniejsi, to chyba oczyiwste ze na pierwszym miejscu stawiała zawsze rodzine, przyjaciół i dopiero muzyke i nas. Teraz doszli do tego Darek i Allan którzy zajmują pierwsze miejsce w Jej sercu. To ze nas ,,kocha" moze sobie mówic, w rzeczywistosci jest nam tylko wdzięczna ze kupujemy Jej płyty i chodzimy na koncerty
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: EDYTA W DZIEŃ DOBRY TVN

Post autor: Kasia »

Ojj, niestety to co mówisz Aneta, jest chyba prawdą. :((( Właściwie to nie możemy od niej oczekiwac ze bedzie nas kochac prawdziwą miłością. !!! Przecież ona ze swoich wszystkich fanów zna i kojaży zaledwie kilku może kilkunastu. A my jesteśmy jej obcy :!: Ona sobei zdaje sprawe z tego ze ją kochamy, lubimy jje piosenki, ale za bardzo nic nie może zrobic bo są rzeczy ważniejsze i nam nic do tego.

Ale oczywiście uważam że płyta powinna wyjść jak najszybciej. :DDDDDD
ODPOWIEDZ