Edyta w Dzień Dobry TVN

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: LaFidelite »

Trochę żenujący ten wywiad. Rusin przyznająca, że zastanawiała się "Kto będzie Edytę malował, czesał?" w Agencie. Serio? One chyba nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo są oderwane od rzeczywistości. Miałam wrażenie, że Kraśko najchętniej by stamtąd uciekł, zwłaszcza po tym jak Edyta zaczęła go podrywać. Nie wiem czy serio chciałaby, żeby coś z tego wyszło, czy robiła to tylko po to, żeby trafić na pudelka.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Gosia1423 »

Odnoszę wrażenie, że niektórzy przesadzają... Wywiad jak wywiad, odnośnie Agenta, zapewne było to zapisane w kontrakcie. To, że nie było ciekawych pytań ze strony prowadzących, to już nie Edyty wina. Poza tym, jak mogłaby powiedzieć, że zrezygnowała, bo była wtedy w trasie. Program jeszcze emitują i na bank ma klauzulę w kontrakcie, że nie może o tym powiedzieć.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ray »

Jasne, że Edyta nie mogła powiedzieć wprost, że była w "Agencie" krótko, bo miała tylko 8 dni przerwy między zakontraktowanymi wcześniej występami w Polsce, ale przecież nie musiała jeszcze dodatkowo utwierdzać widzów w kłamstwie. :PP
Poza tym skoro Alicja Majewska zaśpiewała w sobotę jedną swoją piosenkę w "Dzień Dobry TVN", to teoretycznie Edyta też mogla - tylko że nie chciała...

Właściwie Edyta powinna była gościć w "Dzień Dobry TVN" już nazajutrz po emisji drugiego odcinka "Agenta" - w zeszłym tygodniu kobitka, która wygrała milion w "Milionerach", była w "DDTVN" już następnego dnia. Ale nie - Edytę zaproszono nie tylko do odcinka weekendowego, ale też takiego, który prowadzą Rusin (z którą niby była w konflikcie) i Kraśko (jej były partner), by przyciągnąć jak najwięcej widzów.

Jeśli chodzi o to, że Edyta powiedziała, że dała producentom kartkę, z kim nie chciałaby być w "Agencie", to tutaj ją doskonale rozumiem, ale też uważam, że jednak nie musiała o tym mówić w TV. W ten sposób jeszcze bardziej utrwaliła swój wizerunek jako kapryśnej.
Podobno parę lat temu Monika Jaruzelska nie chciała być gościem show Wojewódzkiego w tym samym odcinku co Eliza i Trybson z "Warsaw shore", i wcale jej się nie dziwię. To naturalne, że Edyta też nie chciała znaleźć się w jednym programie z patusami typu Godlewskie czy Deynn.
Pewnie na "czarnej liście" Edyty była Doda, tylko że ona i tak nie wzięłaby udziału w "Agencie", bo po pierwsze, ma bana w TVN, a po drugie, kiedy program był nagrywany, właśnie kończyła płytę.
Obstawiam, że na tej liście mogły znaleźć się też Steczkowska i Sablewska. Szpak był już w pierwszej edycji, więc jego towarzystwo i tak by Edycie nie groziło.

Kiedy poprzednim razem Górniak była gościem "Dzień Dobry TVN", przyprowadziła ze sobą swoje dziecko ubrane w wojskowy mundur ze znakiem Polski Walczącej na ramieniu. :roll:
I zarówno wtedy, jak i teraz, po wyjściu z budynku Edyta pozowała do zdjęć paparazzim. Po co? Po co? Po co? Po co? :roll:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: spot_me »

ray pisze:Jasne, że Edyta nie mogła powiedzieć wprost, że była w "Agencie" krótko, bo miała tylko 8 dni przerwy między zakontraktowanymi wcześniej występami w Polsce
Tak ray, wiemy, bo juz to powtorzyles z 10 razy co najmniej, dotarlo i do nas i do pudelkow Herkulesie Poirot. Powtarzasz to jak jakas mantre.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ray »

Spot_me, niestety, wielu fanów Edyty na Facebooku i Insta, wielu fanów "Agenta" na różnych fanpage'ach i forach i wielu komentujących filmiki na YouTube czy artykuły na portalach plotkarskich wciąż nie wie, że to była ustawka. A kiedy ktoś napisał o tym na Instagramie Rusin, Kinia wpis usunęła, a autora zbanowała. :lol3:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: spot_me »

ray pisze:A kiedy ktoś napisał o tym na Instagramie Rusin, Kinia wpis usunęła, a autora zbanowała.
A ten 'ktos' to zapewne Ty, bo chcesz by swiat przejrzal na oczy i wypisujesz o tej 'ustawce' nie tylko tutaj ale i gdzie sie tylko da w komentarzach? Zbanowala wiec juz nie Kinga tylko Kinia? Tak samo niegrzeczne jak nazywac Edytę Edzią. Lubisz jak na codzien ktos przerabia Twoje imie by brzmialo przesmiewczo? Nie? To czemu robisz innym to co Tobie niemile?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ray »

Spot_me, nie, ten "ktoś" to nie ja.
I nie przesadzaj. W nazywaniu Kingi Kinią nie ma nic niegrzecznego. Do niejednej mojej koleżanki, która ma na imię Kinga, wielu mówi "Kinia", i żadna się nie obraża. :)
W nazywaniu na naszym forum Edyty Edzią czy Justyny Jusią też nie widzę nic złego.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: max28 »

Dziś o godz. 10.40 :edi: w DDTVN.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Sebuch »

Widziałem tylko na Insta relację, że robiła sobie selfie z Anitą Lipnicką, Rusin i Kraśko. :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Marek »

Była w DDT? Zdradziła datę premiery płyty akustycznej? :d
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ray »

Dzisiejszy wywiad:
https://dziendobry.tvn.pl/a/my-way-jak- ... kierownica

Ani słowa o płycie akustycznej. :PP
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Gosia1423 »

Marek pisze:Była w DDT? Zdradziła datę premiery płyty akustycznej? :d
Marzyciel :lol3:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Grzegorz »

Szczerz mówiąc bardzo przyjemny ten wywiad. Edyta mówiąca rozsądnie i na dany temat. Diva wesoła i rozpromieniona wrażeniami z jazdy :hellobaby:
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: michal.p »

W środę w DDTVN wywiad z Edytą.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Cypix »

Próba podbicia widowni finałowego odcinka My way? Ciekawa jaka wyjdzie średnia oglądalność. W czwartek, najdalej w piątek powinny być już statystyki. Do tego pewno kilka słów na temat Sylwestra TVN.
ODPOWIEDZ