Edyta w Dzień Dobry TVN

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Steffie »

miko pisze:To, ze nie widziala wpsiu Donatana na fcb to sie nazywa dyplomacja.
Raczej chyba sciema na maksa. ;) Jakos trudno uwierzyc, ze nie widziala tego wpisu, zwlaszcza jesli sama uzywa tego srodka komunikacji. Po prostu z jakichs powodow dalej utrzymuje, ze Donek jej nie przeprosil.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: lordarek1 »

Jutro tj 20/10/2018 w programie Dzień Dobry TVN pojawi się Edyta ;-)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: addar »

program prowadzic bedzie Kinia ?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: B@r »

addar pisze:program prowadzic bedzie Kinia ?
Magda Mołek. Tym razem nie udało się zgrać terminów, chociaż bardzo w tym tygodniu próbowano. Pierwszy weekend, który prowadzi Kinga, a który pasuje Edycie, wypada dopiero na grudzień.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: niuto »

Coś mnie ominęło? Kinia i Edyta się tak bardzo lubią, że próbowano zgrać terminy? :o Myślałem, że właśnie Mołek robi bardziej konkretne wywiady.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ray »

Niuto, tak, coś Cię ominęło. :PP W zeszłym tygodniu temu B@r napisał dla "Faktu" artykuł pt. "Górniak wybaczyła Rusin".
[quote="Bartosz Pańczyk w "Fakcie""]W 2014 roku wokalistka obraziła się na dziennikarkę, która zapytała ją w „Dzień dobry TVN” o ślub z prawnikiem Piotrem Schrammem (44 l.). Jak się później okazało, Górniak była już jednak wówczas po rozstaniu z nim, więc pytanie Rusin ją zabolało i uznała je też za zbyt odważne. – Może ona ma za małe przygotowanie dziennikarskie? (...) Z pewnością to był ostatni czas, jaki poświęciłam tej osobie – odgrażała się Górniak po tym upokorzeniu w rozmowie z Faktem.
Ostatnio jej serce zmiękło. Okazuje się bowiem, że wokalistce imponuje proekologiczna postawa Rusin. – Edyta wybiera się w najbliższym czasie do „Dzień dobry TVN”, by promować nową trasę koncertową. Zastrzegła, że chce być w odcinku, który będzie prowadziła Kinga. Chce ją pochwalić za zaangażowanie w ochronę środowiska i zakopać wojenny topór. Poza tym też podziękować, że dzięki niej podpisała petycję przeciwko odstrzałowi jeleni – mówi nasz informator.[/quote]
Później rozpisywały się o tym też inne portale plotkarskie. A teraz okazuje się, że jednak :edi: będzie w odcinku, którego nie będzie prowadziła Rusin...
Ale Edyta i tak może powiedzieć na antenie coś miłego o Kindze - na przykład może zwrócić się do Magdy Mołek: "Wiesz, Madziu, jak teraz tu na Ciebie patrzę tak z bliska, to myślę, że koniecznie powinnaś zmienić kosmetyki - najlepiej na Pat&Rub". :lol3:

Dzisiaj, 20 października, mija równo 10 lat od premiery singla To nie tak, jak myślisz. Z tej okazji Edyta mogłaby zaśpiewać ten kawałek na żywo w DDTVN. Ale ona tego nie zrobi - za to na pewno będzie mowa o tym, że Allan chodzi teraz do wojskowej szkoły. :PP
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Bob »

Skoro emerytka Zdziska Sośnicka mogła wydać reedycje z bonusami to myślę że może zdarzyć się cud , było to moje największe teoretycznie niewykonalne marzenie podobnie było z Matt Bianco i Basią .Do tego TVP Rozrywka i w mniejszej części TVP Polonia wyemitowały odnowione wersje archiwalnych koncertów Zdzisławy
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: karen »

Włąśnie przed chwilą zapowiedzieli że Edyta z synem na kanapach "Telewizyjny debiut Alana" , niemal chwile po rozmowie na temat nowej płyty ( zresztą bardzo fajnej i sympatyczniej rozmowie) z Podsiadło...
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: lordarek1 »

:lol3:

Obrazek
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: niuto »

Jakie to przykre, że Edyta rusza jutro w trasę akustyczną, a przychodzi do DDTVN opowiadać o nowej szkole Allana. O samej trasie krótko, od niechcenia i właściwie dzięki pytaniu Mołek. Tym bardziej to razi, jeśli porówna się ten wywiad z rozmowami z Dawidem Podsiadło i Smolastym.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2018, 14:40 przez niuto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ediva »

Allanek to radość jej życia, trasa to zawodowa konieczność i stres.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: spot_me »

Tutaj nagranie (jesli ktos nie widzial) :
https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/ ... 76858.html
Zastanawiam sie po co to bylo. Gdyby to byla TvP to pomyslalbym, ze zaproszenie przez PiS by promowac patriotyzm w spoleczenstwie, natomiast wizyta w TvN jawila sie jako zwyczajny debiut syna w showbiznesie. Skoro dla niego ta szkola to takie 'poswiecenie i pasja', to czemu sie pcha przed kamery.
Ciagle bardzo niedojrzaly. Marzenie o byciu snajperem pod wplywem filmu z Cooperem? Czy pod wplywem gier komputerowych gdzie mozna ustrzelic kazdego majac przy tym nadal czyste sumienie.... Zycie to nie gra komputerowa.
Czy nadal ktos twierdzi, ze syn to kopia Edyty? Ja widzialem mini wersje Darka, lacznie z barwa glosu.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: miko »

Uff, jaki on wyrośnięty... rany julek... eeech czyli Allan zostaje w Warszawie... a Edka ? Plyta ?
Troche surrealne to.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: addar »

nie moge tego chłopaka słuchac, zawsze zgrzytam zebami z zazenowania jak słysze bachorki które sie wysilaja na brzmienie" na madrego" :lol: :lol:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: endeven »

Polska walcząca...
ODPOWIEDZ