SEXUALITY

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: SEXUALITY

Post autor: Kasia »

Swięte słowa... Tylko dlaczego nikt tego nie powie edycie :?: Może należałoby napaść na jej wszelkie skrzynki, zapełnic telefony, maile wszystko, a ci którzy mają z nią kontai osobiści niech ejj to powiedzą, nie zaszkodzi, a moze pomóc, a jesli chodzi o to jak ich edyta bedzie postrzegała to niech sobie odpowiedzą na pytanie: czy chcecie nową płyte :?:
scarlet
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2005, 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEXUALITY

Post autor: scarlet »

A może Edycie wystarcza juz tylko szum wokół jej osoby? Zarzekała się niejednokrotnie, że nigdy nie była osobą, która wyznaje zasadę" nieważne co, byleby mówili". Jej zachowanie pokazuje zupełnie co innego.Zauważyłam, że nawet ci którzy zawsze jej bronili mają juz dosyć. Wg mnie Edyta nas nie szanuje bo chyba nie szanuje ludzi.Mam nadzieję, że się mylę. :roll:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEXUALITY

Post autor: B@r »

scarlet pisze:A może Edycie wystarcza juz tylko szum wokół jej osoby? Zarzekała się niejednokrotnie, że nigdy nie była osobą, która wyznaje zasadę" nieważne co, byleby mówili". Jej zachowanie pokazuje zupełnie co innego.Zauważyłam, że nawet ci którzy zawsze jej bronili mają juz dosyć. Wg mnie Edyta nas nie szanuje bo chyba nie szanuje ludzi.Mam nadzieję, że się mylę. :roll:
Ja tez mam nadzieje, ale czyny mowia wiecej niz slowa...
scarlet
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2005, 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEXUALITY

Post autor: scarlet »

racja...
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: SEXUALITY

Post autor: Kasia »

Edyta zawsze też mówiła ze szanuje ludzi i ze traktuje ich tak jak sama chce byc traktowama ( pomine bez komentarza) i jedyne co mi przychodzi na Jej obrone to to, że zmienił ją świat, ludzie, że sie ewiele razy zawiodła, zraziła, ze ma już dosć i pdo tym względem sie nie dziwie, ale do jasnej anielki skoro ma dość to niech z tym skonczy... :( Chyba ze chce próbować, ale nie do konca wychodzi tak jakby chciała... mozna dyskutować, ale po co :?:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: SEXUALITY

Post autor: vanity »

witold pisze:vanity napisał/a:
albo wegetacja tam, albo dalszy rozwój tu gdzie nie musi się nikomu przedstawiać... (no może z wyjątkiem stewardess w LOT-cie )


sorry, spiesze Cie skorygowac - rozwoj tam, wegetacja tutaj (patrzac na ostatnie dwa lata)
nie właśnie nie... bo chodzi mi o to że tam już nikt by w nią nie inwestował po tych dwóch klapach, a tutaj mając status gwiazdy miała (będąc w Pmatonie) jeszcze coś do powiedzenia.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: SEXUALITY

Post autor: Marek »

Okładka Sexuality podobna jest trochę do okładki singla Justyny Steczkowskiej Sex Appeal z 2004 roku
Obrazek
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: SEXUALITY

Post autor: Mist »

Marek pisze:Okładka Sexuality podobna jest trochę do okładki singla Justyny Steczkowskiej Sex Appeal z 2004 roku

no szczegolnie ulozenie prawej nogi! ach ten obcas!!! to wlanie najbardzie podobalo mi sie w Edki pozie do zdjecia.

Aha ja Sexuality singla nie mam i juz miec nie bede. Jedyne sprzeniewierzenie jakiego sie dopuscilam, ale wybralam Beyonce.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: SEXUALITY

Post autor: Estratos »

Mist pisze:Aha ja Sexuality singla nie mam i juz miec nie bede.
Nie martw sie, pewnie wyjdzie na kolejnym singlu z nowa piosenka + bonusy (lunatique i remix lunatique) :D
pav graham
Make it happen
Make it happen
Posty: 161
Rejestracja: 21 gru 2004, 11:55
Lokalizacja: London
Kontakt:

Re: SEXUALITY

Post autor: pav graham »

Michal pisze:
Mist pisze:Aha ja Sexuality singla nie mam i juz miec nie bede.
Nie martw sie, pewnie wyjdzie na kolejnym singlu z nowa piosenka + bonusy (lunatique i remix lunatique) :D
Ha ha... Dobre!
P x x x
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: SEXUALITY

Post autor: Mist »

Michal pisze:Nie martw sie, pewnie wyjdzie na kolejnym singlu z nowa piosenka + bonusy (lunatique i remix lunatique) :D
Pewnie masz racje :D

Ale nie wiem czy bede miala ochote na nowy singiel, jak na razie nie mam. Moje oczekiwania wzrosly. Chce plyty!
W przeciwnym wypadku Dyskografia mi wystarczy do zalewania sie nostalgia za prawdziwa muzyka!

Aha dwa dni temu ogladalam 2 godzinny material o wspomnianej wczesniej Beyonce, jestem pod bardzo silnym wrazeniem. Moze wiec czas pomyslec o zmianie preferencji muzycznych...na dobre.
Ewelinka
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 11 kwie 2006, 19:13
Lokalizacja: Z Daleka...

Re: SEXUALITY

Post autor: Ewelinka »

Jak tak czytam te posty to wszyscy tacy podenerwowani, zestresowani, rozgoryczeni przerwa na herbate rumiankowa...). Ja mam widomosc, a moze raczej plotke (pewnie trzeba to przeniesc do plotek) o nowej plycie. Wiec bylam na koncercie Edyty w Chicago w niedziele-no, ponad miesiac temu- z moimi znajomymi i sie doczepilam do tego goscia co single Edyty sprzedawal-trudno powiedziec czym on sie zajmuje i co ma do tworzenia plyty, moze jakis promotor albo co- ale sie wypytywalam kiedy wkoncu ta plyta, ze byla juz tyle temu obiecana...On na to ze Pani Edyta ciagle zmienia, polepsza itp... I ze przewiduja w ciagu 3-4 miesiecy na lato (bo to bylo miesiac temu)...wiec moze niedlugo. Ja tylko przekazuje co sie dowiedzialam wiec prosze nie zastzelcie poslanca...... :D :D :D
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEXUALITY

Post autor: Invisible »

Ja mam tylko taką nadzieję, że Edi wyda płytkę. Oby to było te lato a nie jakieś następne...
Dzięki za informacje :D i witaj na forum :D
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: SEXUALITY

Post autor: witold »

Ewelinka pisze: Ja tylko przekazuje co sie dowiedzialam wiec prosze nie zastzelcie poslanca......
Dzieki za informacje i witam na forum!

Chyba wszyscy mamy nadzieje, ze staniesz sie poslancem dobrej nowiny, ktora ku naszemu milemu zaskoczeniu sprawdzi sie :!: :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEXUALITY

Post autor: B@r »

Ewelinka pisze:Jak tak czytam te posty to wszyscy tacy podenerwowani, zestresowani, rozgoryczeni przerwa na herbate rumiankowa...). Ja mam widomosc, a moze raczej plotke (pewnie trzeba to przeniesc do plotek) o nowej plycie. Wiec bylam na koncercie Edyty w Chicago w niedziele-no, ponad miesiac temu- z moimi znajomymi i sie doczepilam do tego goscia co single Edyty sprzedawal-trudno powiedziec czym on sie zajmuje i co ma do tworzenia plyty, moze jakis promotor albo co- ale sie wypytywalam kiedy wkoncu ta plyta, ze byla juz tyle temu obiecana...On na to ze Pani Edyta ciagle zmienia, polepsza itp... I ze przewiduja w ciagu 3-4 miesiecy na lato (bo to bylo miesiac temu)...wiec moze niedlugo. Ja tylko przekazuje co sie dowiedzialam wiec prosze nie zastzelcie poslanca...... :D :D :D
Noooo , kolejna osoba na forum znad Jeziora Michigan. :D
Ja bylam na sobotnim koncercie.
ODPOWIEDZ