EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Virtual Tom »

Jeszcze prościej wejśc na strone główną http://www.radio.com.pl

Na lewo "Słuchaj w internecie" i szafa gra :D
Andrew
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:01
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Andrew »

Piękny, godny podziwu i uznania gest ze strony Edyty. Dla dzieci może być to niezapomniane przeżycie. Mają przynajmniej szansę na chwilę zapomnieć o swej trudnej sytuacji życiowej, a ich twarze opromieni uśmiech, ich serduszka rozpłomieni radość i szczęście. To zadziwiające i wzruszające.
Tolka
Hope for us
Hope for us
Posty: 25
Rejestracja: 08 gru 2004, 6:12

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Tolka »

Miałam się nie odzywać, ale podejrzewam, że nikt nie zamieści relacji z wczorajszego koncertu, bo niewiele osób (oczywiście oprócz dzieciaków i ich opiekunów) na nim było. No to ja wam troszkę napiszę...
Koncert był bardzo krótki, akustyczny. Edka zaśpiewała White Christmas, Jestem kobietą (w zmienionej wersji), Ready for love, Cicha noc. Chyba nic nie pominęłam. Nie pamiętam.
Dla zainteresowanych - ubrana była w białą bluzę (ale nie tą od Darka), jeansy i białe butki sportowe. Od razu mówię, że nie mam zdjeć, bo na koncert pojechałam dość niespodziewanie, prosto z pracy i nie zabrałam z domu aparatu.
Był Mikołaj dla dzieci i prezenty - dla Edki też. Edyta udzieliła kilku wywiadów - mam nadzieję, że Mariucha powie wam, gdzie i kiedy będą emitowane, bo ja nie wiem. No, tyle tylko wiem, że nagrała krótki wywiad dla programy Wroński Beat (TVP3).

A co do tego wszystkiego, co przeczytałam w topicu Media/Fakt, to powiem wam tylko tyle - atmosferę na forum (i nie tylko) tworzą ludzie. Jeśli na oficjalnym zajmowano się głównie narzekaniem, śledzeniem, wytykaniem cudzych błędów, kłótniami i oskarżeniami, to klimat był taki właśnie - sami go sobie stworzyliśmy. Tutaj na początku nie było inaczej. Może teraz się to zmieniło - nie wiem.
Co by nie mówić o Mariuszu, to nawet jeśli jest zapracowany (a jest na pewno), to cały czas o was pamięta - wczoraj też pamiętał i mam nadzieję, że wkrótce przekonacie się, co mam na myśli.

Pozdr.
T.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Virtual Tom »

Dziekuję bardzo za relację :)

Rzeczywiście w pierwszych dniach działy sie tu dziwne rzeczy, ale teraz jak mi sie wydaje jest już w porządku od dłuższego czasu. Inni mam nadzieję potwierdzą 8)

Pozdrowienia dla Ciebie :wink:
monajka
Make it happen
Make it happen
Posty: 164
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:05
Lokalizacja: Kleszczów

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: monajka »

dzieki za relacje :]
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Marek »

wielkie dzięki :smile:
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Alita »

Tolka pisze:Miałam się nie odzywać, ale podejrzewam, że nikt nie zamieści relacji z wczorajszego koncertu, bo niewiele osób (oczywiście oprócz dzieciaków i ich opiekunów) na nim było. No to ja wam troszkę napiszę...
Koncert był bardzo krótki, akustyczny. Edka zaśpiewała White Christmas, Jestem kobietą (w zmienionej wersji), Ready for love, Cicha noc. Chyba nic nie pominęłam. Nie pamiętam.
Dla zainteresowanych - ubrana była w białą bluzę (ale nie tą od Darka), jeansy i białe butki sportowe. Od razu mówię, że nie mam zdjeć, bo na koncert pojechałam dość niespodziewanie, prosto z pracy i nie zabrałam z domu aparatu.
Był Mikołaj dla dzieci i prezenty - dla Edki też. Edyta udzieliła kilku wywiadów - mam nadzieję, że Mariucha powie wam, gdzie i kiedy będą emitowane, bo ja nie wiem. No, tyle tylko wiem, że nagrała krótki wywiad dla programy Wroński Beat (TVP3).

A co do tego wszystkiego, co przeczytałam w topicu Media/Fakt, to powiem wam tylko tyle - atmosferę na forum (i nie tylko) tworzą ludzie. Jeśli na oficjalnym zajmowano się głównie narzekaniem, śledzeniem, wytykaniem cudzych błędów, kłótniami i oskarżeniami, to klimat był taki właśnie - sami go sobie stworzyliśmy. Tutaj na początku nie było inaczej. Może teraz się to zmieniło - nie wiem.
Co by nie mówić o Mariuszu, to nawet jeśli jest zapracowany (a jest na pewno), to cały czas o was pamięta - wczoraj też pamiętał i mam nadzieję, że wkrótce przekonacie się, co mam na myśli.

Pozdr.
T.
Tolcia! Gdzie Ty się podziewałaś? Czemu nie ma Cię na forum? :cry: Dzięki Wielkie za relację zgadzam się całkowicie z Twoją wypowiedzią na temat forum :wink: To nie wina Mariusza że na oficjalnym forum ludzie stali się dla siebie wrogami, to tylko i wyłącznie wina Ich samych, ja przestałam się udzielać na tamtym forum z prostego powodu - stratą czasu były rozmowy które i tak zawsze doprowadzały do kłótni, mam nadzieję że oficjalne forum powróci! :grin:
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: marlena »

Też myślę, że Mariusz o nas pamięta i zachowuję się fantastycznie przychodząc na forum i informując nas o koncertach czy występach telewizyjnych Edyty.To taki Dobry Duszek na tym forum :)

co do oficialnego forum to tez mam nadzieje ze kiedyś znowu zacznie działać ale z czystym kontem! chociaż ja długo na oficialnym forum zalogowana nie byłam, ale czytałam i śłedziłam to co się tam działo! wcale nie potrzebne mi wyjaśnienia ani Mariusza ani tym bardzieje Edyty dlaczego strona została zamknieta (forum) - ja doskonale wiem dlaczego i rozumiem to!
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: monia80 »

to moze zwiazku z powrotem na dobre Edyty moze by wrocila tez oficjalna strona :)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: kinga »

Tolka, bardzo Ci dziękuję :smile: Cieszę się, że o nas pomyslałaś i napisałaś troche o tym występie :grin: I absolutnie zgadzam się z Tobą co do Mariusza. Ja też nie mam mu nic do zarzucenia, więcej- bardzo go szanuję za jego pracę. Mariusz,pozdrawiam! :grin:
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: alicja »

Ja też przyłączam się do podziękowań za relację! :)
a co do klimatu na forum i powrotu oficjalnej stronki założyłam nowy temacik w dziale Edyta, więc jak ktoś chce coś na ten temat powiedzieć to piszcie, coby nie zaśmiecać innych tematów i nie denerwować Moderatorów :wink:
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Wiolinka »

A co do tego wszystkiego, co przeczytałam w topicu Media/Fakt, to powiem wam tylko tyle - atmosferę na forum (i nie tylko) tworzą ludzie. Jeśli na oficjalnym zajmowano się głównie narzekaniem, śledzeniem, wytykaniem cudzych błędów, kłótniami i oskarżeniami, to klimat był taki właśnie - sami go sobie stworzyliśmy. Tutaj na początku nie było inaczej. Może teraz się to zmieniło - nie wiem.
Co by nie mówić o Mariuszu, to nawet jeśli jest zapracowany (a jest na pewno), to cały czas o was pamięta - wczoraj też pamiętał i mam nadzieję, że wkrótce przekonacie się, co mam na myśli.

Pozdr. T.
Dzięki Tolka za info dot. koncertu oraz kilka słów od siebie odnosnie forum! Atmosfera na forum oficjalnym nie była aż tak dramatyczna jak myślisz, owszem zdarzały się kłótnie, tutaj tez, ale jest ok, forum to nie tylko wazelina, wiesz sytuacja jest teraz o tyle lepsza, ze juz wiekszosc z nas zna sie osobiscie, poznalismy sie na koncertach, ja mam nadzieje poznac osoby nowe i tym razem na koncercie w Krakowie, np. chciałabym poznać Alitę, bo inaczej ja odbieram jak na forum oficjalnym :) mam nadzieje, ze poznam wiele innych osób i wszyscy bedziemy mile zaskoczeni soba :)

Co do Mariusza, to on chyba niedawno miał obrone pracy magisterskiej, gratulacje !!! Faktycznie miło z jego strony, że nie zapomniał o fanach Edyty, bez niego nie wiedzielibyśmy o koncertach itp. rzeczach!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: B@r »

Odnośnie koncertu:

Wczoraj w wieczornym "Kurierze" na TVP3 była relacja z imprezy, fragment występu oraz wywiad z Edytą. Nie wiedzielismy, ze to pojdzie tak szybko. Nie widziałem, nie nagrałem, więc nie mogę w żaden sposób udostępnić.

Natomiast zwróćcię uwagę na program "Broński Beat" (lub Wroński Bit - nie znam pisowni). Być może tam też będzie wywiad z Edytą. (Nie na 100%). Nie znam tego programu, ale mozliwe że on leci tylko w warszawskim paśmie TVP3.
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Wiolinka »

ale moga pokazac też w niedziele w TV3 w teleplotkach one sa chyba o 9 rano, jakos ta porą !!!
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: radek »

Czy to chodz o ten program?
http://tv.onet.pl/szukaj.html?S=Wro%F1ski+Beat&sz=1
Jeszcze mam pytanie czy ten program jest tylko nadawany w tvp3 Warszawa? Bo ja odbieram Kraków i tego programu nie ma :sad:
ODPOWIEDZ