EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Marcin A. »

Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Waldy »

SUPER INFO! Kolejny raz Eddie daje dowód na to, że ma wielkie serce. Tak trzymaj Eddie :razz: to się liczy.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Estratos »

To bardzo dobre posuniecie ze strony Edyty! Akcje charytatywne pomoga jej odzyskac dobre imie, ktore stracila w oczach sporej czesci Polakow (po bzdurnych publikacjach brukowcow)
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: alicja »

Bardzo miła informacja! Kolejny raz Edyta w trójeczce:) i to w szczytnym celu, super.
Zauważyłam, że wp stara sie pisać o Edi pozytywnie, raczej nie wywlekają jakiś głupot, informuja z obiektywizmem i piszą przede wszystkim jak dzieje się u niej coś dobrego :) chyba ją tam lubią (obym nie zapeszyła :wink: ) szkoda że nie można tego samego powiedzieć o interii czy onecie, tam jak zwykle w rozrywce same głupoty i sensacje nie podparte faktami...szkoda...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Estratos »

alicja pisze:Bardzo miła informacja! Kolejny raz Edyta w trójeczce:) i to w szczytnym celu, super.
Zauważyłam, że wp stara sie pisać o Edi pozytywnie, raczej nie wywlekają jakiś głupot, informuja z obiektywizmem i piszą przede wszystkim jak dzieje się u niej coś dobrego :) chyba ją tam lubią (obym nie zapeszyła :wink: ) szkoda że nie można tego samego powiedzieć o interii czy onecie, tam jak zwykle w rozrywce same głupoty i sensacje nie podparte faktami...szkoda...
Lubia, lubia. Znam redaktora Mozarta(bardzo sympatyczny czlowiek) i mimo, ze nie jest fanem pisze obiektywnie. Wie, ze w tych brukowcach pisza same bzdury. Nawet te wiadomosc dal do dzialu imprezy, zeby ludzie nie pisali glupich komentarzy :-)
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: alicja »

Estratos pisze:
alicja pisze:Bardzo miła informacja! Kolejny raz Edyta w trójeczce:) i to w szczytnym celu, super.
Zauważyłam, że wp stara sie pisać o Edi pozytywnie, raczej nie wywlekają jakiś głupot, informuja z obiektywizmem i piszą przede wszystkim jak dzieje się u niej coś dobrego :) chyba ją tam lubią (obym nie zapeszyła :wink: ) szkoda że nie można tego samego powiedzieć o interii czy onecie, tam jak zwykle w rozrywce same głupoty i sensacje nie podparte faktami...szkoda...
Lubia, lubia. Znam redaktora Mozarta(bardzo sympatyczny czlowiek) i mimo, ze nie jest fanem pisze obiektywnie. Wie, ze w tych brukowcach pisza same bzdury. Nawet te wiadomosc dal do dzialu imprezy, zeby ludzie nie pisali glupich komentarzy :-)
to miło:) mało jest tak naprawde obiektywnych dziennikarzy, większość niestety goni za głupią sensacją...a szkoda, ja przyznam mam serdecznie dość czytania na portalach internetowych informacji typu "Britney o mały włos nie udusiła pasażerów samolotu gdy zdjęła buty podczas lotu..." żenada, kto przepuszcza takie głupie teksty? A WP jak tak obserwuje, jak już o czymś pisze to z sensem i obiektywnie, to się chwali, oby jak najdłużej!
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: radek »

A wie moze ktos czy ten koncert 13 stycznia z 3 bedzie mozna uslyszec w radio?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: B@r »

Bardzo mily gest Edi, rowniez dobry dla jej wizerunku.
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Wiolinka »

kolejna dobra wiadomość dot. Edytki, miło jest czytac takie właśnie rzeczy, że Edzia wspomaga wszelkie akcje pomocy ludziom, niz sterty bzdur wyssanych z palca!
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: monia80 »

Jestem dumna z Edzi to bylo dobre posuniecie na pewno z jej strony-widze ,ze Edyta naprawde przemyslala wiele spraw i zaczyna do wszystkiego podchodzic inaczej i tak trzymac .


ps.estratos post wyzej -popatrzcie wszyscy jak sobie nabija on posty glupimi wnioskami-czyzbys cos wnosisz pez to nowego :roll: nic tylko nabijasz postymi glupimi te4kstami byle tylko odpowiedziec :roll: :lol:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: Titter »

Ładnie się Edytka zachowała a właściwie zachowa :)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: dorota »

edka pracuje nad odbudowaniem swojego wizerunku,aby tak dalej
teraz tez jest jej pełno ale w innym kontekście :grin:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

???

Post autor: B@r »

Prosze napiszcie jak mogę posluchac Trójki przez internet podajcie jakiegos linka:):)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: ???

Post autor: Estratos »

afriodytka_ pisze:Prosze napiszcie jak mogę posluchac Trójki przez internet podajcie jakiegos linka:):)
www.radio.com.pl/trojka na dole strony jest odnosnik: POSLUCHAJ. (bardzo szeroko bylo o tym pisane w watku o koncercie w Trojce). W Polsce mozna Trojki normalnie przez radio sluchac :P NIE BEDZIE TRANSMISJI z tej imprezy.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EDDIE NAJUBOŻSZYM!

Post autor: B@r »

Dzieki ale ja chce konkretnie sluchac teraz tego radia i nie wiem jak bo tam sa jakies audycje tylko wyszczegolnione
ODPOWIEDZ