Top Trendy 2008

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Top Trendy 2008

Post autor: Chill-out »

Na tegoroczny festiwal Top Trendy, który odbędzie się w lipcu, telewizja Polsat przygotował dwa duże koncerty - z okazji 40-lecia działalności artystycznej Krzysztofa Krawczyka i 25-lecia zespołu T.Love.
Jubileusz 40-lecia pracy twórczej Krawczyka zbiega się z 60. rocznica urodzin artysty. W trakcie festiwalu zobaczymy koncert pod hasłem "Krzysztof Krawczyk od Trubadurów do dziś". Jak dowiedzieliśmy się w Polsacie podczas koncertu Krawczyk zaprezentuje utwory z wszystkich okresów aktywności estradowej.
Drugim koncertem będzie 25-lecie kultowej już dziś kapeli T.Love, a na scenie oprócz Muńka Staszczyka pojawią się wszyscy dotychczasowi gitarzyści grupy.
Jak zawsze przewidziano koncert Top, czyli 10 najlepiej sprzedających się płyt. W 2007 roku pierwsze miejsce zajęła płyta zespołu Raz Dwa Trzy "Młynarski" z piosenkami Wojciecha Młynarskiego.
W koncercie Trendy wezmą udział najpopularniejsi artyści na rynku. W ich wyborze Polsat planuje silniejszą niż do tej pory współpracę z czołowymi krytykami muzycznymi w naszym kraju.
Nidługo poznamy dokładną listę wykonawców koncertu Top oraz koncertu Trendy.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan

Re: Top Trendy 2008

Post autor: vanity »

może za rok Edka będzie miała coś większego - liczę w każdym razie na to

a tymczasem zapewne się załapie na występ 2/3 piosenkowy za EKG :) oby tylko śpiewała nowe utwory a nie znane wszystkim starocie albo covery.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Top Trendy 2008

Większość już wie,ze Edyta wystąpi podczas tegorocznego festiwalu.Podobnie jak w zeszłym roku i w tym wystąpi dwukrotnie.
Najpierw podczas Koncertu Top 4 lipca na jednej scenie z Hey, Dodą, Kombii, Anną Marią Jopek(nie jest jeszcze pewne czy Ania pojawi się na scenie w Operze Leśnej),duetem Maleńczuk & Waglewski, Krzysztofem Krawczykiem, zespołami Raz Dwa Trzy i Feel oraz ze Smolikiem.
A następnie 5 lipca podczas koncertu Trendy, który poprzedzi Jubileusz 45-lecia pracy artystycznej Krzysztofa Krawczyka.Na scenie pojawią się również:Goran Bregović, Edyta Bartosiewicz, Muniek Staszczyk, Trubadurzy, Michał Urbaniak, Łukasz Zagrobelny oraz Orkiestra Adama Sztaby.
W tym dniu (niestety) odbędzie się również Recital finalistów wszystkich edycji programu "Jak Oni śpiewają" z udziałem: Agnieszki Włodarczyk, Joanny Liszowskiej, Nataszy Urbańskiej, Piotra Polka, Roberta Moskwy, Patrici Kazadi oraz finalistów i zwycięzców III edycji "Jak Oni śpiewają".
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość

Post autor: Isabel »

Super,że Edyta wystąpi 2 razy :D :D
loveedyta pisze:Ja chcę do Sopotu:**
Tylko żeby tam byćto chyba trzeba mieć specjalne bilety/wejściówki.
Tak przy okazji to czy może ktoś wie jak i gdzie można je nabyć?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Bilety będą do nabycia za pośrednictwem ticketonline w cenach 50,80 i 130zł.
Awatar użytkownika
Aro
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Kontakt:

Post autor: Aro »

No w sumie fajnie, ze sie pojawi w Sopocie, ale za chwile juz tylko Polsat bedzie ja pokazywał. Ja chce festiwal w Opolu albo w Sopocie. Te festiwale maja jakąś renomę i widownie. Polsatowski festiwal mało kto ogląda. 8P
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Ulubiona piosenka: Room For Change

Post autor: Blur »

Polsat: Górniak i Norbi zaśpiewają z Krawczykiem
http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... zykiem.htm

TEKST :
Krzysztof Krawczyk obchodzi w tym roku 45-lecie pracy artystycznej. Jubileuszowy koncert z tej okazji pokaże telewizja Polsat podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2008. Gośćmi specjalnego, jubileuszowego recitalu Krzysztofa Krawczyka "Życie jak wino" będą m.in. Edyta Górniak i Norbi.

Krzysztof Krawczyk zaprosił swoich przyjaciół do udziału w koncercie, którym chce uczcić 45 - lecie swojej pracy. Na scenie Opery Leśnej wykonają oni wspólnie z jubilatem takie przeboje, jak m.in.: "Bo jesteś Ty", "Chciałem być", "Mój Przyjacielu", "Parostatek" czy "My Cyganie".

- Dla mnie będzie to, jak mówią Amerykanie, "piece of cake", czyli zjedzenie tortu, coś wspaniałego... I ogromna satysfakcja również, ze względu na niespodzianki, jakie podobno tam na mnie czekają. A sam pobyt na estradzie, przy tak odmłodzonej publiczności, będzie dla mnie ogromną przyjemnością. Bo ja ostatnio, tak się złożyło, że jestem piosenkarzem młodzieżowym - tłumaczy Krawczyk.

Jubileuszowy koncert poprowadzi Agata Młynarska wspólnie z Krzysztofem Ibiszem. W recitalu zatytułowanym "Życie jak wino" wystąpią: Edyta Górniak, Muniek Staszczyk, Norbi, Łukasz Zagrobelny oraz Trubadurzy. Recital odbędzie się 5 lipca.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej

Post autor: grzechoo »

Sądzę, że Edytas zaspiewa z Krzyśkiem My Cyganie
Maf
If I give myself (up) to you
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I

Post autor: Maf »

Przerazajace, ze uzywa powiedzenia 'piece of cake' i nie ma pojecia co ono oznacza....
Awatar użytkownika
ANETA
Ulubiony album: Edyta Górniak

Post autor: ANETA »

Maf pisze:Przerazajace, ze uzywa powiedzenia 'piece of cake' i nie ma pojecia co ono oznacza....
Jego tłumaczenie również wprawiło mnie w zadumę :?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?

Post autor: Estratos »

co chcecie, na zmywaku w USA nie ucza idiomow :D
Sebastiannn
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dumka na dwa serca

Post autor: Sebastiannn »

Ciekawe co zaśpiewa Edyta... Mnie się wydaję, że "Loving you" i "Dziękuję Ci" lub "Aleją gwiazd"... Oby było "Loving you" bo to moja ulubiona piosenka z EKG.
Awatar użytkownika
Seba0305
Whatever it takes
Whatever it takes
Ulubiony album: Wszystkie:)
Ulubiona piosenka: Wszystkie:)
Kontakt:

Post autor: Seba0305 »

Ja bym tak chciał "Ready for love" i "Whatever it takes" (choć na to drugie nie ma co liczyć)
Sebastiannn
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dumka na dwa serca

Post autor: Sebastiannn »

No mnie sie wydaje, ze na bank obie piosenki beda z EKG skoro udział w koncercie TOP jest zwiazany ze sprzedaza tej wlasnie plytki.
Awatar użytkownika
Blur
Ulubiona piosenka: Room For Change

Post autor: Blur »

No mnie sie wydaje, ze na bank obie piosenki beda z EKG skoro udział w koncercie TOP jest zwiazany ze sprzedaza tej wlasnie plytki.
Tak być powinno, ale np. na Telekamerach wszyscy zaśpiewali single z płyt, a Edzia cover... tu może też coś wymyśli.
Zresztą parę lat temu w koncercie TOP (Perła) zaśpiewała Linger i HH&L z płyty "Edyta Górniak" i chyba Nie proszę o więcej. W sumie teraz bym się nie obraził jakby zaśpiewała coś z E.K.G (ALS,BM,LIALG,NNMS) i z perły (np. jedną z tych WIT,HOYH,DYKY).
ODPOWIEDZ