24 stycznia 2004: Telekamery

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: B@r »

Edyta będzie dzisiaj gościem na uroczystości rozdania TeleKamer (TVP2, godz. 20:00).
Aby uprzedzić pytania informuję, że nie będzie śpiewała ani wręczała nagrody. Będzie po prostu jednym z gości na widowni, ale pewnie będzie ją mozna przez chwile zobaczyc w TV.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: Aro »

Obrazek

O to super i oby pokazali jak najwięcej. Edyta chyba pierwszy raz na Telekamerach. Szkoda, że nie wystąpi. Ta gala ma ogromną widownie. W ubiegłym roku oglądało ją ponad 8 mln widzów, a dziś leci zamiast "M jak miłość" które ogląda prawie 12 mln co tydzien więc dziś też będzie dużo. :D
Ostatnio zmieniony 24 sty 2005, 14:50 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: ANETA »

Szkoda, że nie wystąpi, no ale przynajmniej przez chwile się na Nią popatrzymy :grin:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: B@r »

ArO pisze:Edyta chyba pierwszy raz na Telekamerach.
Nie pierwszy raz. W 1997 czy 1998 występowała na uroczystości (When i Miles).
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: Aro »

Dlatego napisałem chyba ;) Jest tyle tych gal; Wiktory, Telekamery i teraz jeszcze Tele Ekrany, że trudno zapamiętać gdzie kto był. :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: Estratos »

maryoosh pisze:
ArO pisze:Edyta chyba pierwszy raz na Telekamerach.
Nie pierwszy raz. W 1997 czy 1998 występowała na uroczystości (When i Miles).
Wnioskujac po repertuarze to wychodzi na 1998 rok, bo gdy w 1997 r. byly Telekamery to plyta "Edyta Gorniak" nie byla jeszcze wydana.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: Piter »

Za kilka lat będzie zamiatać podłogi po galach jak tak dalej pójdzie. Nie bardzo mi się podoba to, że Edyta staje się "gwiazdą na salonach"...
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: karol »

maryoosh pisze: Nie pierwszy raz. W 1997 czy 1998 występowała na uroczystości (When i Miles).
WOW jakos nie przypominam sobie tego wystepu :roll:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: Estratos »

Piter pisze:Za kilka lat będzie zamiatać podłogi po galach jak tak dalej pójdzie. Nie bardzo mi się podoba to, że Edyta staje się "gwiazdą na salonach"...
Tak, lepiej niech spiewa niz sie lansuje ! Chociaz od czasu do czasu pojawienie sie na imprezie z klasa nie zaszkodzi. To moze jej pomoc w pozyskaniu kontaktow / sponsorow, itp.
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: karol »

Estratos pisze:
Piter pisze:Za kilka lat będzie zamiatać podłogi po galach jak tak dalej pójdzie. Nie bardzo mi się podoba to, że Edyta staje się "gwiazdą na salonach"...
Tak, lepiej niech spiewa niz sie lansuje ! Chociaz od czasu do czasu pojawienie sie na imprezie z klasa nie zaszkodzi. To moze jej pomoc w pozyskaniu kontaktow / sponsorow, itp.
Dokladnie sie zgadzam.Przeciez wczesniej Edyta raczej malo dbala o zycie towarzyskie,osobiscie uwazam ze takie pokazywanie sie wychodzi na plus...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: Piter »

A ja nigdy nie miałem szacunku do wokalistek, które pokazywały się głównie na bankientach, a ich nazwiska błyszczały dawną popularnością. No, ale cóż, może coś jej się tak uda zdziałać.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: B@r »

karol pisze:
Estratos pisze: Tak, lepiej niech spiewa niz sie lansuje ! Chociaz od czasu do czasu pojawienie sie na imprezie z klasa nie zaszkodzi. To moze jej pomoc w pozyskaniu kontaktow / sponsorow, itp.
Dokladnie sie zgadzam.Przeciez wczesniej Edyta raczej malo dbala o zycie towarzyskie,osobiscie uwazam ze takie pokazywanie sie wychodzi na plus...
ja wiem czy tak na plus...ludzie jakos Edyte zawsze kojarzyli z tą ktora jakby odstaje od tego wytwornego salonowego zycia.Nie korzysta z tych 'luksusow', tylko poswieca sie w calosci muzyce,przez co Ją kochali,bo była im blizsza.Ale moze lepszy rydz niz nic?...ja mam nadzieje ze na tym sie nie skonczy i ze to Edyta bedzie na scenie zamiast na widowni.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: mancia »

maryoosh pisze:Edyta będzie dzisiaj gościem na uroczystości rozdania TeleKamer (TVP2, godz. 20:00).
Aby uprzedzić pytania informuję, że nie będzie śpiewała ani wręczała nagrody. Będzie po prostu jednym z gości na widowni, ale pewnie będzie ją mozna przez chwile zobaczyc w TV.
Fakt mi też się nie podoba ,że Edyta się pokazuje nigdy tego nie robiła.No ale to też pokazuje ,że Jej pozycja nie jest już taka silna, bo ci co chcą sie wylansować to się pokazują.
I będzie z nowu używka w tygodnikach kolorowych , gazetach pewnie co do wyglądu itp..
:grin: I żeby Jej się kieliszek z szampanem nie wylał bo b ędzie afera :grin:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: ANETA »

Mysle, że dlatego Edyta bywała rzadko ,,na salonach" bo mało Jej było w Polsce. Od 1997r. przebywała głównie tylko za granicą. Dopiero teraz gdy mieszka pod Warszawą czesciej pokazuje się na róznych przyjęciach.
Ciekawa jestem nowego albumu Edyty, mam nadzieje, że ostatnie sytacje w Jej życiu skłonią Ją do napisania jakiegos tekstu, albo ktoś za Nią przeleje to na papier. Od razu na mysl przychodzi mi Jacek Cygan :grin: Ten gość jest mistrzem ;)
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: 24 stycznia 2004: Telekamery

Post autor: karol »

Aguss pisze: ludzie jakos Edyte zawsze kojarzyli z tą ktora jakby odstaje od tego wytwornego salonowego zycia.Nie korzysta z tych 'luksusow', tylko poswieca sie w calosci muzyce,przez co Ją kochali,bo była im blizsza..
Z tym ze ja kochali to bym polemizował..
ODPOWIEDZ