Nowa płyta

Wiadomości na temat Edyty.
Zablokowany
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Nowa płyta

Post autor: Marrcino »

Górniak o nowej płycie:

http://www.plejada.pl/157739,0,gorniak- ... l#autoplay 8P

ohh nareszcie zaytali Edytę o płytę... ciężko jej mówić jaka będzie :lol3: jak zwykle żadnych konkretów :? bosz :twisted:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowa płyta

Post autor: Magda M »

Marrcino pisze:jak zwykle żadnych konkretów :? bosz :twisted:
bo jak zwykle samo nic się nie napisze i samo się nie nagra ;)
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nowa płyta

Post autor: abcd »

Powiedziała, że siedziała w studio.. więc może już coś nagrała :d
Awatar użytkownika
Jadzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 207
Rejestracja: 01 lut 2008, 0:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowa płyta

Post autor: Jadzia »

"Wrócę do studia jak najszybciej żeby, mam nadzieję, jeszcze w tym roku jubileuszowym wydać nową płytę."
Ufam, że do końca roku (całe 10 miesięcy :P) nic nie popsuje tej edytowej nadziei.
Edyta powinna przypiąć sobie na tablicy korkowej największe postanowienie "Musze wydać płytę w 2010"
Ładny rok, tak swoją drogą, na jubileusz, płytę i inne obiecane niespodzianki :)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Nowa płyta

Post autor: Joan »

Obiecanki cacanki, a głupiemu radość...
Ale oczywiście popieram entuzjazm Marrcina i nadal mam nadzieje... :D Nowy singiel by się przydał. Nowy etap życia zaczęty, fryzura zmieniona, wiec teraz płyta tak by wypadło... czyż nie??
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Nowa płyta

Post autor: caterina78 »

Jadzia pisze:"Wrócę do studia jak najszybciej żeby, mam nadzieję, jeszcze w tym roku jubileuszowym wydać nową płytę."
Ufam, że do końca roku (całe 10 miesięcy :P) nic nie popsuje tej edytowej nadziei.
Edyta powinna przypiąć sobie na tablicy korkowej największe postanowienie "Musze wydać płytę w 2010"
Ładny rok, tak swoją drogą, na jubileusz, płytę i inne obiecane niespodzianki :)

Oczywiscie.... Tak, tylko to jest Wasze wyobrazenie! Nikt z Was nie powinien narzucac Jej Waszej wizji w jaki sposob powinna zyc . Dla mnie najwazniejsze , ze zyje w zgodzie z sama soba, ze jesli juz to tylko przed Absolutem bedzie sie tlumaczyc, ze swoich decyzji, a nie przed fanami, to jest tylko Jej dobra wola , czy wyda plyte, czy nie, to nie moze byc przymus ze strony fanow, bo wtedy stanie sie odtworcze i nie bedzie prawdziwe... Nie narzucajcie Jej swoich wyobrazen, gdyz to nie jest sluszne, jesli bedzie chciala sie podzielic Soba w formie plyty, to zrobi to, w swoim czasie i na Jej warunkach... Nasuwa mi sie zdanie z piosenki Hasla : "Kazdy jest inny, dajcie nam byc"... Pozwolcie Jej zyc w taki sposob, jaki pragnie, nie ograniczajcie Jej swoimi zadaniami i pretensjami.... To powinno byc tu, w tym miejscu tak naturalne jak fakt, ze oddychamy... O takich sprawach nawet nie powinno sie mowic!!
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowa płyta

Post autor: weroniuka »

To chyba dobrze, że fani chcą płytę. Gorzej jakby było im to obojętne. :-) I tak wiadomo, że Edyta zrobi, co będzie chciała. :wink2:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Nowa płyta

Post autor: Marrcino »

Ale oczywiście popieram entuzjazm Marrcina i nadal mam nadzieje...
oh Joan, cały mój entuzjazm uszedł po obejrzeniu tego wywiadu :P Edyta zmęczona jest koncertami dla klasy biznesu... o płycie nic jeszcze sama nie wie 8P
najlepsze, że teraz już mówi: "mam nadzieję, że w tym roku" :lol3: ehhh cała Edyta ;(
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Nowa płyta

Post autor: Mist »

nic prawie juz nie zostalo z zapalu z ostatniego wywiadu DDTVN... gdzie mowila ze pierwszy singiel pojawi sie w mgnieniu oka!
Ja tam daje jej na ta plyte 3 lata to o wiele bardziej realistyczne znajac Edke niz ludzenie sie ze plyta jeszcze w tym roku. :)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Nowa płyta

Post autor: Joan »

Marrcino pisze:
Ale oczywiście popieram entuzjazm Marrcina i nadal mam nadzieje...
oh Joan, cały mój entuzjazm uszedł po obejrzeniu tego wywiadu :P Edyta zmęczona jest koncertami dla klasy biznesu... o płycie nic jeszcze sama nie wie 8P
najlepsze, że teraz już mówi: "mam nadzieję, że w tym roku" :lol3: ehhh cała Edyta ;(
Nie wierze. Ty, który bez żadnej wypowiedzi Edyty krzyczałeś wszędzie, że chcesz singla... A teraz gdy Edyta daje malutką nadziej to Ty ją tracisz?? :> Niemożliwe...
Ale poczekajmy chwilę i znów będziesz pierwszy do wykrzyknięcia tego :d
Mist pisze:Ja tam daje jej na ta plyte 3 lata to o wiele bardziej realistyczne znajac Edke niz ludzenie sie ze plyta jeszcze w tym roku.
Za 3 lata to już koniec świata. :ha: :ha:
szymonek111
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 324
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:08
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka okolice

Re: Nowa płyta

Post autor: szymonek111 »

jacie ja wogole nie pojmuje Was(co niektorych)! kurcze od kiedy od ARTYSTKI mozna wymagac,zadac plyty????????????? przeciez powiedziala,ze nagra. Dla mnie wystarczy,ze Edyta po prostu jest. Sluchajcie tych plyt,ktore nagrala. Widze,ze niektorym chodzi tylko o plyte,a nie obchodzi ich zycie prywatne artystki,Edyta dopiero co sie rozwiodla,moze podajcie jeszcze termin i napiszecie kiedy kazdy z Was chcialby plyte?i jakie piosenki. NAPRAWDE sie zastanowcie...

Cchialbym aby ruszylo cos na serio Edytowego w tym np. prawdziwe forum Fanow, i powinno byc cenzurowane,ja nie zgadzam sie tez z kazda decyzja Edi ale to zazwyczaj trzymam dla siebie,a jak juz chcecie pisac zale to jezyk polski jest dosc bogaty w slownictwo i mozna dobierac lagodniejsze slowa krytyki
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Nowa płyta

Post autor: Mist »

szymonek111 pisze:Widze,ze niektorym chodzi tylko o plyte,a nie obchodzi ich zycie prywatne artystki,Edyta dopiero co sie rozwiodla
alez to najlepszy czas zeby tworzyc! ja tam licze, ze okolo 40 urodzin Edyta wyda plyte zycia!!
szymonek111 pisze:Cchialbym aby ruszylo cos na serio Edytowego w tym np. prawdziwe forum Fanow, i powinno byc cenzurowane
dobre, dobre nic tylko wykupic domene, skrzyknac fanatykow i zalozyc kolko wzajemnej adoracji edytowej. POWODZENIA! Wyc sie chce jak sie takie kwiatki czyta... :beczy:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Nowa płyta

Post autor: Marrcino »

szymonek111 pisze:kurcze od kiedy od ARTYSTKI mozna wymagac,zadac plyty?????????????
jak artystka obiecuje to mozna wymagac, o ile sie nie myle Edyta juz pod koniec 2008 roku obiecala nowa plyte (i wiele innych niespodzianek :D ) i do tej pory nic. niech zakonczy kariere, daje zyskowne koncerciki dla biznesu i przestanie rzucac slowa na wiatr wtedy nie bedziemy nic wymagac i sie zamkniemy :) ale skoro caly czas nawija o singlach i plycie to niech sie wreszcie za to zabierze :P
szymonek111 pisze:Widze,ze niektorym chodzi tylko o plyte,a nie obchodzi ich zycie prywatne artystki,
mnie zupelnie nie obchodzi, jestem sluchaczem, odbiorca jej muzyki, kazdy w zyciu ma ciezkie chwile, ale do pracy musi chodzic nie?
szymonek111 pisze:napiszecie kiedy kazdy z Was chcialby plyte
na wiosne
szymonek111 pisze:i jakie piosenki
dobre
szymonek111 pisze:Cchialbym aby ruszylo cos na serio Edytowego
ojejku jak mozesz wymagac Edytowej strony w tym ciezkim czasie :beczy:
Joan pisze:krzyczałeś wszędzie, że chcesz singla...
no myslalem, ze Edyta juz cos w tym kierunku robi, a jak widac tylko koncerty dla klasy biznesu sa na fali :)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Nowa płyta

Post autor: Matiz99 »

Nie wiem czy potrzebny ten temat ale skoro tego pragniecie 8P Nikt się nie nauczył że Edycie wierzyć nie można :P Ten temat dorówna temu przed ,,EKG'' zamin płyta wyjdzie rozrośnie się on do 70-80 stron które będą zawierały ze 3-4 informacje na temat płyty a reszta to życzenia ja chce takie piosenki a ja takie lub błagania ,,oby plyta wyszla jak najszybciej'' i tego typu ,,dyskusje'' 8P Mam nadzieje że Edyta nagrała do tej pory chociaż jedną piosenkę.
Kiedy nasza diva mówi że coś będzie jest to wątpliwa sprawa a jeżeli już twierdzi że ma nadzieję to strach się bać :lol3:
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Nowa płyta

Post autor: loveedyta »

Marrcino pisze:(i wiele innych niespodzianek )
no Marrcino nie gadaj,że niespodzianek nie było :lol3: :lol3:
Marrcino pisze:jak artystka obiecuje to mozna wymagac, o ile sie nie myle Edyta juz pod koniec 2008 roku obiecala nowa plyte (i wiele innych niespodzianek ) i do tej pory nic. niech zakonczy kariere, daje zyskowne koncerciki dla biznesu i przestanie rzucac slowa na wiatr wtedy nie bedziemy nic wymagac i sie zamkniemy ale skoro caly czas nawija o singlach i plycie to niech sie wreszcie za to zabierze
nic doda, nic ując.
szymonek111 pisze:Cchialbym aby ruszylo cos na serio Edytowego w tym np. prawdziwe forum Fanow, i powinno byc cenzurowane
:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Szymon wyluzuj trochę, w każdym poście widzisz złe intencje wobec Edyty.
Zablokowany