Edyta w RMF FM

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: dorota »

to na pewno nie będzie ballada, ja bym obstawiała coś a'la GLON albo YH...

Edi zostaje w tym klimacie muzycznym ....

-- Dodano: 8 lut 2016, o 20:48 --

eh, ale Edi dała nam zagwozdkę ...

nie pochwalam tej decyzji ale czekam na piosenkę, najgorsze jest to, że nawet jesli Edi wybierze balladę z pięknym darciem japy czyli będzie wszystko jak należy, to nie ma pewności, że zajmie wysokie miejsce, bo Eurowizja jesr nieprzewidywalna i czasem wygrywają dziwne stworki potworki czyli najlepsi inaczej ...

taki biznes .... :niewiem:
Awatar użytkownika
milan
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 01 sty 2013, 13:41
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: milan »

to bedzie dyskotekowy utwor, skrojony na eurowizje specjalnie. Wszystko jest przemyslane, PRowo z pewnoscia opracowane w detalach, przygotowywane przez specjalistow do tego zatrudnionych
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: KrzysiekF »

Mnie ciekawi zestaw preselekcji w Polsce.

Ponoć ma być tylko sms i audiotele . Bez udziału % jury. Jeżeli faktycznie liczenie głosów będzie sprawiedliwe i nie wypaczone :roll: to będzie mega ciekawie.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: addar »

zdziwisz sie dorotko:P Edyta powiedziała że to utwór typowowo eurowizyjny a potrzac na tytuł bedzie wzniosle .Edyta musi wierzyc w swoje sznanse wbrew pozoroim to czwana bestia , cyganicha ma wszytsko kalkulejtet :edi: oddam doładowanie oddam nawet dwa europa kochac górniak musi :cheerleader1: :509: ale beda emołszyns w edytowym światku, brakowało mi tego ... żryjta ołowiany deszcz malkontenci :edi:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Pawel »

Jakieś dziewczyny na forum fb twierdzą, że słyszały już i 2 lata prosiły aby Edyta wydała piosenkę. Podobno bardziej ballada niż klimat YH. Ciekawe ile w tym prawdy. Twierdzą, że piosenka jest bardzo ładna i sniła im sie po nocach, ma piękny tekst.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: dorota »

addar pisze:zdziwisz sie dorotko:P Edyta powiedziała że to utwór typowowo eurowizyjny a potrzac na tytuł bedzie wzniosle

na to wygląda, że się zdziwię :lol3: a jeszcze bardziej, jak Edi przegra w preselekcjach z Margaret :lol3:

nie wiadomo, co Edi rozumie przez " utwór typowowo eurowizyjny" , równie dobrze jak ballada to moze byc disco ....
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: mike »

to bedzie dzis w rmf czy nie i gdzie mozna posluchac fragmentu "grapefrut" ?
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Michael »

Ja nie zamierzam brać udziału w przybijaniu gwoździ do trumny z karierą Edyty Górniak, w związku z tym nie wyślę ani jednego SMS-a wsparcia dla Edyty w preselekcjach.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Virtual Tom »

Tak jadę sobie autem i słyszę zapowiedź - myślę sobie że zapowiedź pasuje do Edziocha, niestety zanim dojechałem nie podali - no i sprawdziło się :ha:
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: mike »

czy moze ktos napisac czy była Edi w tym rmf czy nie bo z wypowiedzi nic nie wynika tylko paplanina bez sensu
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: niuto »

Ja nie zamierzam brać udziału w przybijaniu gwoździ do trumny z karierą Edyty Górniak, w związku z tym nie wyślę ani jednego SMS-a wsparcia dla Edyty w preselekcjach.
niegłosowanie na Edytę w krajowych preselekcjach będzie właśnie takim gwoździem :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Michael »

niuto pisze:
Ja nie zamierzam brać udziału w przybijaniu gwoździ do trumny z karierą Edyty Górniak, w związku z tym nie wyślę ani jednego SMS-a wsparcia dla Edyty w preselekcjach.
niegłosowanie na Edytę w krajowych preselekcjach będzie właśnie takim gwoździem :)
Uważam wprost przeciwnie. To będzie ocaleniem Edyty od samodestrukcji.
shik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 229
Rejestracja: 16 gru 2010, 15:50
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: shik »

Ale czemu wy zakładacie, że jej słabo pójdzie? Aż tak jest z nią źle? Nadal jest świetną, atrakcyjną wokalistką. Jeśli utwór ma potencjał to ma szanse
kamilbb
Sit down
Sit down
Posty: 67
Rejestracja: 25 sty 2008, 18:19
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: kamilbb »

Michael pisze:
niuto pisze: niegłosowanie na Edytę w krajowych preselekcjach będzie właśnie takim gwoździem :)
Uważam wprost przeciwnie. To będzie ocaleniem Edyty od samodestrukcji.

co to za myślenie! jak utwór będzie bardzo dobry, to nie głosowanie jest zwyczajnie nie w porządku do Artysty, którego szanujemy i wspieramy! Eurowizja to krok w dobrą stronę, coś może się zmienić, tak pozostają tylko programiki telewizyjne i nic więcej, a chyba wszystkim nam powinno zależeć by EDYTA jeszcze czymś zaskoczyła. JA SIĘ CIESZĘ BARDZO :d
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Michael »

kamilbb pisze:co to za myślenie! jak utwór będzie bardzo dobry, to nie głosowanie jest zwyczajnie nie w porządku do Artysty, którego szanujemy i wspieramy! Eurowizja to krok w dobrą stronę, coś może się zmienić, tak pozostają tylko programiki telewizyjne i nic więcej, a chyba wszystkim nam powinno zależeć by EDYTA jeszcze czymś zaskoczyła. JA SIĘ CIESZĘ BARDZO :d
Fakt, że Ty się cieszysz nie oznacza, że ja też muszę cieszyć się razem z Tobą. Postaraj się przyjąć to do wiadomości.
ODPOWIEDZ