W Roli Głównej

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: W Roli Głównej

Post autor: dorota »

A jakieś szczegóły, co mówiła??
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: W Roli Głównej

Post autor: Steffie »

Tutaj skrót - Edyta Górniak o śmierci:
http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24 ... owala.html
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: W Roli Głównej

Post autor: ANETA »

Smutny wywiad. Edyta jest samotna. Przykre. Szkoda, że rozmowa taka krótka bo dawno mi tak dobrze się nie słuchało Edyty <3
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: W Roli Głównej

Post autor: Robik »

Można gdzieś oglądnąć :?:
Agunia
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2006, 12:33
Lokalizacja: Olsztyn

Re: W Roli Głównej

Post autor: Agunia »

Robik pisze:Można gdzieś oglądnąć :?:
Powtórka dzisiaj o 15:35.
Jeśli nie posiadasz kablówki, to proponuję stronę weeb.tv, z której od dawna korzystam:

https://weeb.tv/channel/tvnhd_style

Ale UWAGA! Bez logowania zobaczysz pod podanym linkiem jedynie info "Kanał o nazwie "tvnhd_style" nie istnieje w serwisie lub został zablokowany." Część kanałów jest dostępna bez logowania, jednak kanał TVN Style jest widoczny dopiero po zalogowaniu. Zatem trzeba się zarejestrować (wystarczy adres e-mail) i zalogować.
Wprawdzie mają tam jakieś limity liczby widzów, ale o 15:35 nie powinno być problemu... Trudniej załapać się wieczorami i w weekendy. Limity dotyczą również czasu oglądania, jednak wywiad nie jest długi - w środę udało mi się obejrzeć w całości...

Informacje ze strony dotyczące limitów:
"Przeznaczeniem wersji limitowanej jest możliwość przetestowania działania aplikacji WEEBTV; osób które nie posiadają bądź jeszcze nie zakupiły premium lub pierwszy raz korzystają z serwisu.
Maksymalny czas odtwarzania zależny jest od zużytego transferu wideo (około 100 MB, jednak wartość może ulegać zmianom), następnie trzeba odczekać podany czas blokady, aby zresetować limit.
Liczba oglądających ma wpływ na dostęp nielimitowany, limitowany lub brak dostępu dla osób bez premium.
Ikonka obok liczby oglądających:
Mechanizm obowiązuje osoby nie posiadające premium. Osoby posiadające premium nie widzą tych ikonek zaś ikonkę gwiazdy, a obok napis "Premium".
Co oznacza kolor ikonki na górze strony obok liczby oglądających na całej stronie?
Kolor zielony oznacza małą ilość osób; limity są wyłączone.
Kolor żółty oznacza średnią liczbę oglądających; limity są aktywne.
Kolor czerwony zaś oznacza dużą liczbę osób; dostęp do oglądania mają osoby posiadające premium."
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: W Roli Głównej

Post autor: Aro »

Program bez kombinowania mozna przecież zobaczyć na Player.pl
Agunia
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2006, 12:33
Lokalizacja: Olsztyn

Re: W Roli Głównej

Post autor: Agunia »

Aro pisze:Program bez kombinowania mozna przecież zobaczyć na Player.pl
Owszem można, ale przy nowym sezonie 'W roli głównej" pojawia się info "Wykup dostęp". Na pewno po jakimś czasie program będzie dostępny za free, ale moja propozycja była dla tych, którzy bez opłat chcieliby zobaczyć wywiad już dziś. :-)
Poza tym może komuś przyda się namiar na tę stronę na przyszłość... Ja nie mam kablówki, a jedynie antenę naziemną, więc korzystam z tej strony, kiedy chcę coś obejrzeć...
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: W Roli Głównej

Post autor: ediva »

Edyta mówiła, że czuje się szczęśliwą mamą i artystką, ale nie szczęśliwą kobietą. Czuje się bardzo samotna, tym bardziej teraz gdy Allan jest w szkole wojskowej i wiąże z tym poważne plany. Powiedziała, że czasem w domu zamyśla się nad miską rosołu, czy jej już będzie tak pisane zawsze jadać samotnie... Wyznała też, że czuje, iż nie dożyje wnuków, bo prędzej... przyciągnie śmierć. :( "Może przyjść taki moment, w którym powiem - dość, ja nie chcę już więcej czuć... całe życie czułam za wszystkich, już wystarczy, nie chcę tak dłużej, zabierz mnie..." :(
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: W Roli Głównej

Post autor: dorota »

ediva pisze:Czuje się bardzo samotna, tym bardziej teraz gdy Allan jest w szkole wojskowej i wiąże z tym poważne plany.

to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, ze warto miec wiecej dzieci, o ile mozna, żeby nie czuć się potem tak samotnie gdy te zaczną dorastać .... 8)
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: W Roli Głównej

Post autor: efka »

dorota pisze:
ediva pisze:Czuje się bardzo samotna, tym bardziej teraz gdy Allan jest w szkole wojskowej i wiąże z tym poważne plany.

to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, ze warto miec wiecej dzieci, o ile mozna, żeby nie czuć się potem tak samotnie gdy te zaczną dorastać .... 8)
Warto też rozwijać się, dojrzewać, odkrywać to, co lubi się robić, poświęcać się pasji, znaleźć radość życia. Niezależnie od tego ilu ludziom da się życie w końcu człowiek jest sam ze sobą najczęściej i dobrze, gdy jest mu dobrze... Takie przemyślenia. Po komentarzach i wywiadzie. Bardzo smutnym :(
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: W Roli Głównej

Post autor: Gosia1423 »

Fragment na yt:
Dlaczego myśli o śmierci?
https://youtu.be/MD_f2PcocwQ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: W Roli Głównej

Post autor: Steffie »

Zamiast rozmyslac o smierci, powinna przypomniec sobie wlasne slowa i na tym sie skupic:
Więc, gdy któregoś ranka znowu obudziłam się sama, zrozumiałam, że z różnych powodów wszyscy w końcu odejdą, a muzyka zostanie. Do końca życia.
Źródło: Edyta Górniak (płyta), 1997
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: W Roli Głównej

Post autor: ray »

Kiedy poprzednim razem Edyta była w tym programie (w 2015), na sam koniec powiedziała, że jej marzeniem jest zaśpiewać w filmie, który dostanie Oscara. A teraz na samym początku Mołek zapytała ją, czy chciałaby dostać Oscara za piosenkę, tak jak Lady Gaga. :) Później jeszcze zapytała Edytę, czy nie żałuje, że nie ma jej dzisiaj w światowej lidze, i :edi: odpowiedziała, że nie myślałaby jeszcze o tym w czasie przeszłym, bo nigdy nic nie wiadomo, życie jest długie. I na tym skończyły się tematy zawodowe, później było już tylko i wyłącznie o prywatności Edyty - o facetach, o Allanie, i też troszeczkę o ojcu.
To był wywiad z gatunku niepotrzebnych - zwłaszcza teraz, kiedy w karierze muzycznej Edyty nic się nie dzieje. Zastanawiam się, co Górniak chciała osiągnąć, przyjmując zaproszenie. Ten wywiad wyemitowano już po tym, jak odeszła z "Agenta", więc na pewno nie chodziło o promocję tego show. Nie wiem, może chciała poprawić swój wizerunek po hejcie, jaki spadł na nią za odmowę udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści"?
Oczywiście rozumiem, jaki jest charakter programu Mołek, ale mimo to Edyta mogła chociaż w paru zdaniach wspomnieć o muzyce. A tu nic, zero. Ani słowa o trasie akustycznej. Ani słowa o tym, jakiej muzyki Edyta słucha. Ani słowa o innych artystach. Żadnych anegdot dotyczących jej kariery. Cały czas tylko o facetach i o Allanie. :roll:
Edyta powiedziała na przykład, że ma wrażenie, że mężczyźni lubią się w niej zakochiwać. Powiedziała, że kiedyś uważała, że kochać to znaczy jak najwięcej poświęcić dla drugiej osoby. Znów powiedziała, że najbliżej ideału spośród jej wszystkich byłych partnerów był Schramm. Powiedziała, że Allan lubi mocne dziewczyny. I znowu opowiadała o fascynacji Allana wojskiem...
Żadnych poważniejszych tematów tu nie poruszono.

Kiedy Edyta była gościem "W roli głównej" w 2015, powiedziała, że klika osób życzyło jej śmierci. Mołek zapytała wtedy: "Twój były mąż życzył Ci śmierci?", i Edyta odpowiedziała, że nie wie, co ma powiedzieć, i że teraz to i tak już nie ma znaczenia.
Teraz w tym nowym wywiadzie znów parę razy przewinął się wątek Darka, ale nie było żadnych mocnych złośliwości. Edyta powiedziała na przykład, że Allan przysiągł jej, że nigdy nie sięgnie po narkotyki.

Mołek po raz kolejny wykorzystała naiwność Edyty, umiejętnie prowadziła rozmowę tak, by Edyta powiedziała jak najwięcej o swojej prywatności.
Zarówno w "Dzień Dobry TVN", jak i w tym programie Mołek często rozmawia z różnymi piosenkarkami, aktorkami, i chyba nigdy temat dzieci tych pań nie wysuwa się na pierwszy plan, tak jak w jej rozmowach z Edytą. Czy był chociaż jeden wywiad Edyty dla Mołek, w którym nie byłoby ani słowa o Allanie?
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: W Roli Głównej

Post autor: Filemon2 »

Czyli wszystko po staremu. Trzeba się pogodzić z tym, że :edi: jest tylko odtwórczą artystką estradową, która już nic nowego nie pokaże (poza prywatą na Instagramie).
ray pisze: Kiedy poprzednim razem Edyta była w tym programie (w 2015), na sam koniec powiedziała, że jej marzeniem jest zaśpiewać w filmie, który dostanie Oscara. A teraz na samym początku Mołek zapytała ją, czy chciałaby dostać Oscara za piosenkę, tak jak Lady Gaga. :) Później jeszcze zapytała Edytę, czy nie żałuje, że nie ma jej dzisiaj w światowej lidze, i :edi: odpowiedziała, że nie myślałaby jeszcze o tym w czasie przeszłym, bo nigdy nic nie wiadomo, życie jest długie.
Ale za co niby miałaby dostać tego Oscara? O ile się orientuję, nagroda trafia do TWÓRCY UTWORU, a nie tego, kto użycza jedynie głosu? Gaga chyba sama napisała swoją piosenkę? :roll:
ray pisze: Ani słowa o tym, jakiej muzyki Edyta słucha. Ani słowa o innych artystach.
Przecież Edyta nie słucha cudzej muzyki. W swojej dorodnej twórczości nie chce sugerować się innymi, za wszelką cenę wystrzega się naśladownictwa. :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: W Roli Głównej

Post autor: ray »

Kolejny fragment na YouTube:
Dlaczego syn Edyty Górniak nie ma pieniędzy na jedzenie? [W roli głównej]:
https://www.youtube.com/watch?v=zi-pBc8YipY

Ten filmik po 13 godzinach od publikacji ma już 64 tys. wyświetleń i jest na 26 miejscu na karcie "Na czasie" - pewnie dzięki temu chwytliwemu tytułowi.
Wolałbym, by to występy Edyty cieszyły się taką popularnością, a nie takie kompletnie niepotrzebne wynurzenia o Allanie. :roll:
Dziwię się, że Edyta nie wie, po kim dokładnie jej syn ma imię ("Allan, tata jego wybrał mu to imię, miał jakiegoś idola, gitarzystę"). Chodziło o Allana Holdswortha.
ODPOWIEDZ