W Roli Głównej

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: W Roli Głównej

Post autor: Madlen »

SLAVEK pisze:Na jednym z portali plotkarskich jest urywek jak to "kilka osob zyczylo jej smierci" ze wskazaniem na dk
Wspomnianiany link: http://www.pudelek.tv/video/Gorniak-Kil ... erci-9841/
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: W Roli Głównej

Post autor: Mist »

O jezu znowu jazda po dariuszu jak po lysej kobyle i to właśnie jest zajawka promująca program :roll:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: W Roli Głównej

Post autor: ray »

MacLean pisze:Ucieszyłbym się, gdyby z okazji kolejnego jubileuszu zawitała u Wojewódzkiego. Przynajmniej mogłoby być zabawnie.
U Wojewódzkiego może się i w tym roku pojawić - ostatnio była u niego w 2010 roku, wcześniej w 2005 - czyli tylko w latach jubileuszowych. :-) I Edyta i Kuba kochają Maję Sablewską, więc pewnie daliby podczas programu wyraz tej miłości. ;-)
Za 4 minuty rozpocznie się emisja nikomu niepotrzebnego wywiadu. No może oprócz pani Mołek, która będzie miała oglądalność.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: W Roli Głównej

Post autor: spot_me »

Zapewne u Kuby zawita po premierze plyty. Natomiast Magdy Molek nie lubie - wie jak podejsc Edyte (podnosi ja np. na swoim fb do rangi Bogini, zasypuje komplementami) by ta otwrzyla sie podnoszac Molek ogladalnosc a tym samym stawke Gwiazdy TVN. Edyta jest strasznie naiwna i lasa na pochlebstwa, szkoda ze nie dostrzega jak ja wykorzystuja takie szare myszki. Gdybym zobaczyl ze we wspolpracy z Pudelkiem promuje ten program takim cwanym motywem bym na miejscu Edyty zadzwonil do niej i sobie z nia pogadal, no ale Edi wyjechala do NY City by ominac burze ktora wlasnie wywola i jutro nie bedzie musiala czytac Faktow i Pudelkow i sluchac opinii Polakow o niej, a my niestety tak.
PS. widze ze Molek odstawiona jak na wytworny wywiad, a Edyta jak Kopciuszek - wyjatkowo niekorzystnie w porownaniu.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: W Roli Głównej

Post autor: Frytka »

I co tam Edi ciekawego mówi? :d
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: W Roli Głównej

Post autor: ray »

Ciekawe jest to, że powiedziała, że kiedy śpiewała "The power of love" (a było to w sierpniu 2013) nie była zakochana, a w innym momencie powiedziała, że była w związku ze Schrammem 4 lata.
Powiedziała też, że już wszystkiego doświadczyła - i została okradziona i zgwałcona i że teraz już nic jej nie złamie. Wspomniała też, że w pewnym momencie tak bardzo chciała mieć rodzinę, że poświęciła dla tego "karierę międzynarodową". :lol3:
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2015, 23:42 przez ray, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: W Roli Głównej

Post autor: Frytka »

To nawet o Schrammie było? ;(
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: W Roli Głównej

Post autor: Mist »

U Edyty prawda edytowa wychodzi dopiero po paru latach :P
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: W Roli Głównej

Post autor: ray »

Powiedziała też, że Marcin (Wieczorek) jest dla niej jak rodzina. Mołek wypytywała o relacje Edyty z mamą, ale w zasadzie nic konkretnego Edyta na ten temat nie powiedziała, potwierdziła tylko plotki, że zadzwoniła do mamy na Wielkanoc i powiedziała jej, że jej wybacza. Ale jakie są teraz ich relacje, nadal nic nie wiadomo.
Edyta powiedziała, że niektórzy nawet życzyli jej śmierci. Na pytanie Mołek, czy jej były mąż życzył jej śmierci, bardzo długo nie chciała odpowiedzieć, a potem odpowiedziała: "Nie ma to znaczenia. I tak, już". Ale co zasugerowano, to zasugerowano. :-)
Edyta powiedziała też, że nie ma przyjaciółki, że z najcięższymi problemami daje sobie radę sama, że chciałaby mieć więcej dzieci ("może się uda, a jak się nie uda, to dobrze, że mam Allana"), że związek z Piotrem rozpadł się, bo z biegiem czasu ujawniają się różnice między partnerami, więc Edyta "oddała mu wolność" i że jej marzeniem jest zaśpiewać w filmie, który dostanie Oscara.
Wywiad całkowicie niepotrzebny. Dużo pustosłowia. Ani słowa o muzyce.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: W Roli Głównej

Post autor: Bob »

Dlatego, że nie ma przyjaciółki musi 2x do roku wygadać się w Gali czy jakimś faktoidzie .Taki wewnętrzny przymus.Najważniejsze stwierdzenie w wywiadzie- opinia o przysiędze małżeńskiej, zgadzam się w 100 %.
Wywiad całkowicie zbędny , dla Edyty na pewno, dla Mołek chyba też.
Wszystko już było.
Zamiast paplać bez sensu powinna przelać swoje te dobre i złe przeżycia na teksty piosenek, ustami Mogielnickiego, Olewicza, Cygana .
Nie ma lekko ta nasza Edzia, ogólnie życie nie rozpieszcza w tej polskiej rzeczywistości.
Co do Oskara.Edyta miała kilka takich kompozycji w karierze, Ostatnio Nie zapomnij zasługiwało na nominację....
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: W Roli Głównej

Post autor: dorota »

wywiadu nie doczekałam, bo zasnęlam na meczu z Giblartarem i nie żałuje :P hehehe

ale z tego co piszecie, to było tak, jak się spodziewaliśmy, czyli wielkie NIC,
kogo obchodzą wynurzenia Edyty nt jej wyimaginowanego świata? zupełnie nie rozumiem po co ona gada takie rzeczy?

Mój Luby nie może słuchać z nią wywiadów, bo mówi, że piep*** 3po3 (delikatnie mówiąc), niestety muszę się z nim zgodzić ...


ps. Krupa wyda książkę o naszej złotoustej Edzi i wtedy będzie, oooooooooooo :lol3:
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: W Roli Głównej

Post autor: Eurydyka »

Kwestia ginekologiczna trafiła już na Kozaczka:

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=64900

Edyta wiedziała, co robi, decydując się na takie wyznanie...
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: W Roli Głównej

Post autor: edikate »

nagral ktos???? :beczy: :beczy: :beczy: bo nie mam dostepu do PL TV
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: W Roli Głównej

Post autor: Dobi »

Za 5 dni program pojawi się na -> TVN Player więc każdy będzie mógł oglądnąć :d Podałem bezpośredniego linka do odcinka z Edytą.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: W Roli Głównej

Post autor: Frytka »

Spodziewałam się czegoś gorszego. Myślałam, ze Krupa to już zostanie rozjechany bez pamięci, ze dostanie się kilku innym osobom, ze Piotr też oberwie. Tymczasem w Darka wprost nie wjechała (oczywiście były różne konkluzje i nawiązania, ale teoretycznie w niego nie uderzyła), a i Schramm nadal zachowuje swój dumny tytuł jedynego byłego Edyty, na którego nie spadło wiadro pomyj.
ODPOWIEDZ