Music Master Chopin - GRA z Edytą

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: strzalka21 »

Meg pisze:Każda cierpliwość ma swoje granice... moja się już skończyła i naprawdę coraz mniej obchodzi to co ona zrobi ze sobą i ze swoją muzyką.

Nagra płytę - fajnie na pewno ją kupię.
Nie nagra... cóż niebo mi na głowę nie spadnie.

Niech żyje tak jak chce... powodzenia.
Nom ja się pod tym podpisuje w 100% :wink: Niestety.....
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: Grzegorz »

A ja spokojnie czakam i sie nie obrażam bo i tak to nic nie da. Co ma byc to będzie. Trzeba czekać i tyle. Gniew nie pomoże... 8)
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: strzalka21 »

Grzegorz pisze:Gniew nie pomoże... 8)
Obecnie to już chyba nie gniew tylko co najwyżej żal :wink:
Może i Edyta jeszcze zaskoczy ale teraz jest jakoś dziwnie.......
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: niuto »

To nie kwestia obrażania się tylko obojętności. Już chyba przestalismy czekać. Mamy jesień - okres, w którym ukazuje się bardzo wiele ciekawych nowości płytowych, sam już nie wiem, które kupić. Jest pieknie :D
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: pijej1 »

ja zdecydowanie "vision" Michaela Jacksona i CD+DVD Leony Lewis
Awatar użytkownika
Nieebieeska
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 27 cze 2009, 18:08
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Wszystkie ;D
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: Nieebieeska »

Grzegorz pisze:A ja spokojnie czakam i sie nie obrażam bo i tak to nic nie da. Co ma byc to będzie. Trzeba czekać i tyle. Gniew nie pomoże... 8)
No właśnie ja też czekam ... i będę czekać ile będzie trzeba. Na razie nie znalazłam nikogo na miarę Edyty. Choćby wydała tę płytę za 10 lat pewnie ją kupię i będę się zachwycać piosenkami ... chyba, że wcześniej będzie koniec świata :lol3: (oby nie!)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: Dobi »

beniu pisze:zauwazylem ostatnio (jak wiekszosc chyba) ze coraz wiecej ludzi ma juz powoli coraz bardziej takie projekty w dup*e...
Trafna uwaga. I odpowiadając na Magdy pytanie "nie, nie dziwię się".

Moja teoria jest taka - słyszeliśmy już tyle obietnic, tyle zapowiedzi i wszystkio jak do tej pory okazały się kłamstwem.
"Nowych singli" słyszeliśmy już tyle, że chyba nikt nie wierzy już w żadne obietnice.
Alejandro12
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 18 wrz 2010, 15:48
Lokalizacja: Myslenice

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: Alejandro12 »

Krótkie wideo - TUTAJ - z imprezy, słaba jakość, ale widać, że projekt będzie miał dużą promocję i z pewnością koncert był fajny, tylko gdzie Edyta?... Ani słowa o niej nie było.. Nie wiem jak Wam ale mi to brzydko pachnie...
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: caterina78 »

Grzegorz zgadzam sie z Toba.....

W pewnym sensie czekam, choc nie zasadzie " bo ktos cos obiecal" , zwyczajnie mam w sobie zakodowane, ze w ktoryms momencie jesieni ma sie ukazac ta kompozycja, bede sie cieszyc nia, jesli zostanie wydana, bo cokolwiek muzycznie tworzy Edi to wiem, ze mnie nie zawiedzie, stad nie czuje w sobie zalu czy smutku, nie czuje sie oklamana , porzucona, czy zawiedziona, tak jak Wy.....

Gdzies w srodku na dnie w sobie ja staram sie zawsze spojrzec na Edi jako Osobe, a nie Dive, najpierw na Czlowieka, Kobiete ze swoimi wadami i zaletami, to ze kiedys bylo cos obiecywane, no i co ztego, dla mnie licza sie intencje, wierzyla w to zapewne, a ze los czy inne czynniki splataly Jej figla lub inne emocje Ja przerosly nie pozwalajac sie poswiecic Muzyce na tamta chwile to trudno, to juz sila wyzsza, przez to chce powiedziec, ze wciaz wierze Jej slowom ze "zyje dla ludzi poprzez muzyke"...

Zatem, na projekt czekam( jesli ma sie pojawic) i wierze mimo Waszych frustrujacych postow , ze wywola we mnie emocje...

Pamietajcie tylko o jednym, Edi spiewa nie tylko dla nas , by nas zadowolic, wierze, ze robi to, bo ma taka potrzebe przekazania swoich emocji, co wiaze sie rowniez z przyziemnymi problemami, jakimi sa budget, czy inne kwestie, trzeba spojrzec na to dystansem. ..

Edi najpierw jest dla Siebie samej, Allanka, Swojej ( byc moze ) Milosci , przyjaciol, a dopiero jesli tego wciaz pragnie dla nas i nie ma obowiazku martwic sie frustracjami fanow, czy ich sugestiami, jakkolwiek bedac niezwykle wrazliwa i empatyczna zawsze to robi i wciaz ma nas w sercu, choc wiekszosc z Was juz o tym zapomniala.

Pozwolcie Jej zyc tak jak tego pragnie i pokazac Jej emocje tak jak czuje ......
Dostrzezcie w Niej najpierw Osobe, Kobiete , Czlowieka , to jest bardzo proste.......
Ostatnio zmieniony 25 paź 2010, 14:00 przez caterina78, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: ANETA »

Ja byłabym w stanie wszystko zrozumieć. Gdyby Edyta powiedziała, że po prostu nie chce już śpiewać i nagrywać. Ok, przecież nikt nie będzie na nią za to krzyczeć. Jej życie. Mogła nagrać nawet tylko ,,Dotyk" i zejść ze sceny do końca życia.
Jeśli jednak stale coś obiecuje to mnie to męczy i drażni. Z tego co widzę Taniec z Gwiazdami wcale nie przysporzył jej ani większej popularności ani fanów. Jestem pewna, że gdyby nie ten program to wymyśliłaby coś innego aby był na okładkach gazet.
A na wygraną tez bym nie liczyła bo na Edytę głosuje już chyba coraz mniej ludzi bo są dosyć nisko w rankingach. Niklińska (prawie nikomu nieznana dziewczyna) zdobywa coraz więcej sympatii ludzi.
Wiem, że sami wykreowaliśmy ją na divę i wymagamy od niej wiele ale chyba nikt w Polsce tak nie owija w bawełnę jak ona. I do tego ta jej fałszywa skromność .... Rażące.

Edyta + Cygan + Chopin = to mogłoby być coś ale jak nie będzie to się nie pochlastam.
Awatar użytkownika
mgiełka
Sit down
Sit down
Posty: 95
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:37
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: mgiełka »

Hmmm... Edycie taniec z gwiazdami nie przysparza więcej fanów bo niby czego Oni by mieli słuchać.... płyty nagranej kilka lat temu.... ?Pozatym sama Edyta przez wielu postrzegana jest jako fałszywa osoba. Wcale się temu nie dziwię, sama się tak kreuje, nawet Jej już nie bronie gdy ktoś ją ocenia, bo w sumie musiałabym po części przeczyć samej sobie...
Udział Edyty w Tańcu z gwiazdami mial dla mnie tylko sens w momencie gdyby miała wypromowac w nim nową piosenkę, a tak to Sami wiecie....
Co do projektu Master Chopin .. mało mnie interesuje...
Edyta traci i będzie tracić swoich fanów, szczególnie tych, którzy są z nią od dawna. Zapewne pojawią się nowi, niezmordowani jeszcze jej obietnicami i zachowaniem... ale cóż... to już będzie inna bajka, a Edyta zapewne się nawet tym nie przejmie.... Mam nadzieje, że się kiedyś opamięta i nie będzie dążyć do samodestrukcji.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: Fan25 »

W dorobku Edyty jest niewiele płyt, ale mam nadzieję, że Pani Górniak jeszcze w tym roku zrozumie, że musi nadrobić zaległości i w przyszłym roku będzie lepiej. :)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: KrzysiekF »

Na 90 % Edyta nie wzięła udziału w tym projekcie. Pozdrawiam wszystkich :-)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: Grzegorz »

KrzysiekF pisze:Na 90 % Edyta nie wzięła udziału w tym projekcie. Pozdrawiam wszystkich
? Skąd taka duża pewność??? ;(
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Music Master Chopin - GRA z Edytą

Post autor: beniu »

a nie mowilem :]
ODPOWIEDZ