Edyta w programie "Kuba Wojewódzki"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Bob »

Monika23 pisze:
Bob pisze:produkty polskich firm typu Biały jeleń w przypadku Divy raczej nie wchodza w rachube...
takich produktow ja nie uzywam a co dopiero Edyta :]
czasami zdarza mi sie-do prania skarpet....
poza tym stosowanie specjalnych diet, nie mysle tu o płatkach kosmetycznych nasączonych dżjusem /, czy w wersji drastycznej i oszczędnej bez soku / , wszelkie zabiegi upiekszające w SPA też wymagaja nakładów, taką Supernianie podobnie jak wiekszośc polskiego społeczenstwa stać jedynie na lewatywę w domowym zaciszu przy balladach Dody
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Kopaneek »

addar pisze:tutaj tvn umieścił bonusowe(nieemitowane) fragmenty programu:
Dzięki.

"Mówiłam Mai, że muszę ubrać rajstopy! Mówiłam." ... Ktoś tu pisał, że Edyta sama się ubiera? :lol:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Estratos »

Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, jesienną edycję programu "Kuba Wojewódzki" oglądało średnio ponad 1,8 mln widzów, co dało stacji udziały w rynku na poziomie 20 proc.

Największą popularnością - 2,2 mln widzów - cieszył się program z 7. grudnia z udziałem piosenkarki Edyty Górniak i Kamila Bednarka, który zajął drugie miejsce w "Mam talent!", show, w którym Wojewódzki jest jednym z jurorów.
za interia.pl
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Meg »

Estratos pisze:Największą popularnością - 2,2 mln widzów - cieszył się program z 7. grudnia z udziałem piosenkarki Edyty Górniak i Kamila Bednarka,
Fani Edyty (i chyba przede wszystkim fanki Bednarka) zrobili swoje :lol3:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: fanusia_anka »

- Edyta Górniak, w programie Kuby Wojewódzkiego zaśpiewała z Tobą. Wyobrażasz sobie takie duety w przyszłości?
- Nie sądzę. Edyta Górniak i ja to muzycznie dwa kompletnie różne światy. Na pewno mogłoby to być ciekawe, jednak bardzo komercyjne, a mnie to nie bawi. Jeśli już miałbym zaśpiewać z kimś w duecie to na pewno z Gentelmanem, to byłoby spełnienie marzeń.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Meg »

fanusia_anka pisze:Nie sądzę. Edyta Górniak i ja to muzycznie dwa kompletnie różne światy. Na pewno mogłoby to być ciekawe, jednak bardzo komercyjne, a mnie to nie bawi.
Ma chłopak rację!
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: weroniuka »

Myślę, że nawet jakby chciał, to nie doszłoby do takiego duetu, bo Edyta w programie tak sobie o tym powiedziała. Pewnie nawet nie brała takiego przedsięwzięcia pod uwagę. :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: vanity »

weroniuka pisze:Myślę, że nawet jakby chciał, to nie doszłoby do takiego duetu, bo Edyta w programie tak sobie o tym powiedziała. Pewnie nawet nie brała takiego przedsięwzięcia pod uwagę.
Edyta może być ceniona przez kolegów z branży, ale nie każdy musi mieć marzenia by z nią coś robić, tylko dlatego, że świetnie śpiewa. Tak samo, jak nie każdy artysta wykonuje popularny trend by tylko zdobyć popularność i kasę. Są jeszcze tacy dla których najpierw liczy się radość z tego co robi, a reszta to otoczka, dodatek.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: weroniuka »

vanity, nie chodziło mi o to, że każdy chce nagrywać z Edytą. Trochę źle się wyraziłam. Miałam na myśli tylko to, że Edyta, rzucając taką propozycję w programie, chyba nie mówiła poważnie.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Monika23 »

weroniuka pisze:Trochę źle się wyraziłam. Miałam na myśli tylko to, że Edyta, rzucając taką propozycję w programie, chyba nie mówiła poważnie.
No napewno zartowala, jak sie za swoje sprawy nie potrafi zabrac i plyty nagrywa latami, to gdzie duet 8)
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: caterina78 »

Oczywiscie najlatwiej ironizowac, bo przeciez Edi to tzw. maszynka do nagrywania plyt, poza tym ile czasu uplynelo od daty wydania ostatniego krazka, z czym i z kim musiala sie zmierzyc, dla mnie dokonala krokow milowych , takim gadaniem odbieracie Jej wiare i inspiracje , Jej ukochani fani, no ladnie, cokolwiek zrobi zawsze bedzie malkontenctwo.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: witcher »

Mało z krzesła nie spadłem. Jasne, że Edyta nie jest piosenkarką, która brzydzi się komercją. Wszyscy wiemy, ze jest wręcz odwrotnie - to rasowa gwiazda pop i tak już pozostanie. Ale z drugiej strony Bednarek w niczym się od niej nie różni. Bo nikt mi nie wmówi, że to artysta niszowy, niekomercyjny i alternatywny, kogo on próbuje oszukać... Nie chciał, żeby traktowali go jak pop gwiazdkę - mógł się nie pchać do "Mam talent" tylko pracować na swoją markę latami, zanim w końcu (o ile jeśli) zostałby dostrzeżony. Płyta szału nie robi, naprawdę do Vavamuffin czy Habakuka mu baaardzo daleko. Trochę pokory, sodówka widzę powoli uderza do głowy.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Meg »

witcher pisze:Płyta szału nie robi,
No niby tak ale sprzedaje się bardzo dobrze (obecnie 1 miejsce na OLISIE)
witcher pisze:naprawdę do Vavamuffin czy Habakuka mu baaardzo daleko.
To wiadomo, no ale ludzie trochę więcej wyrozumiałości on dopiero zaczyna więc dajcie mu spokój. Nie od razu Kraków zbudowano 8P
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: pijej1 »

witcher pisze: ...sodówka widzę powoli uderza do głowy.
Nie tylko sodówka myślę, że to efekty brania narkotyków.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: witcher »

pijej1 pisze: Nie tylko sodówka myślę, że to efekty brania narkotyków.
A ten swoje... Szkoda Ci?
ODPOWIEDZ