Edyta w programie "Kuba Wojewódzki"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Edyta w programie "Kuba Wojewódzki"

Post autor: radek »

Taki tytul nosi informacja z http://www.cgm.pl. Bedzie gosciem u Kuby Wojewodzkiego 13 marca w niedziele! ALE FAJNIE :grin:
Ostatnio zmieniony 13 paź 2011, 12:22 przez Dobi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana tytułu tematu.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Estratos »

Edyta Znowu U Kuby

W niedzielę, 13 marca, Edyta Górniak ponownie będzie gościć w programie „Kuba Wojewódzki”


Edyta Znowu U Kuby

Będzie to jedno z pierwszych publicznych pojawień się artystki po jej niedawnej decyzji o… wycofaniu się z decyzji o pożegnaniu się ze sceną.

Program „Kuba Wojewódzki”, jak sama nazwa wskazuje, prowadzi znany z „Idola” dziennikarz muzyczny Kuba Wojewódzki, pełniąc rolę steru, żeglarza i okrętu. Swoich gości na przemian głaszcze, szczypie, policzkuje, chwali i wprawia w zakłopotanie. Przekonały się o tym – mniej lub bardziej boleśnie - takie postacie jak Jan Maria Rokita, Marek Borowski, Jerzy Dziewulski, Cezary Pazura, Tiyus, Vader, Mezo, Justyna Steczkowska, Katarzyna Groniec, Piotr Fronczewski, Andrzej Dąbrowski, Maciej Maleńczuk, Roman Polko, Katarzyna Grochola i około dwustu innych gości.



Warto dodać, że Wojewódzki do każdego programu zaprasza zespół, który być może nie odniósł jeszcze sukcesu, ale ma za to potencjał. Program Kuby jest jednym z najpopularniejszych polskich programów tego typy regularnie przyciągającym przed telewizory trzymilionową rzeszę telewidzów.



Pierwszy odcinek programu „Kuba Wojewódzki”| nadany został w październiku 2002 roku. Od tego czasu przewinęło się prze z niego około dwustu gości – zarówno ludzi z pierwszych stron gazet - polityków, sportowców, piosenkarzy, aktorów itp., jak i tych prezentujących alternatywne nurty polskiej kultury.
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: alicja »

Ooooo jaka miła wiadomość z samego rana :grin: aż mi się humorek poprawił! :wink:

Dzięki za info!!!

Czekam z niecierpliwoscią o co Kubuś tym razem będzie pytał :D może być ciekawie... :wink:



tak na marginesie... to jest mój 100 post... hi hi hi :P ładniusia liczba... :) :sylwester:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: B@r »

O ktorej jest ten program?matko nawet nie wiem czy sie bać :wink:
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: marcinek »

Suuuuuuuuuuuper... oj ale będzie się działo, ciekawy jestem czy Kuba tym razem też będzie taki miły dla Edytki... a może ktoś wie czy można dostać się na nagranie programu????????????????????
:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
Auli
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:34
Ulubiony album: ****
Lokalizacja: Katowice/Warszawa

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Auli »

hihihihihi wypas :twisted:
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: mancia »

Ja mam nadzieję ,że na razie Edfyta przyjdzie zaśpiewać ten singiel bo jakoś tak miał się ukazać, bo myślę ,że na rozmowę jest jeszce za wczesnie i znowu będzie a na 2 dzięń wszystkie brukowce będą się czepiać, a mnie bardziej obchodzi co Edyta ma do zaproponowania muzycznie.
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Jarrecky »

Coś mi sie wydaje ze nie bedzie juz tak miło jak w 2002 roku :roll: Obym sie mylił :smile:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: pijej1 »

Boję się tego wystąpienia Edyty u Kuby na pewno nie pozostawi na Edytce suchej nitki-ma gwarantowane zjechanie n oczach całej polski-już widzę uśmiech na twarzach wrogo nastawionych do Edi osób. Przykro mi będzie na to patrzeć więc chyba sobie daruję oglądanie a poczytam później uwagi naszych na forum. pozdrawiam was wszystkich
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: russmaxfan »

Nie ma sie czego bac, naprawde :wink:
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Alita »

już panikujecie, będzie dobrze :wink:
myciu
Hope for us
Hope for us
Posty: 49
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:03
Lokalizacja: Poznań

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: myciu »

JASNE, ŻE BĘDZIE DOBRZE. SPOTKAJĄ SIĘ DWIE INTELIGENTNE OSOBY I SOBIE POROZMAWIAJĄ SZCZERZE. a FAKT, ŻE EDYTA ZAWSZE MÓWI SZCZERZE TO CO MYŚLI MOŻE TYLKO WZBOGACIC TEN PRGRAM. CZEPIALSCY ZAWSZE BĘDĄ - OLAĆ! DLA NAS W KOŃCU TO KOLEJNE INTERESUJĄCE WYDARZENIE.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Grzechu »

A ja nie będe mógł tego obejrzeć, bo mnie nie będzie :( :( :( Czy POLSAT można gdzieś oglądać w internecie ? :neutral: Zapewnie program będzie super !
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Virtual Tom »

Może być bardzo ciekawie :D
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: ANETA »

Kuba raczje nie zjedzie Edyty bo widaje mi się, że oni chyba się ,,troszkę lubią". Ostatnio jak u niego była to jej nie zjechał to może i teraz będzie dobrze. Przez ten czas było wolkół Edyty wiele skandali więc będzie o czym gadac. Jesli program ogląda ok 3 mln ludzi (a teraz pewnie będzie oglądało więcej bo duzo osób chce wiedzieć co tam u Edyty słychać) to ma ona okazję powiedzieć to co mysli szerszej publiczności.

Super ! EDYTA !!!

Kubę lubię do czasu ...bo jak schodzi na kwestie wiary to mnie #CIACH#...bierze. Zero w nim tolerancji w tych sprawach.
ODPOWIEDZ