EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: monia80 »

mi to sie juz nawet nie chce tu dyskutowac ,boo nie ma juz mojej madziu :545:

moge wiedziec dlaczego zostala usunieta z funkcji administarotora i teraz jakis pawz sie wpiepszyl za Nia :( :( :( :( :( :(
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Virtual Tom »

Monia Madzia jest - widze, że jest zalogowana :wink:
Dzieki pawz istnieje to forum i działa - nie zapominaj o tym :wink:
I pamiętaj, że na takie posty jest miejsce w dziale "O forum"

Jezeli chodiz o Lunatique ja ciągle czekam na singiel, nadal jestem ciekawy remiksu, mam nadziej, że się doczekam i w końcu go usłyszę :D
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Wiolinka »

monia80 pisze:mi to sie juz nawet nie chce tu dyskutowac ,boo nie ma juz mojej madziu :545:

moge wiedziec dlaczego zostala usunieta z funkcji administarotora i teraz jakis pawz sie wpiepszyl za Nia :( :( :( :( :( :(

Moniś, nie smuc się, Madzia wciąż jest na forum, a fakt, iż nie jest administratorką, nie wpływa na jakąś zmianę jej osoby :grin:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

ja wracam do tematu sprzed kilku postów.
ja się bardzo cieszę że Edi tak świetnie opanowała angielski i dla mnie też jest pod tym względem wzorem :)
Francuz Edi nie wyszedł tak dobrze jak anglik, ale ten problem mają wszyscy obcokrajowcy co się porywają ja ten przepiękny acz trudny język. i to nawet nie ma znaczenia czy się mówi czy śpiewa.
In-Grid Estratos rzeczywiście kariery we Francji nie zrobiła ze względu na język, ale czy to ważne. bo w sumie da się jej słuchać. na wymowę mogą być uczuleni Francuzi, ale Polacy? jaki procent Polaków zna ten język aby cokolwiek nawet zrozumieć, nie mówiąc o biegłym posługiwaniu się.
wiecie ja nie jestem ekspertem od akcentów, Edyta świetnie sobie radzi w angolu, ale nie jest jedynym wykonawcą z PL który śpiewa w tym języku. K. Kowalska też zaśpiewała kilka piosenek po angielsku. i mnie się podobają. czy jeśli K.K nie ma opanowanego akcentu tak jak Edi to znaczy że ma nie śpiewać po angielsku? chyba nie oto chodzi.
ja pamiętam jak jakiś boysband z brytfani wielkiej - sory nie pamięam east 17, ? czy ktoś taki - zaśpiewał piosenkę po polsku. byli nawet na liście Rmfki jeśli dobrze pamiętam. szybko wylecieli, bo ich polski było koszmarny, ale naprawdę koszmarny. co innego np Ivan, co ładnie zna polski , ale jego akcent za wschodniej granicy wyczuwa się. tak więc mnie się wydaje że akcent to pal licho, jeśli się chociaż dobrze wymawia. czego przykładem jest Ivan Komarenko. ja uważam więc że Edzia jeśli będzie miała ochotę ciągnąć po francusku to niech śpiewa. a to że poprzez nieopanowanie akcentu nie zrobi kariery we Francji. cóż, ale może zrobi po angielsku...
nuendo
Invisible
Invisible
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2005, 17:27
Lokalizacja: :-)

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: nuendo »

karol pisze:Dzis bylem ponownie w sklepie muzycznym,pytac sie o singiel.Niestety pan poinformowal mnie ze singiel ten nie znajde prawdopodobnie w zadnym sklepie muzycznym :cry: Jedynie byc moze bedzie on w sprzedazy w Empiku i Media mark i przez internet.Gdy spytalem sie o powod,to powiedzial ze Edyta zalozyla wlasna firme,do ktorej nie ma zadnych telefonow,jest to malenka firma...wiec nie ma jak go nawet zamowic.Sklepy te jedynie zaopatruja sie w duzych firamch fonograficznych np.POMATON.Ciekawe co bedzie,jak wyjdzie cala plyta :(
Niestety muszę stwierdzić,że "pan z muzycznego" wogóle nie zna się na rzeczy!Fakt, że Edyta założyła swoja wytwórnię nie oznacza,że jej "produkty" będą ciężko dostępne Własna wytwórnia oznacza m.in. niezależność w pracy twórczej co przejawia się tym,że Edyta może nagrać wszystko co jej przyjdzie do głowy!Żaden producent lub spec od marketingu muzycznego nie narzuci Edycie swojej woli.To tak w skrócie.Druga rzecz, która cechuje artystę posiadającego własną wytwórnię, to fakt iż on sam(a w tym przypadku Edyta) wykłada pieniążki za wytłoczenie określonej ilości egzemplarzy płyty,singla i wszystkiego co jest z tym związane.I najważniejsze:w większości przypadkach artysta posiadający taką wytwórnię zleca molochowi dystrybucję danej płyty wyprodukowaniej własnym sumptem.W przypadku Edyty dystrybucją może się zając np.Pomaton lub Universal... więc sami widzicie,że nie ma sie o co martwić... Pozdrawiam
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

w sumie racja. takich malutkich firm a la EG Production jest ohoho a nawet i więcej. pewnie co 5 artysta takową ma. i oni jakoś dystrybuują swoje płyty...
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: homerowa »

Niestety muszę stwierdzić,że "pan z muzycznego" wogóle nie zna się na rzeczy!Fakt, że Edyta założyła swoja wytwórnię nie oznacza,że jej "produkty" będą ciężko dostępne Własna wytwórnia oznacza m.in. niezależność w pracy twórczej co przejawia się tym,że Edyta może nagrać wszystko co jej przyjdzie do głowy!Żaden producent lub spec od marketingu muzycznego nie narzuci Edycie swojej woli.To tak w skrócie.Druga rzecz, która cechuje artystę posiadającego własną wytwórnię, to fakt iż on sam(a w tym przypadku Edyta) wykłada pieniążki za wytłoczenie określonej ilości egzemplarzy płyty,singla i wszystkiego co jest z tym związane.I najważniejsze:w większości przypadkach artysta posiadający taką wytwórnię zleca molochowi dystrybucję danej płyty wyprodukowaniej własnym sumptem.W przypadku Edyty dystrybucją może się zając np.Pomaton lub Universal... więc sami widzicie,że nie ma sie o co martwić... Pozdrawiam
Ja przyznaje racje.....
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: pijej1 »

mialem nadzieje i to nie mala ze po powrocie z wakacji bede mogl spokojnie zajsc do sklepu i zakupic nowy krazek Edi. jednak "tradycyjnie juz" edyta zawodzi: wracam za tydzien a tu zonk :P czy ktos traci juz cierpliwosc podobnie jak i ja?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

widać to u niej normalne nie dotrzymywanie terminów :D
zresztą co tu się dziwić jak nawet na koncerty się spóźnia.... :lol:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: grzechoo »

vanity pisze:widać to u niej normalne nie dotrzymywanie terminów
zresztą co tu się dziwić jak nawet na koncerty się spóźnia....
Nie tylko Edycie się to przydarza. Jest wiele artystów, którzy nagrywaja płyty długo , ciągle coś dopieszczają i przekładają datę wydania płyty.
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: russmaxfan »

Cierpliwości moi drodzy, ja juz dostalam od jednej takiej osoby szkole zycia prawie i teraz cierpliwa jestem jak malo kto :D
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Monika23 »

pijej1 pisze:mialem nadzieje i to nie mala ze po powrocie z wakacji bede mogl spokojnie zajsc do sklepu i zakupic nowy krazek Edi. jednak "tradycyjnie juz" edyta zawodzi: wracam za tydzien a tu zonk czy ktos traci juz cierpliwosc podobnie jak i ja?

nie :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Kamui Shiro »

grzechoo pisze:
vanity pisze:widać to u niej normalne nie dotrzymywanie terminów
zresztą co tu się dziwić jak nawet na koncerty się spóźnia....
Nie tylko Edycie się to przydarza. Jest wiele artystów, którzy nagrywaja płyty długo , ciągle coś dopieszczają i przekładają datę wydania płyty.
I byc może bardzo dobrze robi, moim zdaniem. Takie przesuwanie terminu i zwlekanie z premierą bardzo podnosi zainteresowanie płytą w wielu przypadkach i potem lepiej się sprzedaje :grin:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

Kamui Shiro pisze:I byc może bardzo dobrze robi, moim zdaniem. Takie przesuwanie terminu i zwlekanie z premierą bardzo podnosi zainteresowanie płytą w wielu przypadkach i potem lepiej się sprzedaje Very Happy
ale równocześnie przesuwanie terminu zraża, bo to nie dotrzymywanie obietnic. Edka ma na koncie tylko 3 płyty studyjne, gdyby miała ich 10 sprawa wyglądałaby z lekka inaczej.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Marek »

Pewnie że to dobry chwyt marketingowy, wprawdzie wszyscy czekają z niecierpliwością na nowy singiel i album ale czy musi być to praktykowane przy każdym wydaniu płyty Edyty :?:
W końcu nie powinno rzucać się słów na wiatr a jeżeli już coś takiego się robi to w mniejszym stopniu należy precyzować datę ukazania się singla, który miał być wydany na przełomie sierpnia i września. Dla mnie to już normalka że daty wydania każdego albumu Edyty są przesuwane i po prostu zostaje tylko czekanie, pisanie o tym że jestem niecierpliwy nic nie zmieni. Jasne że czym prędzej ukaże się album tym lepiej ale wpływu na to nie mamy i mieć nie będziemy ;)
Czekam jeszcze z cierpliwością.... :D a może w grudniu płyta z kolędami w końcu :?: 8)
ODPOWIEDZ